Töökohad

Moderators: Martin, Martin

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

Suurepärane! Tegelikult see kogumus tase võiks olla umbes level 30. Mida suurem seda parem, sest see näitab ikkagist töötatud tunde selles ametis e. siis kogemus ja töötunnid. (aastates või midagi)
Autovarga töö saamiseks võiks olla ~100 mängutundi ma pakun, sest 100 mängutundi on tegelikult raske saada ning hoiaks linna varastest puhtamana.
Kuller oleks siis erinevate kaupade vedaja? Siis pmts kütusevedaja töö võiks olla eraldi, samuti soovitan teha grupeeringuna mõne autoremonditöökojad kui ka nn /allkirjasta töö mehaanikuna.
Samas mehaaniku töökogemus aitaks kandideerimisel firmadesse kus on vajalik lukksepa töö või noh üldiselt siis kuhugi autoremonditöökotta.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

T6nn1 wrote:Suurepärane! Tegelikult see kogumus tase võiks olla umbes level 30. Mida suurem seda parem, sest see näitab ikkagist töötatud tunde selles ametis e. siis kogemus ja töötunnid. (aastates või midagi)
Pole siiski kindel.. Mida suurem tase, seda ohtralt pappi voolab ju. Pärast on raskem raha viia serverist välja. (Majandus ei toimi siis korralikult)
T6nn1 wrote:Autovarga töö saamiseks võiks olla ~100 mängutundi ma pakun, sest 100 mängutundi on tegelikult raske saada ning hoiaks linna varastest puhtamana.
Pigem sinnakanti 10-30. Selleks on politsei grupeering, mis hoiab vargustest linna puhtana.
T6nn1 wrote:Kuller oleks siis erinevate kaupade vedaja? Siis pmts kütusevedaja töö võiks olla eraldi, samuti soovitan teha grupeeringuna mõne autoremonditöökojad kui ka nn /allkirjasta töö mehaanikuna.
Samas mehaaniku töökogemus aitaks kandideerimisel firmadesse kus on vajalik lukksepa töö või noh üldiselt siis kuhugi autoremonditöökotta.
Ei ole päris mõtet ka teha kõiki grupeeringu(de)ks. Kuller veab jah erinevaid pakke igale poole. Kütusevedaja muidugi tuleb ka (tanklate jaoks).

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

1) Kogemused - Tasemeid võib olla ju rohkem kui 10, kuid näiteks maksimum tase kust palk enam ei tõuse on näiteks 5, kuid mehaanikule vist makstakse töö eest mis ta teinud, mitte ei saa palgatsekke või midagi, kuid ise pooldaksin seda varianti rohkem, et mehaaniku rahad ei olene klientidest vaid palgast mis ta saab iga töötunni kohta. Kliendid küll maksavad, aga see raha läheb "firmasse" mida realselt välja ei saa võtta. Muidugi, et mehaanik teeniks tuleb tal teha tööd ning töö alguses mingi command nagu näiteks: "/alustatööd (mängija ID kellele ta teenust esitab) (ülesanne mida ta peab tegema numbrites 1-6). Töö ülesanded võiksid olla siis näiteks numbrites 1- Rehvide vahetamine, 2- Bensiini tankimine .... Kui ta on saatnud mängijale taotluse töö tegemiseks peab vastama töötaja /töötasu (Mängija ID) (Summa) siin kohal lähebki see raha firma panka, mida välja ei saa võtta keegi. selle eest saab aga mehaanik töötunni peale ühe tehtud töö mis toob talle raha sisse.

2) Asi pole täiesti ka vargustes kinni, sest eelmises serveris, kus mängisin aasta tagasi oli esialgu vargatöö kätte saadav mingisuguse 15 tunniga ning see oli suhteliselt katastroofiline värk :D enamus olidki vargapoisid kes autosid varastasid ja nendega tänavatel ringi kihutasid. Kui auto hüljati jäeti see kuhugi takistuseks/ lohakile/ kellegi hoovi vms. Muidugi ei jõua politsei nii kiirelt reageerida kui tuleb teavitus, et kuskil kohas ärandatakse autot, kui politsei kohal pole tegijast jälgegi.
Sellepärast soovitan natuke suuremat kui 10-30 tundi. 30 tunniga elaks ehk ülegi, aga 50le võiks ju mõelda. :)

3) Sellega olen ma tegelikult isegi nõus kui natuke järele mõelda, pealegi saavad serveri kasutajad endale ise teha grupeeringuid ning hiljem ehk saada isegi ametlikuks vms.

Peaasi, et mängijatel igav ei hakkaks, aga kui RPda mõikavad siis väga igavust ei teki.

NB! Kas poodi ikka saab röövida kui server avatakse?D:

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

Bumpin teemat ja annan ühe idee.
1. Pizzavedaja töökoht
Töökoht võiks olla ainult allkirjastamisega nii, et kuskil seisab NPC ja seal saad töö võtta. Töö käiks pizzarolleriga ja peaksid sõitma rolleriga teatud arv checkpointe läbi nii, et oleks 3 eri rada võimalik võtta. Checkpointis freezed c.a 5-10 sekundit ja tuleb kiri, et klient tuleb pizzat ostma. Viimase checkpointi juurde jõudes võiks roller alt ära kaduda ja tagasi pargi kohal olla.(Viimane lause kohal vb jätta lihtsalt alles ja alustada uut tööd)

NB! Idee pole minu oma, kuid võisin seda kasutada ning tänan Metsikut!

CREDITS: Metsik.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Minu arust on see checkpointide värk kõige halvem idee. Pigem võtab pitsapoest mingi 10x pitsad ja siis müüb mängijatele, kes soovivad pitsa osta.

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

See ka, aga no idee seisnes rohkem pitsapoisi töös, kui tuleks ka kõhusüsteem siis see oleks üks väga hea amet kus olla, kuna inimesed ei viitsi kuhugi putka juurde süüa ostma minna kui saab omale tellida kuhugi kindlasse kohta.

m2ssaja
Liige
Posts: 57
Joined: 12 Sep 2012 14:07

Post by m2ssaja »

Another question. Keegi m2ngib ültse prica sampi ? :D

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Esiteks Prica Roleplay pole veel olemas ning see projekt on arendusel. Keegi siit ei mängi/ei tea SAMP'i üldse.

User avatar
Dezal
Huviline
Posts: 328
Joined: 04 Oct 2012 17:45
Location: Annelinn

Post by Dezal »

Õpeta meile siis SAMP'i :D

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Pole mõtet niikuni.

m2ssaja
Liige
Posts: 57
Joined: 12 Sep 2012 14:07

Post by m2ssaja »

Martin wrote:Pole mõtet niikuni.
Pole jah motet. RP selgeks õppimine võtab sitax aega.. :D

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

Oleneb kuidas võtta.
Tee korralik õpetus küll inimene õpib.
Alguses tuleks tegelikult serverit arendada, inimesed võiksid oma ideid välja tuua jne.. Kui asja hakkab juba saama siis võimalik õpetused ja asjad ka korraldada.

m2ssaja
Liige
Posts: 57
Joined: 12 Sep 2012 14:07

Post by m2ssaja »

T6nn1 wrote:Oleneb kuidas võtta.
Tee korralik õpetus küll inimene õpib.
Alguses tuleks tegelikult serverit arendada, inimesed võiksid oma ideid välja tuua jne.. Kui asja hakkab juba saama siis võimalik õpetused ja asjad ka korraldada.
Pean ütlem seda kah, et mina ei ole ka rps nii osav..

T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Post by T6nn1 »

Ma midagi ikka mõikan, aga jah väga kaua ma seda pole RolePlayd mänginud. See nüüd 3 aasta.

Allar
Vaatleja
Posts: 135
Joined: 11 Sep 2012 18:50

Post by Allar »

Martin, kaua sa sellega tegelenud oled juba? :D Ma kipun arvama et sa pole midagi teinud seal veel :P

Post Reply