Skyblock on katki

Moderators: Martin, Martin

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Skyblock on katki

Post by Anno Lehola »

1. Image - ei saa skyblockis biomet muuta.
2. olen kuulnud, et netherisse ei pääse läbi skyblocki. Seetõttu võiks olla skyblocki oma pood.
Kindlasti poes võiks olla need asjad, mida on vaja, et lõpetada challenged. + lisaks quarts - mida saab kasutada edukalt redstone asjade tegemiseks.
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Bioomi ei peagi saama vahetada, seda pole vaja vahetada.
Poodi ei saa teha, sest mõlemas maailmas on sama raha, vajalikud asjad saad challengitest.
ma ainuke nuub

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Post by Anno Lehola »

bioomi on vaja vahetada. Muidu mul ei ole võimalik, et hobuseid, lehmi, kanu, sigu ja lambaid spawnib. Skyblocki poodi pole ja seetõttu puudub ka võimalus osta spawn egge.
Muidu ei oleks ka sellist võimalust nagu sa nägid pildil.
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Challengitest peaks ka saama spawn egge, aga ma lisasin foresti õiguse.
Öösel kui käib serveri restart siis peaks olema ka nether korras, hetkel ärge portaale palun ehitage.
ma ainuke nuub

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

TweeTy wrote:Bioomi ei peagi saama vahetada, seda pole vaja vahetada.
Poodi ei saa teha, sest mõlemas maailmas on sama raha, vajalikud asjad saad challengitest.
Kas Multi World Money ei aita probleemi lahendada?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Aitab, aga seda pole mõtet teha, milleks rikkuda skyblock'i rõõme?
ma ainuke nuub

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

TweeTy wrote:Aitab, aga seda pole mõtet teha, milleks rikkuda skyblock'i rõõme?
Vastasin sinu öeldule "Poodi ei saa teha, sest mõlemas maailmas on sama raha..." kuid nüüd tuleb välja, et siiski saab. Küsimus jäeks, et mida kasulikku saaks teha selle süsteemiga? Inimesed tahavad seal omavahahel aegajalt ikka äri teha ning kuidas muidu on kõige kindlam ja turvalisem, kui mitte läbi chestshopi. Samuti on alati hea äri teha, kui on ka kindel valuuta kõigil mitte vaiks üksikutel. Keegi ei taha osta ilmselt porgandite eest ironit, kuid raha eest küll, kui see valuuta on kõik ühine. Siis saab ta teenitud tulu eest teinekord kellegi teise käest omakorda midagi head osta.
Sinna ei peagi tegema AdminShopi, kui see paljudele ei meeldib, kuid seda ei saa ka otsustada ühe inimese arvamuse alusel. Ma ei usu, et sinagi seal aktiivne mängija oled, seega on sul ilmselt sellest suht savi, kuid need, kes seal mängivad mõtlevad, et miks siis survivalis peab kõik nii mugav ja lihtne olema? Hea küsimus iseenesest... Tõesti miks muretseda ühemängumoodi lihtsuse eest, kui seda ei ole teises. Ometigi on skyblocki mängimine palju raskem ja tüütum, lisaks on ka sellel suht tihti olnud resette ning palju inimesed ikka viitsivad kõike uuesti ja uuesti alustada.
Ära otsusta teiste eest vaid saada oma ideed skyblocki mängijate seas suurele ringile, et üksmeelset lahendust leida. On olnud aegu, kui skyblocki mängib rohkem inimesi, kui survivalit ning seda just seepärast, kuna seal on olnud midagi huvitavat. Siiamaani ei ole sellega vast väga isegi tegelenud keegi, kuna alles paar päeva tagasi sain Mervy üldse spawni ehitama, kuna ei jaksand enam üksiku blocki peal kõõluda.

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Post by Anno Lehola »

Ma arendan edasi teemat, skyblock on katki.
Alguses sai fly kasutada, nüüd on fly keelatud. Mistõttu ma leian, et miks peaksid tulema inimesed tooma oma raha, kui nad ei saa neid "rõõme" kasutada?
Fly ei anna muud erilist, kui seda et saad parema ülevaate oma saarele.
Teiseks, mobid ei spawni. Järelikult on mingid seaded paigast. Mul on high efficent mob spawner. Ma ei saa teha challengeid, et minna netherisse. Seda enam võiks server ehitada poe, et selle arvelt asju parandada.
Kolmandaks, sellel skyblockil on olemas läbi challengete "currency" ehk mingeid ühikuid saab läbi challengete tegemise. Noid samu ühikuid tuleks pista andmebaasi ja arendada poe jaoks.
Praegu pole mul võimalik netherisse minna, sest ma ei saa porgandit ega kartulit mobide käest, sest neid tuleb üli harva.
Creeperid lendavad õhku ja tekitavad auke... kuid fire spread on keelatud? Siis võiks juba fire spread kah olla lubatud, kui creeperi plahvatused on. Mul pole võimalik praegu teisiti nether portal käima panna, sest flinti ei saa mobide puudumise tõttu skyblockis.
Blackraven on ehitanud meeletult suure ala skyblockis, millel pole erilist kasutust, kuid see röövib just minu mobid minu alalt ära. Kas ta üldse mängib või ei? Vastutulelikuse poolest võiks blackraven oma alale reseti teha.
See tähendab praegu seda, et mul pole võimalik teha 3 challenget, sest skyblockis pole asjad kõik korras.

Mobide asjale peaks lahenduse leidma siit: https://bukkit.org/threads/extremely-po ... ng.340245/
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Jätan skyblocki siiski nii vanilla lähedale kui võimalik, fly polnud üldse tegelt mõeldud Skyblocki. (unustasin eemaldada... :/) Keegi pole käskinud neil osta mingit ranki, kõik on omal tahtel.
Poodi ei saa ehitada, plugin resetib raha + teised probleemid, poodi pole vaja.
Tegin teema selle plugina autorile - https://github.com/rlf/uSkyBlock/issues/414
Muutsin mõndasid seadeid, kui serverile restart teha, siis need peaksid muutma, aga eriti ei usu, et need aitavad.
Firespread on automaatselt eemaldatud worldguardi poolt, mis kaitseb teie saari. Kui selle eemaldan siis muutub see igas teises maailmas.
ma ainuke nuub

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Post by Anno Lehola »

Kui sa ise pole skyblocki mänginud, siis sa ei tea, millega rinda pista. Praegu pole lehmi, sigu, kanu ja hobuseid spawninud. Kui mobid spawnivad edaspidigi nii nagu praegu, siis pole prica serveris skyblockis mõtet.
Võimalikult vanilla lähedale skyblock. Ma kuulen seda esimest korda.
Vanilla skyblockis spawniksid mobid normaalselt.

- - - Updated - - -

Pood ei pea alati olema rahaga. Tee näiteks custom villagerid, kellega saab asju vahetades mingeid "ühikuid", ning need "ühikud" siis kasutada vahetuseks muude asjade vastu.
Näiteks nether star
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Selle all mõtlesin ma seda, et ei saa lennata jms. Probleem ei ole ilmselgelt pluginates, seda viga on olnud ka tavamaailmates ning ilma pluginatega, ainuke viis mis aitas oli mapi reset, ei usu, et te soovite seda hetkel.

- - - Updated - - -

Mobe spawnib nüüd küllaga, võite rahulikult edasi mängida.
ma ainuke nuub

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Kas see ei või mob-spawni nussida, et sul on mingit imelikud limiidid spawnimisele peale pandud? Et igas chunkis võib olla max mingi 5 mobi.
Image
Image
Image
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

TweeTy wrote:Mobe spawnib nüüd küllaga, võite rahulikult edasi mängida.
Ei, see ei mõjuta skyworldi.
ma ainuke nuub

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Post by Anno Lehola »

läbi netheri värava minnes.... ma ei spawni netherisse.. vaid netheri peale. Palun tee korda ja pane mingi netheri värav "keskus" skyblocki netherisse
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Ütlesin ju, et ärge minge praegu sealt läbi, pean uurima miks see sedasi teeb, olen teinud map reseti, aga ei tea milles viga on, hetkel uurin seda.
ma ainuke nuub

Locked