Lahkun (võibolla).

Teemad, mis mujale ei kõlba, lähevad siia.

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Lahkun (võibolla).

Post by valdo »

Ma võibolla varsti lahkun ka Pricast vb vahel võin sees käija kui võimalik ja viicin Põhjuseks: Seal on suht igav, ei näe tulevikku, olen tahdnud saada abistajaks või millegis võita ja alati leidub et ei saa või mingi rike.. + juhtkond ka ei taha mind sinna siis parem lahkun :)

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

valdo wrote:Ma võibolla varsti lahkun ka Pricast vb vahel võin sees käija kui võimalik ja viicin Põhjuseks: Seal on suht igav, ei näe tulevikku, olen tahdnud saada abistajaks või millegis võita ja alati leidub et ei saa või mingi rike.. + juhtkond ka ei taha mind sinna siis parem lahkun :)
Siis mõtle uuesti, miks ei pruugita sind juhtkonda võtta. Õigekiri on ka oluline.

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi on abiks. Samas -gi/-ki on alati lõpus (näit: milles|gi, kellele|gi, jne)

// Mind üllatas, et abistajaks sai see, kes ise ei postitanud avaldust sinna, vaid kasutas selleks kolmanda isiku poolt. Üldjuhul on see keelatud, aga pole midagi teha. See ei vabanda ka välja, et polnud õigust postitada, sest enamus saavad ju. Kui polnud, järelikult ei olnud foorumikonto aktiveeritud. Selle puhul tulnuks minuga ühendust võtta ja ma laseks süsteemil uuesti saata aktiveerimiskirja.

Dex
Noor liige
Posts: 13
Joined: 25 Jun 2015 22:28
Location: Tartu

Post by Dex »

Martin wrote:Kui polnud, järelikult ei olnud foorumikonto aktiveeritud. Selle puhul tulnuks minuga ühendust võtta ja ma laseks süsteemil uuesti saata aktiveerimiskirja.
Martin, sa peaksid kirjutama kuskile, et absoluutselt kõigil, kellel on gmail läheb see aktiveerimiskiri Prica foorumilt rämpsposti alla. Kõigil on siiani läinud.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

eks ma siis pean vaatama kuidas trükin kuna mul läheb sassi ka ja ei viitsi pikalt kirjutada siis kasutan lühendeid

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

lol
Image
Image
Image
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

valdo wrote:eks ma siis pean vaatama kuidas trükin kuna mul läheb sassi ka ja ei viitsi pikalt kirjutada siis kasutan lühendeid
Juhtkond samuti ei "Viitsi" sinuga tegemist teha lol. Sõnade valik ja asetus on samuti oluline, kui tahad kusagil kommuunis keegi oluline isik olla. Praegused vead, mis sa teed, otsustavadki selle, mis sust tulevikus saab. Kedagi ei huvita, kui sa ütled: "Kui selle koha peale saan, hakkan paremini kirjutama, käituma, olema aktiivsem."

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

ArmyOps wrote:Juhtkond samuti ei "Viitsi" sinuga tegemist teha lol. Sõnade valik ja asetus on samuti oluline, kui tahad kusagil kommuunis keegi oluline isik olla. Praegused vead, mis sa teed, otsustavadki selle, mis sust tulevikus saab. Kedagi ei huvita, kui sa ütled: "Kui selle koha peale saan, hakkan paremini kirjutama, käituma, olema aktiivsem."
Ma olen aru jah saanud et juhtkond ei taha mind.

- - - Updated - - -

+ see oli ka põhjus miks ma tahtsin ära minna.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

valdo wrote:Ma olen aru jah saanud et juhtkond ei taha mind.

- - - Updated - - -

+ see oli ka põhjus miks ma tahtsin ära minna.
Ei saa öelda, et juhtkond sind ei taha, kuid samas ka seda, et sind on vaja. Point, millest sa aru ei saa on see, et sa ole veel kõlbulik kandidaat abistaja rolliks. Suured kommuunid ei vaja oma ridadesse abistajaid, kes oma kirjaoskamatu, agressiivse suhtumise, ebakindlate otsustega serveri mainet maha teeks. See on koht, kus sind ei taheta, kuid sind on vaja mängijana, mida sa ise ei soovi. Seega oled sina see, kes ei taha olla pricas, ega teha tegemist selle juhtkonnaga.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

ArmyOps wrote:Ei saa öelda, et juhtkond sind ei taha, kuid samas ka seda, et sind on vaja. Point, millest sa aru ei saa on see, et sa ole veel kõlbulik kandidaat abistaja rolliks. Suured kommuunid ei vaja oma ridadesse abistajaid, kes oma kirjaoskamatu, agressiivse suhtumise, ebakindlate otsustega serveri mainet maha teeks. See on koht, kus sind ei taheta, kuid sind on vaja mängijana, mida sa ise ei soovi. Seega oled sina see, kes ei taha olla pricas, ega teha tegemist selle juhtkonnaga.
ma oskan kirjutada aga ma kirjutan kiiresti ja ei pane vigu tähele + mis puudutab gi ja ki siis mul on mäluga probleemid ja need ununevad vahel aga ma olen uuesti selgeks saanud

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Valdo postitusega võiks ka teema lõpetada. Ilusti puust ja punaseks ette tehtud.
Kui inimesed ja asjaosalised nüüd ka sellest aru ei saa, mis valesti on/oli, siis jah...

Olgu see teema meeldetuletuseks kõigile.

Jumal

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Annad taevast juhiseid lihtsurelikele?

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Ma olen nüüd lahkunud, aga võin harva käija seal.

Post Reply