Informatsioon

Moderators: Martin, Martin

MatuQ
Noor liige
Posts: 25
Joined: 30 Jun 2013 21:03

Post by MatuQ »

Kas dimensioon 7 oli myst või twilight ? Kuna panin enderquarry twilighti ja vb hepp pani bc quarry ? Minuteada enderquarry ei tohiks crashida

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Võimalik, et Twilight, kuna mystcrafti maailmad on "Myst_Dim_01" jne

MatuQ
Noor liige
Posts: 25
Joined: 30 Jun 2013 21:03

Post by MatuQ »

Selge siis bann ender quarry ;)

- - - Updated - - -

On võimalik kuidagi ender quarry ja bc quarry bannida ?

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

MatuQ wrote:Selge siis bann ender quarry ;)

- - - Updated - - -

On võimalik kuidagi ender quarry ja bc quarry bannida ?
On, kuid mu pea ei võta seda veel kinni :)

MatuQ
Noor liige
Posts: 25
Joined: 30 Jun 2013 21:03

Post by MatuQ »

Aga sa seda recipe removalit pooe proovinud

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

MatuQ wrote:Aga sa seda recipe removalit pooe proovinud
Ei ole, kuna see projekt peatati enne, kui jõudis uuendusega 1.7.10-le. Täpselt samuti on nad kõik oma projektid peatanud või seisavad 1.6.4 peal. On küll MIneTwweaker, mis on juba otse selle packi sees, kuid ma ei oska seda kasutada. Tundub, et mu mõistus jookseb kusagil kinni...
Lisaks on paljudel modidel oma confis võimalik blocke banida aga kui seda tegin ender quarryga jooksis server kokku.

MatuQ
Noor liige
Posts: 25
Joined: 30 Jun 2013 21:03

Post by MatuQ »

Ilm selgelt on crashide taga ender quarry kaudselt kuigi tegelik põhjus on chunkloaderis kuna see ei loadinud ender chesti millest asju välja pumbati, peale world anchori kasutamist on serveri crashid kadunud. Põhjus on selles et kui ender quarryl pole asju kuskile panna ongi crash isegi SP. Vb peaks reeglitesse panema et ender quarry kasutamisel tagada kindlasti chestide mahtu piisavalt või ender chesti kindel tühjaks imemine world anchoriga.
Image

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Uut modpacki? :D
Image
Image
Image
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Ise ma ei leia, kas on mõtet. Paljud asjad on siiski veel läbi mängimata ning praeguste aktiivsete mängijate arvates võiks üldse minna üle reccomended versioonile. Olen selle uuendamist juba ka uurinud, kuid vaja veel Martiniga paar sõna vahetada, kuna kardan, et mul võib üks probleem sellega ees seisneda.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Toimunud on modpacki vahetus, mis samuti toob kaasa launcheri vahetuse. Vajalik informatsioon, kust saada launcherit ja kuidas käivitada ja ühilduda leiab esimesest postitusest.
Serveri täieliku avanemiseni võib minna veel mõni tund.
Peatselt kohtumiseni!

EXJU
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 09 Jul 2015 01:49

Post by EXJU »

Taruk... alles eile sain me systemi valmis

OT: Muidugi kudos. et üldse eestikeelne modded survival serv olemas on... Ja hey army... Kus me tutvusimegi?

E: Kui suur see modpack on, ma ripun siin ülijura neti otsas ja nutan :D

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

EXJU wrote:Taruk... alles eile sain me systemi valmis

OT: Muidugi kudos. et üldse eestikeelne modded survival serv olemas on... Ja hey army... Kus me tutvusimegi?

E: Kui suur see modpack on, ma ripun siin ülijura neti otsas ja nutan :D
Moded server prical on juba vähemalt 2 aastat olnud. Te lihtsalt ei ole osanud seda otsida, kuna prica pole väga palju ennast reklaaminud.
Näinud oled mind ilmselt UltraGamingu juhtkonnas...

Siiani oleme saanud ka tagasisidet, et server jookseb paremini arvutitel, kui seda oli infinitis. Ja kui keegi igatseb veel infinity mängimist taga, siis mul on world map veel alles ning võin selle vajaduse korral üles laadida ja saate seda oma localhostis edasi pelada. Selles suhtes, kunagi satume ehk ringlusega ikka vanade modpackide juurde tagasi ning loodetavasti on siis ka veel world map mul alles.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

HermitCraft ModSauce tundus paljudele siiski liiga tavaline. Ja pm 90% mängijatest olid poolt minema üle FTB Infinity 1.10.1 peale! Seega tulge taas pelama.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Versioon uuendatud

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Väga hea! Peab kaa läbi tulema
Image
Image
Image
Image

Post Reply