Soovitused & Ideid

Ettepanekud/arutelud foorumi paremaks/muudatuste tegemiseks

Moderators: Martin, Martin

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Teha foorumisse grupp "Abistaja". Mõni inimene ehk oskab murega foorumis tema poole pöörduda ja, et oleks abistaja liikmetel ka oma embleem. Oranži või midagi.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Selleks on teatud alafoorumitel omad moderaatorid. Foorumi keskel allservas on kiirlink "Foorumi juhtkond"
Image

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.

Kas nüüd vajab postitus moderaatori kinnitust?

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Jumal wrote:Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.

Kas nüüd vajab postitus moderaatori kinnitust?
Parandatud. Asi oli selle eeskujuliku grupi õigustes.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Võik olla mingi parkuur või Laburünt :D

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

valdo wrote:Võik olla mingi parkuur või Laburünt :D
Minecrafti teemalised postitused palun õigesse alafoorumisse.
ma ainuke nuub

Stoxey
Noor liige
Posts: 14
Joined: 09 Oct 2015 19:15

Post by Stoxey »

Eemaldada skyblockis loomade limiit ja eemaldada afk kicker.. täiesti pointless asi ju? Mängija oma mure kui surma saab afkides.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Stoxey wrote:Eemaldada skyblockis loomade limiit ja eemaldada afk kicker.. täiesti pointless asi ju? Mängija oma mure kui surma saab afkides.
Valesse kohta postitasid.

http://foorum.prica.ee/forumdisplay.php ... aft-Server

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Minu arvates võiks olla nii, et tehtakse foorum privaatseks ja ligipääsu saavad vaid need, kes on kasutaja registreerinud. Võibolla aitaks see vähekenegi tõsta kasutajate arvu ja aktiivsust foorumis.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Minu arvates on see halb, sest siis ei saa külastajad ülevaadet foorumist mis siin on. Kommenteerida jms nad ikka ei saa teha, kasutaja peavad niikuinii registreerima.
ma ainuke nuub

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Kasutaja registreerimise eesmärk ei tohiks olla selle sisu lahti saamine vaid anonüümsuse vältimine, et me teaks, kui palju kindel kogus inimest midagi arvavad. Isiklikult sulgen koheselt foorumid, mille vähimatki sisu ma ei näe. Võib arvata, et sellise suhtumisega inimesi on veel ja ehk käivad ka siit läbi.

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Jumal wrote:Minu arvates võiks olla nii, et tehtakse foorum privaatseks ja ligipääsu saavad vaid need, kes on kasutaja registreerinud. Võibolla aitaks see vähekenegi tõsta kasutajate arvu ja aktiivsust foorumis.
Seda võiks teatud ajajooksul proovida.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Lol

Fury
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 08 Jan 2016 13:24

Post by Fury »

Kerge soovitus: foorumis "Varia>Elu" võiks olla alafoorum "Enesetutvustus(Tutvustused)", kus iga uus foorumi liige saab kirjutada natuke endast, siis saaksid juhtkond ning ka teised mängijad isikust rohkem teada.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Fury wrote:Kerge soovitus: foorumis "Varia>Elu" võiks olla alafoorum "Enesetutvustus(Tutvustused)", kus iga uus foorumi liige saab kirjutada natuke endast, siis saaksid juhtkond ning ka teised mängijad isikust rohkem teada.
Lisasin ära.

Post Reply