Informatsioon

Moderators: Martin, Martin

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

ArmyOps wrote:Ma ei usu, et serverile on väga vaja rami juurde sellise mängijaskonna puhul. Pigem tekib lag avastatud maailma suuruse tõttu, mida tuleks piirata. Lisaks kui keegi on mingi süsteemi halvasti kokku pannud ning chunk loader näiteks hoiab seda töös 24/7 tekibki lag. Lisaks Quarryd ja muud masinad, mis muudavad pidevalt blocke.
Nagu ma teises kohas juba postitasin et Mervyn ütles et serveril on 512mb Rammi. Sain teada nüüd et 3GB on rammi serveril...

Ma ise arvan et teha uus maailm, sest muidu see "maailma piiraja" võtab väljaspool inimesed enda võrku (kui sisse logivad) ning välja sealt enam ei lase..
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Ei pruugi ilmtingiata neid kinni hoida vaid telepordib neid ala piirini nagu kord ja kohus. Kuid sellest hoolimata, ei pruugi see lahendada antud probleemi, kuna vigased chunkid on juba avastatud ning ala jääb avastatuks. Muidugi on uus map hea mõte, kuid selle kohta on juba ka eelnevalt tehtud hääletus. Ise valisin monster 1.6.4 kuna vanemad serverid on üldjuhul stabiilsemad. Lisaks on 1.7.10 drewolfiga tunda, kuidas RAM põleb ning mõeldes tuleviku plaanidele, sooviks mina mängida rohkemate inimestega. See võimalus oleks, kui valida natuke nõrgem modpack.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Help pls?
Dunno what to do...
http://prntscr.com/6jekvj

//: Seljakott ka tühi, aga pass sama...
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Uurin. Ehk saad vahepeal selgitada, mida sa avada/paigaldada/võtta üritasid? Pm, ma näen, et sa üritad abi anda kellegile, kes ei ole sinu claimis, kuid too üritas sinu kodus midagi teha. Sa pead kirjutama "/trust <mängijanimi>" et anda tollele isikule ligipääs enda claimis.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Informatsiooni lehte on uuendatud, täiustatud. Samuti sai loodud vahvlisse reklaam kuulutus. Kui teil peaks tekkima serverisse saamisega probleeme, siis kindlasti uurida installeerimist lähemalt.

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Gametracker

Post by VarienSdw »

Nii, tegin selle kah ära:
Image

Kutsume ikka inimesi mängima. Viimasel ajal ainult 2-3 päevaselt sisse logivat inimest, natuke väheseks jäänud.
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Server maas, kuna mõned modid ei ühildu cliendiga. Läheb ilmselt aega, et see taas tööle saada ilma, et hävitaks mängijate seniseid saavutusi.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Neu modpack äkki? Saab kiiremini serveri püsti ja rahvast sisse.
Ise olen veel max nädal eemal, siis saaksin veidi aidata, jälgida jne.
FTB Infinity tundub täitsa okei - tavaline modpack. Minu arust pole vaja mingit superägedat/rasket modpacki imelike modidega, sest paljud nagunii ei oska neid.

//Võta skypes vastu.
Image
Image
Image
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Ei pruugi, kuna praegu seisab Martini taga ilmselt kinni, kui probleem tõesti java versioonis on. Muidugi oleks uus modpack huvitav, aga kui aus olla, siis pole te isegi monsterit väga mänginud.

Edit mul pole su skype ega ka kutset :)

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

No mina pole mänginud, kuna viibin enamus ajast ära ega pole võimalust või siis on server maas :D
PM'in skype.
Image
Image
Image
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Server taas üleval ning peal on FTB Infinity 1.7 modpack. Palun anda võimalikult palju tagasisidet, et esmased vead likvideerida.

Peal ei ole Anti-Grief pluginat, kuid kasutusel on CoreProtect ning vajadusel leiame kurjategijad üles ning karistama karmilt vastavalt tegudele. Kutsud sõbra mängima, siis veendu, et tal oleks ka käitumis oskust ning tunneks elementaarseid mängureegleid nagu No Grief, spamm, ropendamine jne.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Server taas üleval. Hommiku poole oli server crashinud Mystcraft Dimensioon 10 pärast. See on ilmselt Quarry maailm. Tahaks Heppilt ja Matult saada rohkem infot, mis blocke kasutasite ja kuidas ühendasite, et teada saada, mis seda kõike põhjustas. Kuna EnderQuarryt ei bannita serveritest, siis ei tohiks selle viga olla vaid mõne muu blocki viga.

User avatar
Anton
Noor liige
Posts: 43
Joined: 16 Jun 2013 21:40
Location: Tartu

Post by Anton »

buildcraft quarry, 5x compression dynamo ( 12x fluiducte), ender tank fueliga, accumulator seal samas vees, ender chest mis saatis saasta koju mulle, hardened leadstone fluxducte oli ka 5x
[SIGPIC][/SIGPIC]

MatuQ
Noor liige
Posts: 25
Joined: 30 Jun 2013 21:03

Post by MatuQ »

ender quarry, ender quarry silk touch upgrade, ender quarry speed 2 upgrade, ender chest, tesseract, 3x ender-marker
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Kuna järjekordselt oli server maas, otsustasin, et kuidagi peab selle Ender Quarry ära blokeerima. Öösel oli üles pandud järjekordse Chunkloader heppi poolt nig quarry dimesnioon 7-sse. Paistab, et see quarry tekitab liiga palju probleeme lihtsalt.

Post Reply