Adminid?

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
supergirl
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 02 Mar 2017 15:06
Location: Tallinn

Adminid?

Post by supergirl »

Tere!
Saan aru, et see foorum vist ei ole väga aktiivne? Proovin siiski. Sooviks küsida, et mis elukad Teil seal adminiteks saavad? Vabandan väljenduse eest.
Olen vahepeal pikema pausi teinud CSist ning pole kursis, et kas nüüd saab iga tola end adminiks osta?

Kui lasen inimese maha, antud juhul siis nö adminid, siis on õigus mulle ban peale visata? Ennem sain vist nö hoiatuseks nende maha laskmise eest kaks kicki ja saadeti roppe sõnu minu pihta. Sama LLasta kõrval on BMW, kes ka mind varasemalt põhjuseta banninud on.

Üks loll olukord veel... Admin härra LLasta ütles, et ma ei tohi terroristina campida mapis, kus tema(C-T) ülesanne on hostid päästa... Ja kahekesi LLasta ja BMW istuvad oma baasis ja kükitavad. Küsides, et kas adminitele on campimine lubatud, sain vastuseks et jah, on! :)


supergirl : when i kill you, you kick me?
KinG NinZa died
Type 'amx_help' in the console to see available commands
CHAMPIONS died
Time Left: 1:05 min. Next Map: de_dust
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: LLasta
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.prica.ee
[AMXBans] Reason: '''
[AMXBans] Duration: '2 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:418075153'
[AMXBans] Your IP: '85.29.241.177'
[AMXBans] ==================================

Hästi üüratult tore oleks, kui server ja foorum saaksid õige hoo sisse. Palun vaadake enda adminid üle! Soovin edu!

Tervitades
supergirl

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Tere,

Publiku serveris saab tõepoolest ennast adminiks tellida SMS'iga. Praegusel hetkel enamus adminid on välismaalased (Makedoonia).
http://amxbans.prica.eu/admin_list.php

Kui soovid, võin lisada sulle immu-admin õigused (30 päeva).

Post Reply