Tulge mõistusele!

Moderators: Martin, Martin

Locked
CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Tulge mõistusele!

Post by CoolGirlCool »

Miks on serveri mängijad üksteise vastu nii vaenulikuks muutunud?
Nt:
Bannige ta ära, ta tappis mu ära!!!-See on PvP server ja tapmine on lubatud. (v.a fly-tapmine)
Bannige ta ära, ta tpa-tappis mind!!!-Ise oled selles süüdi, alati mõtle enne kui kellegi tpa-d vastu võtad kui sa pole turvalises kohas.
Bannige ta ära, ta lõhkus mu kodu!!!-Lõhkumise eest minuteada banni ei panda, selle eest pannakse jaili aga ainult siis kui on olemas tõestus.
Ja muidugi neid lauseid spammitakse, sest muidu äkki keegi ei näe.

[font=Comic Sans MS]Kui te reklaamite oma poodi/xp farmi või mõnda muud kohta siis ei ole vaja alati spammida,kui oled kirjutanud lauset umbes 2-3 korda (mitte järjest vait vahet pidades) ja inimesi ei tule siis ei ole mõtet rohkem reklaamida ega spammida.[/font]Vastasel juhul saate mute.

[font=Comic Sans MS]Kui teil läheb midagi halvasti siis hoidke ennast tagasi ja ärge hakake kohe ropendama![/font]Nt kui keegi tapab teid ära siis ei tasu kohe ropendama hakata, [font=Comic Sans MS]küsige oma asjad ilusti tagasi[/font], kui ei anta siis ei anta.See ei ole maailma lõpp.Alati saate omale uued ja paremad asjad teha.

User avatar
Harbinger
Vaatleja
Posts: 188
Joined: 24 Jan 2013 18:48
Location: Pärnu

Post by Harbinger »

See juba vana probleem, on ka veel selline, et minnakse rahulikult pvp-sse siis kui surma saab siis hakkab jamama, et anna asjad tagasi *******************************************, kui ei, ta ei anna siis tuleb lihtsalt spamm, et see mingi rott lohh jne, abistaja sisse tuleb siis kohe tahetakse jaili talle varguse jms sellise eest. Siit küsimus: Mida te ronite sinna pvp-sse kui kardate oma asju kaotada ja nutate siis nagu sõimerühm?

Joss Ok
Noor liige
Posts: 21
Joined: 31 Jan 2013 14:41

Post by Joss Ok »

Olen täiesti nõus. (LittleBigPlanet).

ToruMees31
Liige
Posts: 87
Joined: 11 Sep 2012 22:16

Post by ToruMees31 »

Kui 2 korda veel kirjutad siis ple spamm aga 3 on.

Locked