ABUSE adminilt nimega "MervynR" [ Soovin leida kompromissi.]

Moderators: Martin, Martin

Locked
User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

ABUSE adminilt nimega "MervynR" [ Soovin leida kompromissi.]

Post by timmiolen »

Nii tänasel päeval ("30.01.2014") umbes kell 19:25 juhtus järgnev admin abuse:
Ehk siis ma räägin nüüd selle loo ausalt ära ja ootan ka kompromissi järgnevas vestluses.
Ehk siis "Tanel" ütles mulle "Magna124" müüb 3 stack-i gunpowderit, mina "Timmiolen" läksin sinna, pakkusin talle selle eest "1200$" ja siis läksin ära, kuna tanel tahtis endale "Hard Clay"-d saada siis ta "TPA"-s minu juurde ja hakkas kaevandama, muidugi "Magna124" Kõrval. Mina "Timmiolen" sellel ajal tegin rakette kodus, kuni tanel kaevandas clay-d, kuna "Magna124" hakkas meile juba mõõgaga peale tulema siis me otsustasime ta ära tappa. (Arvatavasti käis tanel talle pinda) Tanel läks talle peale, siis järgnesin ka mina "Timmiolen" ja ta jõudis taneli ära tappa ja siis ma tapsin tema ära "Magna124"-me. Võtsime kõik asjad ära ja läksime koju.
Ta hakkas järsku karjuma, et se oli mingi "TPA" killing jne, meie läksime sellepeale segadusse sest me olime reeglid hästi läbi lugenud. Ja kuna *Härra* "MervynR" nõudis et me annaks ta asjad tagasi siis keeldusime me sellest.
Kuna "Reeglites" pole sellist asja kirjast siis se on ebaloogiline ja väga lapsik, et keegi tahab meile karistust anda reegli eest mida pole olemas!!!

"MervynR" tutvustamas meile OMA reeglit. (Enne taneli tapmist)
Image

(Pärast taneli tapmist) "MervynR" tappis "Tanel"-i omavoliliselt ära (Enda kodus) kuna me olime PVP lubatus serveris inimese ära tapnud.
Image

Image


============KÕIK REEGLID============
Image

Image

Image

Image

User avatar
magna124
Noor liige
Posts: 19
Joined: 09 Nov 2012 20:27

Post by magna124 »

"kuna "Magna124" hakkas meile juba mõõgaga peale tulema siis me otsustasime ta ära tappa. (Arvatavasti käis tanel talle pinda)"
See, kui ma olen seljaga teie poole, kirka käes on mõõgaga peale tulemine?
[SIGPIC][/SIGPIC]

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Magna, palun saada mulle oma chati logifail, mis peaks asuma:
C:\Users\<NIMI>\AppData\Roaming\.minecraft\logs - kerid alla ning valid kas latest.txt või viimase 2014-01-29-x.log faili ning laed selle netti üles.

- - - Updated - - -

Ja nagu Tanel ütles - te olite magna all ning kui üles tulite, siis tapsite magna ära. Et mingit /tpa killimist ei toimunud.
Kui see jutt on tõsi, siis saaksite seda tõestada. Saatke mulle (või siis omanikule kasvõi) sama chati logifail ning uuritakse järgi. Kui tulebki välja, et te ei /tpa'nud magna juurde, siis vabandan ja tagastan asjad, mille magnale tagasi andsin.
Image
Image
Image
Image

User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

Post by timmiolen »

"""kuna "Magna124" hakkas meile juba mõõgaga peale tulema siis me otsustasime ta ära tappa. (Arvatavasti käis tanel talle pinda)"
See, kui ma olen seljaga teie poole, kirka käes on mõõgaga peale tulemine?
""

Ei ennem seda kui ainult tanel sinu kõrval oli, ähvardasid sa "Tanel"-i sõnul teda mõõgaga. (Sellel ajal kui sa kaevandasid seda clay-d.)

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

No saatke kõik need failid ja uurime järgi, seal kõik täpselt kirjas. Eks otsin enda failidest kaa üles, kas magna ütles teile midagi või mitte.
Image
Image
Image
Image

User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

Post by timmiolen »

Mervyn wrote:No saatke kõik need failid ja uurime järgi, seal kõik täpselt kirjas. Eks otsin enda failidest kaa üles, kas magna ütles teile midagi või mitte.
Ta midagi otseselt "Chat"-i ei kirjutand aga taneli poole mõõgaga hakkas lihtsalt vehkima. (Pihta ei löönud.)

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Ootan ikka log faile ... või siis jääbki asi katkiseks ...
Image
Image
Image
Image

User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

Post by timmiolen »

Mervyn wrote:Ootan ikka log faile ... või siis jääbki asi katkiseks ...
Ja kuhu ma sulle need saatma peaks? Sest sa üldse vist enda "Postkast"-i ei vaata siin "Foorum"-is.
Lihtsalt Copy-Paste-in need siia?
Vaadake UPP ("Minu") youtube kanalit!:
https://www.youtube.com/channel/UCqI1q42Du1wbrfK3AMkqCbw
Mängime peamiselt "MTA DayZ", "Minecraft"-i ja muid mänge!
Image

Nalser
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 01 Jan 2014 19:12

Post by Nalser »

Timmi, ma ei tahaks midagi küll öelda, kuid sa oled nagu reaalselt ülbe tooniga, tagasi ei taha natuke tõmmata?

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

http://www.upload.ee
Postikasti olen vaadanud ning skypet ma ei jaga. Ei taha mingit copypastet, vaid tervet faili, aitäh.
Image
Image
Image
Image

User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

Post by timmiolen »

http://www.upload.ee/files/3875593/2014 ... 2.log.html

Palun väga, võttis veidi aega sest ma ei saanud täpselt aru mida te mõtlesite selle all (Vabandan) aga olemas ta nüüd on.
Vaadake UPP ("Minu") youtube kanalit!:
https://www.youtube.com/channel/UCqI1q42Du1wbrfK3AMkqCbw
Mängime peamiselt "MTA DayZ", "Minecraft"-i ja muid mänge!
Image

Locked