Swe

Moderators: Martin, Martin

Locked
jork
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 24 Aug 2016 22:10

Swe

Post by jork »

Kuna hiljuti juhtus selline arusaamatu sündmus, siis oleks tarvis et keegi mulle kasvõi seletada üritaks, et miks milleks või misjaoks.

Nimelt, mõned päevad tagasi rääkisin mingi kutiga, kellelt sain loa kasutada limamehe pigman farmi. nüüd, eile olin esimest korda seal farmis sest tahtsin oma õnge kokku panna. olin pool-afk, kui mingi kutt sinna lendas ja laavaga mu ära tappis ja kõik mu asjad võttis, mille hulka kuulusid ka tuliuued naigi ketsid ja tuttuus fiskarsi kirka jpm. "keegi"123 oli ta nimi.

Täna logisin sisse, läksin sööma, ning kui tagasi tulin oli mind 24h vangi pandud, ning see minu jaoks arusaamatu ongi, kuna täna oli viimane vaba päev ning oli plaan mängida. Küsisin chatis, et millepärast ma vangis olen, vastati aind et olin ilma loata tolles farmis. ning kui ütlesin, et mul oli luba, ütles swe ainult, et ju see luba oli kellegi sellise oma kellel seda endalgi polnud.
Aga, minu vaatevinklist tundub see täielik onupojapoliitika ja kallutatud käitumine, kuna kust august oleksin mina pidanud teadma kelle/mille sõna seal alal maksab ja mis põhjusel ei või seal olla.

Lisaks, Abistaja käitumine peaks olema natuke viisakam, mitte põhimõtteliselt lõdva "käega" vangi viskamine. Mul oleks täiesti ükspuha olnud sellest, et mind vangi pandi ja asjad ära võeti, kui vähemalt oleks ennem küsitud, et miks ma seal olin või et kuidas ma sinna sain. ning vähemalt öelnud, et seal olla ei tohi.

Teoreetiliselt võib inimene macdonalsis pangi ka kusta kuna keelavaid silte pole üleval. kust mina oleks pidanud teadma, et ma seal olla ei tohi, kui vastavaid määruseid ei ole.

Sw3
Noor liige
Posts: 19
Joined: 30 Sep 2015 15:40
Location: Eesti/Pärnumaa

Post by Sw3 »

Kui sa näed et ala on limamehe oma siis miks sa usud kedagi kes pole ala omanik. Teiseks ma eile küsisin kuidas sa sinna farmi said, sa ütlesid et lendasid sisse miks sa nüüd räägid et keegi teleportis sind sisse? Teinekord tee kindlaks kelle farmi kasutad mitte et mingi lambikas teleportib sind kellegi teise farmi ja ütleb et sa saad seda kasutada.

jork
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 24 Aug 2016 22:10

Post by jork »

Umm, ei, ma ei lennanud sinna sisse :D Sa nagu kuusealt saaksid neid andmeid.

Lisaks, probleem ei ole üldse selles kuidas ma sinna sisse sain. Vaid selles, et karistusi määratakse lõdva käega ja vastavalt ühe isiku soovidele.

Locked