Väike lugu.

Moderators: Martin, Martin

Locked
Gh0stpro
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2016 14:47

Väike lugu.

Post by Gh0stpro »

Tere!
Tahan rääkida teile ühe loo. Ühel ilusal päeval, otsustasid Gerten ja Ghianni (viimane nimi on võibolla valesti meeles), et lähevad PvP-areenile ja teevad 1v1. Gerten lõpuks võitis, ning andis Ghiannile asjad tagasi. Seejärel asusid nad areenil igasuguste lollustega tegelema, näiteks tulistasid ennast, hüppasid niisama ringi ja näitasid üksteisele oma mõõku. Selleks ajaks olin mina mingil põhjusel ka nende kõrvale liikunud, ühegi item-ita. Mõõgad ära vahetanud, otsustas Ghianni, et jätab parem Gerteni mõõga endale. Siis tuli andres17 PvP-areenile ja tappis Ghianni ära, tõenäoliselt, kuna ta oli kõike seda jama mis chatist tuli jälginud. Kõik asjad, mis Ghianni käes olid, jättis andres17 endale.
Peale seda, hakkas Ghianni asju tagasi tahtma. andres17 ei tahtnud anda, kuid pärast pikka mangumist ja osaliselt tänu minu survele jõuti kokkuleppele, et andres17 annab ghiannile viimase PvP tarbeks asjad tagasi. Seejärel paljastas Ghianni oma kurikavala plaani ning logis välja. Loo lõpp.

Mina ei ole objektiivne pealtvaataja/loorääkija.
Loodetatavasti sai mõni inimene õppetunni, mis jääb meelde.(Kaasaarvatud mina). Ühtegi reeglit pole rikutud, see teema ei ole avaldus kellegi karistamiseks vms.
See on lihtsalt meeldetuletus mulle endale ning hoiatus teistele mängijatele.
Respekt andres17-le.

Locked