Kuidas leidsid Prica?

Teemad, mis mujale ei kõlba, lähevad siia.

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Kuidas leidsid Prica?

Post by Kristjan »

Oleks huvitav teada, kuidas keegi juhtus siia Prica foorumisse?

Ma loen seda foorumit juba ammu aega, aga see on nagu haigus, korra nägid ja enam ei saa lahti, eriti tore on kui näed niipalju sõbralikke mõttekaaslasi..

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Jumal wrote:Oleks huvitav teada, kuidas keegi juhtus siia Prica foorumisse?

Ma loen seda foorumit juba ammu aega, aga see on nagu haigus, korra nägid ja enam ei saa lahti, eriti tore on kui näed niipalju sõbralikke mõttekaaslasi..
Sõbralikud peavadki olema kõik xD aga sa oled ise serveris ka käinud?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

valdo wrote:Sõbralikud peavadki olema kõik xD aga sa oled ise serveris ka käinud?
Foorum ei ole tehtud serveri jaoks. See on meelelahutusfoorum, lihtsalt serverid on juurde tulnud.
OT: Ma ei mäletagi, kuidas ma leidsin. Ilmselt kunagi tänu MC serverile.
ma ainuke nuub

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Ma niisama küsisin kas ta on käinud :P

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Martinil oli kunagi üks samp server, mida ma omal ajal nn "Nu**imas" käisin. Ma ei sallinud teda üldse, kuna ta oli nii omaette tüüp, ega teinud oma meeskonnaga erilist koostööd. Aga kuna ta scripterina oli suht osav, hoidsin ta tegemistel silma peal ning sattusin ka kunagi siia, mida aegajalt külastasin. Mulle meeldis omal ajal minecraft seltskond, mistõttu olengi selle kommuuniga rohkem ennast sidunud ning eriti kõva lihtsalt selle kommuuni juures on alati olnud see, et rahaline kasum ei ole seda nagu eriti kunagi väga huvitanud. Jooksin siit omal ajal ära, kui tekkit server muutus Pay2Play ning rahvast enam siin ei olnud. Ärge saage valesti aru, see oli kõigest eksperimentaalne otsus, kuna griefereid oli serveris liiga plaju, ning whitlisti ostmine ei maksnud väga palju. Sellegipoolest oli neid, kes omale seda lubada ei suutnud, ning muutus peagi üksikmänguna igavaks.
Aga siin ma olen jälle niisama mölisemas...

Post Reply