Pricale Uus Logo :)

Joonistus, kunst, jms.

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
User avatar
Nemps.
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 09 Aug 2015 19:37

Pricale Uus Logo :)

Post by Nemps. »

[CENTER]Image
Vaatasin,et oleks vaja uut logo ja nägin teemat ka.Veetsin paar tundi disainides ja volaaa.Loodan,et meeldib![/CENTER]
[CENTER]Image[/CENTER]
[CENTER]Image[/CENTER]

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Kui sa teemat nägid, siis miks ei postitanud seda sinna? Teistel kah parem sirvida, kui on foorumis kõik omal kohal. Teema tegemine ei anna sulle mingit eelist sinu posti loetakse nii või teisiti. Iseenesest näeb hea välja, kuid sutsu suur. Ma leian, et pricale oleks vaja "Faviconi" foorumile, kui ka MC serveritele. (Pilt mc serveri nime ees).
Samas ka mingit kindlat logo, mis sobiks kasutada iga mängu puhul, mitte ainult MC.

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Vabandan, aga see on mul selline kerge kinnisidee - leian, et praegune päis/logo on vägagi hea ning ei vajaks väljavahetamist.

User avatar
Nemps.
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 09 Aug 2015 19:37

Post by Nemps. »

ArmyOps wrote:Kui sa teemat nägid, siis miks ei postitanud seda sinna? Teistel kah parem sirvida, kui on foorumis kõik omal kohal. Teema tegemine ei anna sulle mingit eelist sinu posti loetakse nii või teisiti. Iseenesest näeb hea välja, kuid sutsu suur. Ma leian, et pricale oleks vaja "Faviconi" foorumile, kui ka MC serveritele. (Pilt mc serveri nime ees).
Samas ka mingit kindlat logo, mis sobiks kasutada iga mängu puhul, mitte ainult MC.
Ma leian,et kõik on tehtav minupoolt kui on vaja saab minuga kontakti ja saan teha ära praegu tegin lihtsalt omast peast midagi!
[CENTER]Image[/CENTER]
[CENTER]Image[/CENTER]

Post Reply