Unbanni paluks

Moderators: Martin, Martin

Post Reply
Tiit Hepa
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 26 Aug 2015 18:13

Unbanni paluks

Post by Tiit Hepa »

Tervist!

Mängisin Prica.ee publicus, kuid mingi nonner pani mulle 1day banni koodimise eest..

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: pazd
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.prica.ee
[AMXBans] Reason: 'Kood maha poju.'
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:64796667'
[AMXBans] Your IP: '84.50.211.157'
[AMXBans] ===============================================
Nagu lugeda saate, olen Steamer ning demo ega pilti pole. Ban sain liiga hea groundStrafe eest...
Tänades, Tiit.

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Unbanned

User avatar
Pazd
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 27 Aug 2015 10:09

Post by Pazd »

Esiteks see et sa oled Steamer ei muuda mitte midagi. Pildi ja demo v6iksid sa ikka panna? Teiseks, ma ei banninud sind groundstrafe eest. Ma bannisin su kuna sa tundusid mu jaoks vägagi kahtlane, kuna vaatasid tihti seinu ja teadsid kust teised mängijad tulevad.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Pazd wrote:Esiteks see et sa oled Steamer ei muuda mitte midagi. Pildi ja demo v6iksid sa ikka panna? Teiseks, ma ei banninud sind groundstrafe eest. Ma bannisin su kuna sa tundusid mu jaoks vägagi kahtlane, kuna vaatasid tihti seinu ja teadsid kust teised mängijad tulevad.
Kas selleks ei ole mitte sound? Isegi kunagi mängisin 1.6-te ning suht hästi oli korraliku headsetiga aru saada, kui kaugel keegi juba olla võib. Aga eks enamus mängijaid ikka koodivad ning tee nüüd vahet, kes neist mitte, kuna kõik vahivad kusagil seina ääres.

User avatar
Pazd
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 27 Aug 2015 10:09

Post by Pazd »

Seda arvan ma ise ka, aga nagu see, et sa oled steamer ei tohiks küll nüüd mingi asi olla et ma ei pea demo ega pilti panema. Närvi ajab kui öeldakse, et steamerid ei saa koodida...
Life is a journey. When we stop, things don't go right.

Pope Francis.

Post Reply