Informatsioon

Moderators: Martin, Martin

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Pooldan dire20 pakki ning mängin sõbraga igapäevaselt serveris. Kahjuks, kuid meie kasuks ka õnneks kedagi teist ei ole. :D Väga tore on, et bannitud asju ei ole, saab kõike proovida ning kasutada.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Server ikka online? või läks maha ära?
Image

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Aegajalt server on küll jooksnud kokku, kuid enamus ajast ikkagi üleval.

Edit: Vahel on ka nii, et server annab Internal Errori ja jookseb kokku ning seda pärast mitut restarti järjest (server restardib iga täistunni 42. minutil).

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Ma mudu mõtlesin et kas server pandi kinni ebaaktiivsuse tõttu või mitte, no võib öelda et ma sain sisse, roomasin seal ringi 10 minti, ning server crashis kui keegi "Big..(midagi)" sisse tuli.
Resa palun? (:
Image

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Kinzzo wrote:Ma mudu mõtlesin et kas server pandi kinni ebaaktiivsuse tõttu või mitte, no võib öelda et ma sain sisse, roomasin seal ringi 10 minti, ning server crashis kui keegi "Big..(midagi)" sisse tuli.
Resa palun? (:
See BigBower on minu hetkel mängitav kasutaja, see juhtus ka pärast eelmist restarti. Loodan, et pole midagi minu põhjustatud. :D Varem, isegi täna päeval olen normaalselt mängida saanud.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Ei oska öelda täpselt, sest peale sinu sisse tulekut server crashis, Mis sul kodupaigas püsti seatud on?
Image

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Kinzzo wrote:Ei oska öelda täpselt, sest peale sinu sisse tulekut server crashis, Mis sul kodupaigas püsti seatud on?
Kodupaigas pole midagi laggi tekitavat üles seatud. Ma rändasin kaugele kaugele lennates nahkhiirena ja mingil hetkel jooksis server kokku, kui ma olin väga kaugel. Kahtlustan, et server genereeris uut chunki ning failid teatud ala kohta on korrupteeritud ja ei suuda vist uut chunki ära genereerida? Kui mina sisse login siis server jooksebki vist selle tõttu kokku? Ei ole selles täiesti kindel, kuid suure tõenäosusega on see nii.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Ning kuna see server pidi restarti ise tegema? iga 1 tunni tagant? Ma ei saanud eriti aru. :/
Image

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Kinzzo wrote:Ning kuna see server pidi restarti ise tegema? iga 1 tunni tagant? Ma ei saanud eriti aru. :/
Iga tunni tagant xx:42 minutil.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Huvitav, kas see siis ise üles ei sea ennast kui crashib? Praegu skippis phm resa.. Juusiis saab vast alles homme sisse(?)

// Yep, sa oled ise mingis sh*tas kohas et server chrashib kui sa logid sisse.
Image

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Igatahes server oli üleval, ma üritasin sisse saada ning see jooksis kokku ja andis kirja Internal error. Mu enda logidest ma ise ei suuda midagi välja lugeda:

http://pastebin.com/EF6tnVza

Kahjuks ei näe hetkel võimalust mängimiseks uuesti ilma serverit kokku jooksutamata. :D

Edit:
Ainus võimalus on mind ruttu enne serveri crashi mõnel OP-l või adminil spawni teleportida või bigbower.dat fail ära kustutada. Seda ma ise ei soovi, sest Thaumcrafti raamat on täielikult Ichorini välja ära õpitud ning seljakotis olevad asjad on väga väärtuslikud.

Edit 2: Sooviksin võtta ühendust sellega, kes FTB haldab.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Yep, nüüd ka mina, login sisse ja server crashib
:/ Parandage see asi ära palun -_-
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Keegi minuteada ei tegele selle serveriga aktiivselt. Kuna pole mingit mängijaskonda seal ning server on nö ära unustatud. Martiniga peab rääkima, kuid ma ei usu, et tal aega on tegeleda selle serveriga.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Las ta paneb lihtsalt rammi juurde. minuteada oli serveril rammi 256mb rammi (?)
Ning sellele modpackil on ka teised maailmad niiet, ma arvan et sellepärast paneb kokku..
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Ma ei usu, et serverile on väga vaja rami juurde sellise mängijaskonna puhul. Pigem tekib lag avastatud maailma suuruse tõttu, mida tuleks piirata. Lisaks kui keegi on mingi süsteemi halvasti kokku pannud ning chunk loader näiteks hoiab seda töös 24/7 tekibki lag. Lisaks Quarryd ja muud masinad, mis muudavad pidevalt blocke.

Post Reply