Prica otsib abistajat! #7

Moderators: Martin, Martin

User avatar
Karl.
Noor liige
Posts: 30
Joined: 11 Jun 2013 18:35
Location: Tartu

Post by Karl. »

Nimi: Karl Eerik
Mängunimi: Karl
Vanus:14
Kas käid koolis (klass) või töötad: 8 klass
Kaua oled minecrafti mänginud: 1.2.5 hakkasin mängima, see on umbes 1 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Samma palju kui dezal (tema kutsus)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): kunagi ammu küll jail-iti mind aga ma ei mäleta põhjust
Lisainfo enda kohta: Meeldib tegeleda maadlusega ja tunnen huvi motothenika vastu.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): mingi 2-4 tundi päevas
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Sooviks saad abitajaks, kuna ma usun et olen päris abivalmis ja olen MC päris tihti sees. Tean pricaks rohkem vanu mängiad kuna ma vahe peal tegin väikse pausi, aga ma saa hästi ka uutemate mängijatega läbi. Pole varem abistaja olnud aga tean commande ja midagi uut on vaja selgeks saad saan suht kiirelt. Abistajaks saades ma üritan endast parima anda, üritan nii hästi serverit abistada kui saan. Sooviks saada abistajaks aga kõik on selles kas te tahad mind abistajaks teha.

User avatar
timmiolen
Noor liige
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2014 19:29
Location: Soome, Turku

Post by timmiolen »

Nimi: Timo Ev****t (Ei taha enda täisnime hetkel avaldada, kuna mu perekonna nimi on kasutusel ainult minu peres)
Mängunimi: "Timmiolen"
Vanus: 15
Kas käid koolis (klass) või töötad: 8c (Sellega võin selgitada, et soome tulles jäin ma ühe õppeaasta tahapoole kuna mul oli vaja ennem soome keel ära õppida)
Kaua oled minecrafti mänginud: Alustasin mängimist aasta pärast kui se välja tuli.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-4 kuud (Ei oska öelda täpsemalt.)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Jah olen küll, sain jaili, sest tatsasin paar kartulipõldu üle.
Lisainfo enda kohta: Minule meeldib videote tegemine ja nende "ediitimine", meeldib kirjutada, õpiks isegi "Scriptimise" ära kui vaja. (Olen isegi paar mini "RPG" mängu proovinud teha) (Meeldib kõik seoses IT-ga ja FILMINDUSEGA) Olen mõistlik ja kohusetundlik.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Kuna ma ei mängi eriti midagi enda "OP" arvuti peal siis põhliselt iga harilik päev läheb mul selle serveri peale ("minecraft") (Umbes 3-6 tundi päevas)
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Sooviks saada "Abistajaks" ,et aidata inimesi olen sõbralik, mõistlik ja kohusetundlik nagu ennem öeldud. Ei salli üldse inimesi kes "hack"-ivad võid teevad ükskõik kuidas "multyplayer"-i mängud teistele ebaausaks. Võtame näiteks minecraft ja seal päris palju rahvast kasutab sellist programmi nimega "X-ray" mis on mõtetu ja teeb mängi igavaks nii isikule kes seda kasutab ja ka teistele. Olen olnud veel eelnevalt admin ühes "MTA" Serveris (Täpsemalt MTA DayZ). Ma tahan lihtsalt inimesi rohkem aidata selle suure probleemiga meie väikses maailmas "Häck"-imine sest seda tuleb tõsiselt võtta, kõik neil "Abuseritele" kes teevad mängu mõtetuks ja igavaks tuleb vastavalt reegli rikkumisele karistust anda ja korralikuks teha, et nad enam sellist lollust endale pähe ei võtaksgi. (Kui kasvõi saavadki "Bän"-i siis mõtlevad selle üle ja enam järgmises serveris ei tee seda samat lolli tegu mis "meie" serveris sai tehtud!)
Vaadake UPP ("Minu") youtube kanalit!:
https://www.youtube.com/channel/UCqI1q42Du1wbrfK3AMkqCbw
Mängime peamiselt "MTA DayZ", "Minecraft"-i ja muid mänge!
Image

User avatar
GaMeRDarK
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 16 Feb 2014 15:04

Post by GaMeRDarK »

Nimi:Taavi J*****(avaldan selle juhtkonnale)
Mängunimi:GaMeRDarK
Vanus:14
Kas käid koolis (klass) või töötad:7 klass
Kaua oled minecrafti mänginud:alustasin pool aastat pärast kui see välja tuli
Kaua oled Prica serveris mänginud:2 kuud umbes
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):ei ole katistatud
Lisainfo enda kohta :o len hea IT asjadega,palju kogemusi minecraftis
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2-4 tundi oleneb päevast
Motivatsioonikiri (100 sõnaline):Olen kohustustundlik ja vastutav asjade eest mille ma ise olen põhjustanud.Mul on palju kogemusi abistajana adminina moderaatorina,kui mõned commandid on uued siis õpin kiiresti.tahan muuta prica serveri nagu vanades versioonides inimesed ei kasutanud abistavaid programme.Olen ise mänginud palju minecrafti sellepärast et see on väga hea mäng mis on mulle koguaeg meeldinud.Reeglite rikkumine ei ole ilus tegevus ja tahan selle lõpetada.nägin serveris ka selliseid kes lunisid raha või asju üks nendest oli (marek123).Tahan Abistada inimesi kes abi vajavad.kes kasutavad abistavaid programme see peaks saama ban ja mõtelgu üle mis ta on teinud ja et ta ei teeks seda enam teistes serverites.Olen mõistev inimene ja sõbralik ei hakka teiste peale karjuma.ma pole kergesti närvi minev inimene.Eriti palju inimesi on sellised kes lähevad närvi kui keegi ütleb talle midagi või kasutavad abistavaid programme.see muudeb teiste mängu igavaks ja mõtetuks sest poodides kes häkivad müüvad teemante odavalt sest neil on seda palju ja neil pole sellega midagi teha.

ExplodingTNT
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 24 Feb 2015 12:07

Post by ExplodingTNT »

Nimi: Mattias
Mängunimi: ExplodingTNT
Vanus: 10
Kas käid koolis (klass) või töötad: 4 Klass
Kaua oled minecrafti mänginud: 3 Aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kui arvestada ka vanad serverid siis 6 kuud aga uues hetkel 2 päeva.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Lisainfo enda kohta: Ma olen minecraftis palju õppinud.Ma olen omanud enda serverit.Oskan paljusi commande.Ma abistan inimesi kui nad tahavad.Ma pean reeglitest ka kinni, et midagi halba ei juhtuks.Karistan inimest ainult siis kui ta teeb reeglite vastu midagi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Motivatsioonikiri (100 sõnaline): Mina tahaks saada abistajaks kuna ma soovin väga aidata inimesi. Ja ma olen väga abivalmis inimene kui keegi abi küsib siis kohe aitan! Soovin ka sellepärast juhtkonda, et aidata serverile asju ehitada nt PVP, Spawn, Pood ja kõike muud. Ma olen paljudes muudes serverites pelanud aga lõpuks mõtlesin et Prica see õige ja hea. Tahaksin serveris olla tähtis ja et inimesed küsiksid mult abi kuna aitan väga hea meelega! Ma ei pane banni niisama inimesi ega ei ütle halvasti inimestele. Tahaksin ikkagi areneda siin serveris ja õppida midagigi teistelt endale juurde. Ja kui te midagi tahate siis vaid küsige ma teen kohe seda. Serveris katsun ikka mängida mitte AFK olla ja lihtsalt istuda puu otsas. Saan inimestega hästi läbi me ei vaidle üksteise kallal. Seepärast ma soovingi juhtkonda :) .

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

ExplodingTNT, vale teema, postita oma avaldus siia > http://foorum.prica.ee/showthread.php?1 ... istajat!-8

Locked