Väike idee!

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
CastTech.
Noor liige
Posts: 17
Joined: 06 Nov 2012 19:48

Väike idee!

Post by CastTech. »

Pakun välja idee:

Et, Martin võiks avada prica red county 0RRiga ning ma arvan ise et mängjaid oleks piisavalt.


Tändades CastTech.

Lokkin
Liige
Posts: 73
Joined: 12 Oct 2012 13:46

Post by Lokkin »

Mina tahaks juba VÄGAVÄGA mängida seda.

Allar
Vaatleja
Posts: 135
Joined: 11 Sep 2012 18:50

Post by Allar »

Kui palju on sulle piisavalt? Kuidas sa garanteerid selle, et mängijaid oleks? Arvesta sellega, et see on lisa väljaminek ja selle peaks tagasi teenima kunagi. Ei ole mõtet teha serverit kui see tühjalt seisab.

Oliver
Vaatleja
Posts: 125
Joined: 11 Sep 2012 20:51

Post by Oliver »

Ei no mina pelaks küll Sampi :)

User avatar
JCooper
Uustulnuk
Posts: 8
Joined: 06 Feb 2013 10:42

Post by JCooper »

Oleks seda varem märganud siis oleksin olnud nõus rahastama Red County hostingut täies ulatuses, aga noh kuna juba alustatud selle krdima Los Santosega siis nvm.
[font=Lucida Console]I will wait you in hell![/font]

Kevin
Noor liige
Posts: 33
Joined: 13 Sep 2012 22:54

Post by Kevin »

[font=century gothic]Asi on ehk selles, et Red County on Eestis samuti nii ärakasutatud viimaste aastate jooksul (Võrreldes mis oli 3 aastat tagasi.) ning seal kandis on lihtsalt rp võimalused piiratud. Ega ma ei taha tulla mängima serverisse, et olla tavaline põllumees, kui saan seda teha samuti IRL. Los Santos taas on nii suur linn, mis pakub nii palju võimalusi võrreldes Red Countyga. On olemas lennujaam, sadam, haigla, politseijaoskond, vangla, pimedad tänavad & kõike muud.
Los Santos taas on nagu see paik, kust me kõik oleme alustanud GTA:SA mängimist. See linn pakub võimaluse teile mängida seal keda sa tahad ning keegi ei keela sind. :)

P.S Nii palju kui ma olen näinud seda mängumoodi, nii see on super. :)[/font]

Post Reply