Unban Avaldus : Apelsiin

Moderators: Martin, Martin

Locked
Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Unban Avaldus : Apelsiin

Post by Apelsiin »

Sinu mängunimi: Apelsiin.
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): 08.01.2017 umbes kell 20.20.
Kauaks banni pandi? 12 aastat.
Kes bannis? Ecion
Põhjus miks sind banniti: X-Ray
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Ma ei X-Ray-nud, kaevandasin puhta juhuslikult siia-sinna ning mõnes kohas leidus üsna palju Diamondeid, leidsin ning lõhkusin need, Abistaja Ecion oli mind vist mõnda aega jälginud ning arvas, et kasutan cheate, kuid ühtegi cheati mul peal ei ole. Ecion väidab, et tema proof on tema enda silmad. Kaevandasin nii, et kui leidsin mingi ore, siis lõhkusin selle ning kaevandasin kohe sellest edasi või siis kõrvale, oli puhas juhus, et mõne Diamondi otsa sattusin.
Miks soovid bannist lahti saada? Olen siin serveris üsna palju vaeva näinud, ma ei soovi, et kõik see vaev, mis siin serveris teinud olen lihtsalt raisku läheb. Mulle meeldib MC ning just selles serveris meeldib mulle oma aega veeta.

Aitäh.

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

Asi polnud diamondides miks sind kahtlustasin!

Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Post by Apelsiin »

Miks siis? Jah, ka mu sõber ütles, et käigud kahtlased, aga põhjendasin, miks käigud sellised on.

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

Põhjenda siis mulle ka

- - - Updated - - -

Põhjenda miks sa kaevandad täpselt redstonedest redstonedeni ja põrkad harva aind teistesse oredesse ?

Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Post by Apelsiin »

MrOHK wrote:Põhjenda siis mulle ka
Põhjendasin juba avalduses, igaüks võib kaevandada nii, kuidas ise tahab.
Kui leidsin ore, siis kaevandasin sellest kohe edasi, vahepeal tegin äkk keerakuid, kui lootus kadus midagi leida. Ma olen koguaeg nii kaevandanud ning selleeest pole ma veel bani mitte üheski serveris saanud.
Redstone leidus palju, mul on seda stackides, koguaeg põrkan selle otsa, kahjuks ei ole see minu teha mille otsa ma põrkan.

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

Apelsiin, selline kaevandamine nagu põhjendasid on minuarust täiesti usutav, aga samas on se ka tõsiselt kahtlane ja need näevad välja täpselt nagu xrayeri käigud. Aga minuarust on se ikkagi liiga kahtlane kuidas sa põrkasid nendesse redstone oredesse ja vahest ka diamond omadesse. Admin peab veel kindlaks tegema kas käigud on kahtlased vmi ja kas sa oled kasutanud xrayd nende arvates. Kui isegi saad unbanni, mida me ei veel tea, siis ma palun sul, palun ära kaeva edaspidi nii väärakalt vaid kaeva nagu teised, ehk kas teed strip maini või otsid koobastest oresi vmi.

Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Post by Apelsiin »

Okei, kui vaja võin ka saata proof pici, kas nt mod kaustast või launcherist ise.

MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

ma ei tea kas se aitaks kuna sa oleks võind vabalt modi ära kustutada ja ka prügikastist

Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Post by Apelsiin »


MrOHK
Noor liige
Posts: 33
Joined: 06 Jan 2016 16:45

Post by MrOHK »

näita ka versioonide kausta

Apelsiin
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2017 20:26

Post by Apelsiin »


Locked