Prica otsib abistajat! #7

Moderators: Martin, Martin

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Prica otsib abistajat! #7

Post by Martin »

Code: Select all

[font=verdana]Nimi:
Mängunimi:
Vanus:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Lisainfo enda kohta:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Motivatsioonikiri (100 sõnaline):[/font]
PS! Kui ei viitsi motivatsioonikirja koostada, siis ära kandideeri.

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Nothing Here.

GameHit
Noor liige
Posts: 48
Joined: 16 Jul 2013 22:23

Post by GameHit »

Nimi:Steven
Mängunimi:GameHit
Vanus:14. aastane
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin koolis 8. klassis
Kaua oled minecrafti mänginud: Mingi 2-3 aastat vast.
Kaua oled Prica serveris mänginud: No täitsa kokku tuleb vast 1,5 aastat ära (kaasaarvatud vanas pricas) :)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole karistatud!
Lisainfo enda kohta: Olen omanud 2 serverit, olin faustis abistaja, olen olnud ka 2 korda pricas abistaja, aga eemaldati ebaaktiivsuse tõttu :/ (nüüd proovin rohkem sees olla) Olen olnud ka sõbra serveris Administraator!
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Nüüd tulevasel kooliajal proovin olla mingi 3-5 tundi sees, aga halvemal päeval ka vähem!
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Olen rõõmsameelne, ma ei ropenda ja mulle meeldib aidata! Oskan ka suhelda. Õigekirja samuti toetan ja proovin nii õigesti kirjutada kui suudan! Uuesti abistajaks saades ma proovin olla kindlasti aktiivne ja osaleda üritustel ja aidata kõiki, kes abi vajavad! Kui juhtub midagi ja ma serverisse sisse ei saa siis ma teatan sellest juhtkonnale! Kuna hetkel kool jälle tulemas siis ma 24/7 sees olla ei saa. Ükskõik kes kasutab midagi reeglite vastast on minu silmis kui kurjategija ja läheb jaili (kaasaarvatud sõbrad). Proovin olla ka foorumis aktiivne!
Edu kõigile osalejatele,
Steven

User avatar
Enderkillerz
Liige
Posts: 72
Joined: 22 Oct 2013 19:50
Location: ??

Post by Enderkillerz »

Nimi:Risto
Mängunimi:Enderkillerz
Vanus:12
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin koolis 6.klassis
Kaua oled minecrafti mänginud:3,5aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:1,5aastat
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole karistatud
Lisainfo enda kohta: Olen sõbralik,abivalmis,oskan inimesteda suhelda
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Umbes 3-5tundi (puhkepäevadel rohekem)
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Olen rõõmsameelne,sõbralik,ei riku reegleid,vihkan x-ray kasutajaid ja teisi kes reegleid rikuvad,olen olnud juba kõik rankid.Kui saaksin abistajaks siis vajaksin väikest commandi õpetust,Kui kellegil läheb abi tarvis võin abi anda,proovin isegi endale foorumi pähe saada kuna mõned raskused on mul veel foorumis aga selle õpin ära,Kui lähen kuhugi kauaks ära teatan juhtkonda kindlasti,

Noobmees123
Noor liige
Posts: 26
Joined: 25 Mar 2013 21:24

Post by Noobmees123 »

Nimi: Janno
Mängunimi: Krutonium
Vanus: 13
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis 7.klassis
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Olen saanud karistada Griefi eest vana kasutajaga (Noobmees123).
Lisainfo enda kohta: Olen range, abivalmis ja rõõmsameelne!
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-5h tavaliselt
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Tahan olla abivalmis ja reeglite rikkujate suhtes range. Commande ei tea ,kuid olen kiire õppija. Proovin olla lahke ja aidata teisi ,kindlasti jälgigsin seda mis serveris toimub ja karistaks neid kes on teinud kuriteo. EI SALLI X-rayereid, olen ka kord ise x-rayer olnud aga sain veast aru ja enam ei kasuta seda. Kõik hackerid ja muud sellised saavad jaili (hiljem banni)! Kindlasti ma ei ropenda. Üritan olla ka foorumis aktiivne. Karistaksin serveris ka sõpru kes on reegleid rikkunud! Mulle meeldib korraldada üritusi jms. ja kindlasti ka nendes osaleda. Enamasti saan hästi läbi kõikide mängijatega, kuid on ka inimesi kes kohe sellised tüli norijad!

Edu otsustamisel!
Janno

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Noobmees123 wrote:Enamasti saan hästi läbi kõikide mängijatega, kuid on ka inimesi kes kohe sellised tüli norijad!
Enamasti saad läbi kõigiga, aga kellega sa läbi ei saa on tülinorijad? :D
Image
Image
Image
Image

Noobmees123
Noor liige
Posts: 26
Joined: 25 Mar 2013 21:24

Post by Noobmees123 »

On jah sellised kummalised mölisejad :D
Mis teha kui laps on unine :D (mina)

ViolaPurpurea
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 09 Jan 2014 18:33

Post by ViolaPurpurea »

Nimi:Gerli
Mängunimi:ViolaPurpurea
Vanus:14
Kas käid koolis (klass) või töötad: kool, 8. klass
Kaua oled minecrafti mänginud: 2 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud :o lin ennem PinkDiamond, sellega mängisin pool aastat, nüüd ViolaPurpureaga alles alustasin
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ühe korra karistati, kuid ma olin süütu ja hiljem vabandati.
Lisainfo enda kohta:Olen alati rõõmsameelne, igati abivalmis ning vajadusel ka range.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 3-5
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Nagu öeldud olen ma alati naerusuine, mulle meeldib abistada teisi, ma oskan inimestega väga hästi suhelda (st. et mul on lai sõnavara, oskan ka kirjavigadeta kirjutada ning mulle ei ole ropendamine eriti meelepärane tegevus). Mulle ei meeldi mängijad, kes petavad, valetavad, lõhuvad ning teevad sohki - nad väärivad karistust! See, kes on rikkunud reegleid, peab ka tagajärgede eest vastutama, olgu ta mu sõber või mitte. Kuna olen loominguline inimene, meeldib mulle ehitada linnu ning ma arvan, et saaksin ka ürituste korraldamisega hõlpsasti hakkama.
Edu otsuse langetamisel!
Gerli

Priit Tuula
Noor liige
Posts: 11
Joined: 19 Oct 2013 22:58

Post by Priit Tuula »

Nimi:Priit
Mängunimi:Misterest
Vanus:18
Kas käid koolis (klass) või töötad:Kutsekas I kursus
Kaua oled minecrafti mänginud:6 kuud
Kaua oled Prica serveris mänginud:u 2 nädalat
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Veel ei ole
Lisainfo enda kohta :o len mõistlik,rahulik ja ettevõtlik
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):5-7 tundi oleneb koolipäevast ja mu tegemistest
Motivatsioonikiri (100 sõnaline):Olen märganud et serveris on puudus reaalsetest abilistest,kes ka reaalselt aitavad.Mina proovin olla see,kes reaalsete abiliste probleemi natukenegi lahendab.Ma ei ole veel varem abiline olnud,aga sooviks olla,kuna see on üks mu unistustest.Karistaks neid kes väärivad karistust-ka sõbrad.X rayerid paneks jaili ja organiseeriksin ban,i.Ise olen x ray,d kasutanud ainult single plays,aga serveris ei kasuta seda kunagi,sest see kõigi suhtes ebaaus ja on igasugune reeglite eiramine.Ropendajad,capsiga kirjutajad ja kerjajad muteks ära.Mul omal kerjajatega mittemeeldivad kogemused.Mulle meeldib serveris ehitada ja elu arendada,aga mulle ei meeldi need kes mult asju ja raha kerjavad
On plaan hakata ka livestreame tegema ja natukene serverile kuulsust juurde teha.
Ma olen ostnud endale ka minecrafti premiumi.

Edu abistaja valimisel. Priit

- - - Updated - - -

parandus: olen,sest seal on nägu

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

"Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Veel ei ole" "Veel ei ole" ... Kahtlane

Nalser
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 01 Jan 2014 19:12

Post by Nalser »

CoolGirlCool wrote:"Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Veel ei ole" "Veel ei ole" ... Kahtlane
No sina oled selle eest mutesid ja jaile saanud, et sa hakaksid kõigi ip-sid jagama... Abistajana minu mäletamist mööda lükkasid ka kõigi teiste kaela peale paari nädalat töö, free jaile oled ka jaganud "for fun"...
Mina muidu toetan Mistet e. Priitu. Nii kiirelt ta ära kaduda ei tohiks ja pakun teeb tööd ka ilusti.

Priit Tuula
Noor liige
Posts: 11
Joined: 19 Oct 2013 22:58

Post by Priit Tuula »

Mind vähemalt ei ole servudes karistatud,aga kunagi ei tea millal,vea teed ja karistuse saad

User avatar
Dezal
Huviline
Posts: 328
Joined: 04 Oct 2012 17:45
Location: Annelinn

Post by Dezal »

Nimi: Joss, hüüdnimi, pärisnime peavennad teavad :D
Mängunimi: Deesul
Vanus: 14
Kas käid koolis (klass) või töötad: 8.B, kool
Kaua oled minecrafti mänginud: aasta vast ikka
Kaua oled Prica serveris mänginud: Täpselt ei teagi, järsku mingi 8-9 vb ka sinna 10 poole nati kuud kui pause mitte arvestada
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kunagi üliammu jah on, aga viimasest kevadest saati pole veel karistatud :P
Lisainfo enda kohta: Olen 14 aastane, tegelen breiktantsuga, lemmikaine koolis ajalugu hetkel, sest meil haigelt norma ja naljakas õpetaja, meeldib tegeleda arvutiga ja hängida sõbrudega,
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Pakuks oma 2-4 tundi koolipäeval saaks kindlasti käidud, nvl kindlalt rohkem.
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Soovikin saada abistajaks, kuna omateada olen üpris abivalmis ja hea abistaja (nii on mulle öeldud). Kuna ma MC-s niivõinaa muuga ei tegele eriti kui teistega rääkimisega, siis poleks ka kunagi millegagi hõivatud. Selles serveris olen juba väga ammusest ajast, võib ka öelda, et suht algusaegadest ja tänu sellele, on mul väga palju tutvusi vanadega ja ka osade uute mängijatega, enamasti saan kõigiga hästi läbi ja vihaprobleeme mul ei ole. Commande ma muidugi tean, mida vaja oleks, hakkama saaks kenasti abistajana ja tahaksin ka. Küsimus vaid selles kas teie mind tahate. Sooviksin aidata prica servul edasi areneda, olen juba proovinud teistes serverites mängida, aga ei, pricasse ikka lõpuks tagasi, eitea milles asi, eniveis jääksin pricale truuks ja aitaksin nii juhtkonda kui ka mängijaid !

User avatar
Karl.
Noor liige
Posts: 30
Joined: 11 Jun 2013 18:35
Location: Tartu

Post by Karl. »

päris norm tekst :D Nagu kuskile ametliku töökohta CV teind

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

tl;dr
Image
Image
Image
Image

Locked