Tõestus Vexylile.

Moderators: Martin, Martin

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Tõestus Vexylile.

Post by Mervyn »

Image


Image
Image

Ei viitsinud korralikult lõigata, aga piltidest peaks aru saama.

Enne kui Vexyl omale uue kasutaja tegi, ütlesin talle, et kui ta teeb omale uue kasutaja siis ma bannin selle ära ning pikendan Vexyl'i jaili aega 2x - ta oli nõus.

Pärast seda, kui ta vahele võtsin hakkas ta kõike seda eitama (et tal teine kasutaja on jne ...)
Küsisin talt, et kui suudan tõestada, et see oli tema, siis saab banni - kui ei suuda tõestada, siis lühendan jaili aega 2 nädala peale tagasi - ta oli nõus.

Tehke omad järeldused.
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

bannida sa ainult oskad muud sa teha sa ei oska

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

reegleid sa ainult rikkuda oskad muud sa teha sa ei oska
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

mida ma rikkisun kui ma tahan prica serverid mängida

- - - Updated - - -

kui ma enda kasutajaga mängida ei saanud siis tegin teise kasutaja :(

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Sa küsisid kelleltki, et teeks sulle mängus uue kasutaja millega mängida. Seepeale ütlesin ma, et kui keegi teeb sulle kasutaja, siis ma bannin selle ära ning pikendan su jaili aega ja karistan seda isikut, kes sulle kasutaja tegi. Sa olid nõus, aga ikka lasid kellelgi omale kasutaja teha.
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

aga miks ma ei võinud mängida teise kasutajaga

- - - Updated - - -

see ei tee ju halba

- - - Updated - - -

ma olen koguaeg mõne teise kasutajaga mänginud kui ei saa ma enda kasutajaga mängida

- - - Updated - - -

ja veel selle eest banni veel
ega ma ei bugginud ega kaevanud x-rayiga

- - - Updated - - -

kas ma oleks pidanud koguaeg kui oleks tahtnud pricad mängida oleks istunud jailis

- - - Updated - - -

aga ma tegin uue kasutaja millega mängisin

- - - Updated - - -

ja ma ei ole leidnud paremad serverid kui prica

- - - Updated - - -

ja kui see lääg võetakse ära oleks see veel parem

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Sind pandi jaili ning sa pead seal olema - sul ei ole õigust teha uut kasutajat, et mängida sel ajal kui sul teine kasutaja jailis on, sest siis pole eriti karistamisest kasu.
Banni põhjuseks panin buggimine ja x-ray sellepärast, et sa olid eelnevalt nende rikkumiste eest banni saanud.

Kui sa oleksid tahtnud serveris ilusti mängida, siis sa ei oleks rikkunud reegleid.
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

ma ju sain banni et ma tegin teise kasutaja ja ma tahaks serverid edasi mängida aga ma ei saa sest sa ei võta banni maha --__--. ma ei ju eksinud reeglitest.ja see buggimine mina ei oska buggida ja meile buggiti

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Vexyl wrote:ma ju sain banni et ma tegin teise kasutaja ja ma tahaks serverid edasi mängida aga ma ei saa sest sa ei võta banni maha --__--. ma ei ju eksinud reeglitest.ja see buggimine mina ei oska buggida ja meile buggiti
Mitu korda ma sulle ütlema pean, et enne uue kasutaja tegemist ma hoiatasin sind, et ma bannin su uue kasutaja ära ning pikendan Vexyli jaili aega. Sa olid nõus. Veidi aega hiljem sain teada, et sul on uus kasutaja nimega monk_hayden. Ma bannisin monki ära ning pikendasin Vexyli jaili aega 4 nädalani. Sa hakkasid vastu vaidlema, et see polnud sina bla bla bla. Ma küsisin, et kui ma suudan tõeatada seda, et sa oled monk_hayden, siia ma bannin su ära. Pidin seda mitu korda küsima, et sult vastust saada. Sa nõustusid... Ja edasi juhtuski nii, et said banni.
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

palun võtta bann ära

- - - Updated - - -

mul oli niigi sitt päev eile

- - - Updated - - -

ja sa oled kogu aeg teadnud kui ma Vexyliga banni saan või jaili siis olen koguaeg tulnud teise kasutajaga

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Miks ma peaksin banni ära võtma, kui meil oli kokkulepe millest sina kinni ei pidanud?
Image
Image
Image
Image

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

palun võtta ma võttan oma eksimustest õppust

- - - Updated - - -

ja võta kas või selle pärast et vaata kui kaua ma mänginud olen ja ma tahaks edasi mängida

hepp97
Vaatleja
Posts: 101
Joined: 21 Dec 2012 14:22

Post by hepp97 »

Vexyl uninstalleeri MC sa ainult käid ringi ja nussid oma X-rayga.

User avatar
Sander.
Vaatleja
Posts: 226
Joined: 11 Sep 2012 18:59
Location: Eesti

Post by Sander. »

hepp97 , kui sa mölised koguaeg , siis lihtsalt mine ära pricast , me ei vaja mingeid närveldajaid

Vexyl
Noor liige
Posts: 16
Joined: 23 Oct 2012 13:23

Post by Vexyl »

ma olen kindell et hepp97 x-ray sest ta räägib sellest liiga palju ja kust ta seda kõike täpselt teab

- - - Updated - - -

ja hepp97 oleta vähem

Locked