UnBan

Moderators: Martin, Martin

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

UnBan

Post by Riskikuller »

Küsimus selline mille eest olen saanud banni ?

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Kui 24h jooksul pole see ankeet täidetud, läheb teema lukku & arhiivi.

http://foorum.prica.ee/showthread.php?t=457

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Mängunimi: Riskikuller
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): 15.07.2015 (Avastasin et olen banned kell 23:15)
Kauaks banni pandi? ilmselt igavene
Kes bannis? Blackraven
Põhjus miks sind banniti: Hackimine
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Ei oska öelda mille eest mind banniti, polnud tol hetkel serveris isegi sees.
Miks soovid bannist lahti saada? Sest et, pole eriline põhjus bannimiseks kui mängija pole serveris isegi sees ja sooviks siiski edasi mängida.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Hackimise eest said banni, killaura. Afkisid mingi mob farmi juures ja tapsid mobe.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Kui ma õieti mäletan siis viimati kui ma serveris käisin siis ma jäin kuhugi enda maja juurde mitte ühegi xpfarmi juurde ja ainuke asi mida ma kasutanud olen on auto clicker ja seda ka poodi asjade müümise/ostmise jaoks

- - - Updated - - -

Ja kas ip on kontrollitud kuna ma viibisin samal ajal ühes teises serveris kui see bannimine on aset leidnud

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kas see ei ole siis hack? See on abistav programm ju.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Antud probleemi see ei lahenda, mis põhjusel mind siiski banniti kui ma polnud serveris isegi sees.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kuidas ei lahenda? Sa hackisid ju, ega sa ei peagi olema banni saamise ajal serveris.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Sa väitsid et ma olin olnud xpfarmi juures mingi hackiga ja nüüd sa vädad et mu kasutaja polnud sees kui ban sain, kuidas see saab tõele vastata. Ma soovitan kontrollida iP dog kuna ma ei saanud seda teha milles mind süüdistatakse.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Ma pole väitnud seda, et sind ei olnud banni aeg sees, ütlesin lihtsalt, et banni jaoks ei pea olema serveris sees, me saame bannida ka offline mängijaid.
Miks peaks tulema keegi sinu kasutajasse afkima/hackima? lol
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Mul täpselt sama küsmus kes ja mis mõttega ronib teise kasutajasse afkima ja ma ei näe ise ka selle tegemisel mõtet. Kas mängida ja olla online või mitte mängida ja olla offline. Mis see afkimine mulle annab ehk valgustad mind ja ilmselt afkimise eest ikka banni ei saanud ?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Hetkel käib serveris aktiivsuse mäng, mille käigus on keelatud afkida. Sa said hackimise eest banni.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Oleks ma sellel ajal üldse serveris olnud ja midagi teinud siis saaks sellele probleemile lahenduse aga kuna mind sees polnud siis ma ei saa aru mis moodi ma seda teha sain.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Tead, see on nii loll vabandus "keegi käis mu kasutajas ja hackis". Muide, me vaatasime järgi, kes sellel ajal sees oli, ja tead mis? see olid sina.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Mis sa tõesti arvad, et ma viitsiksin siin mingit kirjavahetust pidada, kui ma oleks hackinud ja serveris sel ajal viibinud, mul poleks mitte mingi probleem teha uus kasutaja ja rahus edasi hackida aga kuna ma seda ei teinud siis ma tahan näha kuidas minu bannimist õigustatakse ja tõestatakse.

Locked