LionHost - Minecraft Serverid (Hostib Prica.ee MC serverit)

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
Lionhost
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 15 Oct 2012 19:24

LionHost - Minecraft Serverid (Hostib Prica.ee MC serverit)

Post by Lionhost »

Image

Koduleht | Arveldussüsteem | Halduspaneel | Facebook

[font=Impact]INFORMATSIOON[/font]

Lionhost asutati aastal 2012, mil alustas Minecraft serverite pakkumisega. Oleme pidevalt arenenud ning pakume peale Minecrafti ka SA:MP hostingut ja veebhostingut. Eesmärgiks on pakkuda mänguservereid koos võimalikult kiire ja kvaliteetse klienditeenindusega, millega oleme palju vaeva näinud.

[font=Impact]SERVERID[/font]

Meie hoolime kvaliteedist. Kasutame ainult parimat riistvara - kvaliteetsed protsessorid ja SSD kettad muudavad teie mänguelamuse veelgi paremaks!

Füüsilised serverid asuvad Prantsusmaal, 100mbit/s ühenduskiiruse taga, mis tagab kiire ühenduse ka Eestisse.

Teie mänguserver on üleval 24/7, mis on tähtis osa mänguserverite puhul.

Kõik tellitud serverid aktiveeritakse üldjuhul mõne tunni jooksul, sõltuvalt pangast, kust ülekanne sooritati. Erandid kehtivad juhul, kui tellimuse hetkel on serverid täis ning uue tellimisega võib mõni päev aega minna.

[font=Impact]KLIENDITEENINDUS[/font]

Kõikidel Lionhosti meeskonna liikmetel on olnud oma server - seetõttu suudavadki nad pakkuda teile igasugust abi serveritega.

Kui teil pole varem serverit olnud või ei oska sellel plugineid/mode paigaldada/konfigureerida, teeme meie selle Teile tasuta!

Abi saate kõigega - alates lihtsamate pluginite paigaldusega kuni keerukate pluginite konfigureerimisega. Peale serveri tellimist avage arveldussüsteemis ticket ning me võtame teiega kiiremas korras ühendust.

Muude probleemide korral avage samuti ticket - proovime Teile leida sobiva lahenduse igale probleemile.

[font=Impact]MIDA KLIENDID SAAVAD?[/font]

Garanteeritud RAM
Saate selle, mille eest maksate. Keegi teine teile garanteeritud RAM-i ei kasuta.

24/7 Server
Teie server on alati üleval, kui seda soovite.

Bukkit/Vanilla/Tekkit
Valige oma mängumood tellimisel ning see paigaldatakse Teie serverile aktiveerimisel.

Multicraft halduspaneel
Hallake oma serverit ühe maailma parima halduspaneeliga. See on imelihtne!

Piisavalt kõvakettamahtu
Kõvakettamaht pole piiramatu, kuid piisav Minecraft serveri jaoks.

FTP ligipääs
Hallake oma serverit nagu faile oma arvutis!

100GB veebhostingut
Kvaliteetne veebhosting koos cPaneliga. Tasuta!

MySQL andmebaas
Iga serveriga saab kaasa tasuta MySQL andmebaasi.

SMS-teenused
Seadistage SMS-teenused mõne minutiga ning teenige kasumit!

[font=Impact]PROOVISERVER[/font]

Soovite tasuta proovida meie mänguservereid 72h?

Vajutage siia ning valige "Trial". Peale tellimuse sooritamist aktiveeritakse Teie mänguserver kiiremas korras.


[font=Impact]HIND 9€/GB[/font]

[font=Impact]TELLIMINE[/font]

Serverite tellimiseks tuleb järgida järgnevaid etappe:
1) Valige sobiv pakett vajutades siia!
2) Valige sobivad lisateenused ning jätkake.
3) Sisestage oma andmed ja lugege läbi kasutusreeglid.
4) Valige maksemeetod (Pangaülekanne / PayPal).
5) Kohe peale makse kinnitamist näete konto numbrit, summat ja kirjeldust.
6) Peale ülekande sooritamist aktiveeritakse Teie server kiiremas korras.
7) Serveri aktiveerimisel saate omale e-mailile selle andmed.

Kui Teil on probleeme serveri tellimisega, saatke e-mail: info@lionhost.org

[font=Impact]KLIENTIDE ARVAMUSED[/font]
RPS wrote:Kindlasti parim host eestis mis saadaval! Soovitan !
G3rtt_ wrote:Väga hea host . Sain serveri kätte 5 minutiga soovitan soojalt! Kiire klienditugi . Soovitan!
Tideman1 wrote:Super Host, Hea Support , Teevad suure töö tasuta ära, Soovitan!
Squekky wrote:Soovitan kohe kindlasti. :)
vikatimees4 wrote:Hea host , soovitan !
elnorito wrote:SOOVITAN. Algul öeldi et saan paari päeva pärast kuna masin polnud veel tulnud aga õhtul saadeti sõnum et on mulle vaba host ja sain serveri 10 minutiga kätte! Väga hea host.
hendrik11123 wrote:Saan Lionhosti vaid kiita. Väga hea host. Kui peakski probleeme tekkima on klienditugi väga kiire ja abivalmis.
Hetkel hostib Lionhost Eesti Minecraft Kommuuni serverit ( IP: mc.minecraft.ee ).
NEEDSKILL wrote:Hea host!
tomat wrote:Tulin oma mc serveriga ka Lionhosti üle. Serveritel ressurss korralik ja kvaliteetne. Kokku ei hoita. Support enamvähem alati online - toetav, abivalmis, viisakas, avatud igasugustele kokkulepetele ja diilidele, paindlik. Soovitan hosti kõigile. Alates algajatest, lõpetades oskajatega.
Carbon605 wrote:Tellisin antud inimese käest serveri, 6 slotise. Olen vägagi rahul, ühendus kiire ning tõrgeteta! Soovitan vägasoojalt :)
b00m wrote:Bump , hea host võtsin ka siis serveri ja ei läinud 15minutitki kui sain serveri kätte!!
Soovitan seda
djstigger wrote:Päris hea host on see no lag ka veel.meil on ka seal servu kui kasutate koodi (TEG) siis saate esimene kuu -25% nii et soovitaks osta hea ost ja puha nii et ostke seda ma soovitan enda kogemuste pärast.
trege wrote:Täpselt! Soovitan soojalt! Uuel kuul võtan ka kindlalt!
djstigger wrote:Jumala hea host no lag ka veel.. tasub osta ostke kes tahab endale head hosti
Sixtyfury wrote:Soovitan hosti!
ThExXx_ wrote:Parimad serverid on lionhostil siia maani pole läägi olnud ega server pole offlines ka olund. Kõik kui servut tahate ostke lionhostist.
Algajatele pakutakse abi ka kui tal vaja.
Squekky wrote:Julgen soovitada, Eesti Paradiisil normaalne laggi ei ole.
One Way wrote:Kindlasti soovitan!
Squekky wrote:No nii, oli vaja ruttu pärast lõunat server kätte saada alguses mõtlesin, et võtan csvps kuid teda ei olnud sees.
Ning trege soovitas lionhosti, olen rahul sain 10 minutiga umbes kätte ning kõik toimib.

Julgen ka soovitada.
M. | ^^, wrote:Tundub hea, mõnes serveris kus mängin (mis on Lionhosti poolt hostitud) laggi pole tunda.
Blanksmiley wrote:Rentisin servu no support väga kiire vastati 3 minutiga peaaegu igale ticketile mis avanud olen ja muidugi on ping madal ja no lag ka (va. bukkiti viga)

Soovitan, tundub, et Eesti parim host üldse *Thumbs Up*

Marcus-Kevin Otto
Noor liige
Posts: 23
Joined: 09 Feb 2013 16:37

Post by Marcus-Kevin Otto »

halb väga halb ma sain kätte alles 10 päevaga

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Marcus-Kevin Otto wrote:halb väga halb ma sain kätte alles 10 päevaga
Miks siis te ei andnud meile teada, et kandsite raha üle? Me kontrollime arveldust käsitsi. Kõik süsteemid ei ole veel automaatsed.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Miks see teema probleemide all on? :D
Image
Image
Image
Image

Donsuu
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 26 Feb 2013 18:01

Post by Donsuu »

Tere, ma sooviks rentida serverit ,aga tekkis küsimus et mis fully managed on ja kas te saate aidata pluginaid ka peale panna ning palju see maksab? Aitäh :)

Lionhost
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 15 Oct 2012 19:24

Post by Lionhost »

Marcus-Kevin Otto wrote:halb väga halb ma sain kätte alles 10 päevaga
Kõik serverid on aktiveeritud alati 24-48h jooksul peale makse laekumist.
Kas saaksin teie nime, et saaksime seda kontrollida?
Donsuu wrote:Tere, ma sooviks rentida serverit ,aga tekkis küsimus et mis fully managed on ja kas te saate aidata pluginaid ka peale panna ning palju see maksab? Aitäh :)
Tere!

See tähendab, et aitame kõik soovitud pluginad teile peale, konfigureerime need täpselt selliseks, nagu seda soovite.
See on ühekordne tasu.

Kui on veel küsimusi, saatke e-mail info@lionhost.org , kuna siin võib vastamisega aega minna.

makukas123
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 30 Oct 2013 22:18

Post by makukas123 »

Tere, tahaks rentida serverit ,aga ma ei saa täpselt aru kuidas see pluginate asi käib.Ma ei oska pluginad serverile panna.
Mul ei ole kunagi ühtegi mängu serverit olnud.Kui palju maksab see pluginite panemine või see on tasuta?

Post Reply