Kaebus freeban

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
KIBBY
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2016 20:37

Kaebus freeban

Post by KIBBY »

Sinu mängunimi: M.H.C Kibby
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg):20.12.2016 kell 20:35
Kauaks banni pandi? perm
Kes bannis? NFSWLike
Põhjus miks sind banniti: "Cheater"
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Ei kasutanud mingeid cheate, võib-olla sellepärast sain ban'i, et soundisin ja jätsin kahtlase mulje või võib-olla sellepärast, et ma adminnile ei meeldi (tekkis umbes tund varem käesoleva adminniga väike konflikt)
Miks soovid bannist lahti saada? suht lege server on, olen top7 ja tahaks nagu edasi mängida, varem pole keegi mind koodimisega süüdistanud ja ma pean sellist uisa-päisa otsustamist adminni poolt taunitavaks

EinooTeree
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 18 Dec 2016 15:44

Post by EinooTeree »

Kibby. Olen tunnistaja, et sa kasutasid wh'd. Ma specisin sind 2 mappi järjest, et aina rohkem tõendeid koguda. Ka teised mängjad ja adminid reportisid sind.

User avatar
Enderkillerz
Liige
Posts: 72
Joined: 22 Oct 2013 19:50
Location: ??

Post by Enderkillerz »

Mängija nimega NFSWLike ei ole meeskonnas, kuidas ta sind bannida sai?
Image

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

Ma pole servus näindki sellise nimega mängijat

KIBBY
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2016 20:37

Post by KIBBY »

EinooTeree wrote:Kibby. Olen tunnistaja, et sa kasutasid wh'd. Ma specisin sind 2 mappi järjest, et aina rohkem tõendeid koguda. Ka teised mängjad ja adminid reportisid sind.
Pole mitte kunagi oma elus ühtegi hacki kasutanud ja soovitan teil edaspidi tähelepanelikumalt speccida. Oskan enda arvates ka piisavalt hästi soundi abil vastaste asukoha selgeks teha ilma neid nägemata ning ei nimetaks seda just wh'ks. Aga oli meeldiv, server jäi ilma ühest lojaalsest mängijast, muud eimidagi :)

Häid jõule!
Kibby

Post Reply