UnBan

Moderators: Martin, Martin

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Sinu kasutaja - sina vastutad.
Image
Image
Image
Image

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

See lause kõlas küll praegu nii, et keegi nn hacker saab sinu kasutajasse ja süüdlane on igaljuhul see kelle kasutajaga on tegu. Ilmselgelt teil pole selles serveris süsteem paika pandud, et millal ja kui kauaks bannida. Antud olukorras ma ei näe ühtegi loogilist ja mõistlikku lahendust probleemile.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Süsteem on paigas - hacker saab igavese banni siis, kui avastatakse, et isik hackib.
Image
Image
Image
Image

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Antud olukorras sai banni kasutaja millega on nn hackitud mitte isik kes hackis. Kõigepealt peaks asja uurima ikka tegija käest ka mitte lükkama kohe igavese banni peale.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Riskikuller wrote:Antud olukorras sai banni kasutaja millega on nn hackitud mitte isik kes hackis. Kõigepealt peaks asja uurima ikka tegija käest ka mitte lükkama kohe igavese banni peale.
Nagu Mervyn mainis, et sinu kasutaja = sina vastutad. Ei tasu jagada oma konto kolmanda isikuga, kui just ei taha, et sina pärast süüdi jääksid kolmanda isiku tõttu (nt abistava programmi kasutamine). Tuleb kasutada tugevamat parooli jms, mis välistaks konto kaaperdamist.

Siin pole enam midagi arutada.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Mis mõttes peaks uurima tegija käest?
Image
Image
Image
Image

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Selleks, et tõestada kas konto on kaapertatud või ei on olemas meeskond, kes peaks selle enda õiguste abil selgitama mitte kohe kasutaja bannima ja kõik. Igas olukorras ei aita ka see kui keeruline on parool, sest see kes tahab saab nkn sellesse kontosse sisse kuhu vaja.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Sina olid see aeg sees kui sind banniti, ütlesin juba.
ma ainuke nuub

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Millest sa eeldad, et mina sees olin? See võis olla minu kasutaja selles ei vaidle vastu aga selles ma olen päris kindel, et mina see olla ei saanud.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

No kui me sind unbanniksime, siis saaksid kõik niimoodi teha ju.
Lähevad sõbra juurde (või annavad kasutaja sõbrale kasutada), hackivad veidi (xray või mis iganes), saavad banni, kodus hakkavad virisema, et kasutaja hackiti või et kasutaja polnud tema käes sel ajal ning tahavad unbanni.

Loogiline või mis?
Image
Image
Image
Image

Riskikuller
Noor liige
Posts: 15
Joined: 14 Jul 2015 00:07

Post by Riskikuller »

Ilmselt pole siin mõtet vaielda ja reostada, jäägu asi nii nagu on, kuhu need vabandused ikka viivad aga edu teile edasises!

User avatar
Jennix^
Noor liige
Posts: 24
Joined: 26 Jul 2015 12:05

Post by Jennix^ »

Peaks mainima, et miks peaks mingi teine inimene hackima sinu kasul, et sulle head teha? Xp ja Raha (juhul kui tal on Mobi tapja job).
Gaming is LIFE

[SIGPIC]#sweg[/SIGPIC]

[CENTER]Abivalmis.
Viisakas.
Lõbus.
Aktiivne.
[/CENTER]


[CENTER] ღ"When i see the ☀, i be like 。◕‿◕。"ღ [/CENTER]

[RIGHT]ᶠᵘᶜᵏᵧₒᵤ ™[/RIGHT]

Locked