p2ss unban avaldus

Moderators: Martin, Martin

Locked
ckari
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 05 Feb 2017 21:37

p2ss unban avaldus

Post by ckari »

Sinu mängunimi: p2ss
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): eile õhtul rahulikult mängisin 06.02.17 täna 07.02.17 sisselogides kirjutab ,,Xray kasutamine on keelatud''
Kauaks banni pandi? 11 aastat 11 kuud 4 nädalat 2 päeva 13 tundi 48 minutit
Kes bannis? Pole teada
Põhjus miks sind banniti: hmm. väidetav Xray ?
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Pole kasutanud Xray.Mul on Minecraft ostetud ja mängin minecraft.net originaal launcheriga.
Miks soovid bannist lahti saada? Hea server on .. meeldib siin mängida ja ei näe et peaksin banned olema. Enamus ajast ehitan .. 1 kord käisin kaevanduses koos suurlohega ja siis ka kaevasime 2x2 ala ja pika. Ei kujuta ette kuidas ban sain survival serverist. sskyblock jne laseb ainult survival serveriga jama :(

Ette tänades p2ss

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »


ckari
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 05 Feb 2017 21:37

Post by ckari »

Hmm olgu kui oleks võimalik siis tahaks teada miks Ecion arvas et ma xray ( minu arust ma seekell juba magasin.)
Kas oleks võimalik saada unban palun ? Nagu ma juba ütlesin pole ma xray kasutanud ega kasuta ka kunagi, sest minu arust rikub see mängu mõtte . Mulle meeldib ehitada mitte kaevandada seega milleks xray ?
Ette tänades p2ss

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

Mervyn(Administraator) andis teada et su ban jääb peale. Unbanni saab ka osta. rohkem infot foorum.prica.eu

Locked