sain scammi....

Moderators: Martin, Martin

Locked
XxmootorsaagxX
Noor liige
Posts: 12
Joined: 17 Dec 2015 22:45

sain scammi....

Post by XxmootorsaagxX »

nii tere mul siuke probleem nimeslt sain scammi ja väga rängalt. Ühesõnaga lugu nii et oli jailis(pole aimugi miks) aga se selleks, oli seal ja kuna kõik commandid keeltud... ss ei saanud seal muffigi teha. ss tulin täna 04.01.2016 sisse vaatasin et mul Eliit läbi saanud ja ss mõtlesin et küsin kas keegi ostam 100k eest mulle Eliidi. paljud hakkasid ns raha küsima ja ss oli seal 1 kes oli nõus ostma... Nii edasi sai nii et kuna /pay on jialis blokeeritud ss pidin kasutama /trade ja seal 100 kaupa panema kuni sai lõpuks 100k täis ja ss pärast pikka aega klickimist sai täis. Nii edasi sai nii et andsin raha üle täpselt 100,000$ ss hakkas se tüüp rääkima et pean ootama natuke... ja ss põhiliselt hakkas seletama et ta peab ootama kuni ema kojutuleb...pla pla... ja ss ootasin pika aega ss ütlesin et mul kiire et pean minema (ma ei viitsin lic oodata enam seal jailis) ss ta ei reageerinud sellele... ss ootasin veel ja ütlesin et annaks ss raha tagasi kui ei osta... ja ss ootasin ja ss ta andis mulle 1000$ ja ss 10000$ veel ja ss oli kõik ja ss ootasin veel ta ei teinud midagi... oodasin veel ja ss ütlesin et annaks raha tagasi ja ss ootasin natuke ja ss ta andis veel 10000$ raha ja oli kõik ... rohkem ei annud midagi...
Nii ma sooviks selle probleemiga.. saavutada seda, et saan oma 79ḱ tagasi... aitäh sellele kes aitab... (kui aitab...) ja need kes ingorevad minu metsa...
samal ajal oli pengaboy sees(abistaja) ja teama regeeris sellele nii et se pole tema probleem..., oli ka typhome sees aga ngu ikka tema oli sellel ajal AFK.
se scammer/halb äri tegija oli player: kuningas
kuna se jühtus!?: 04.01.2016
minu mängu nimi: XxmootorsaagxX
ty kui vähemalt keegi teist leidis aega et seda lugeda...

ns info:
jail oli veel 20h selle pärast tahtsin eliiti et homme ehk milleks on 05.01.2016 mängima tulla sest ss peaksin jailist välja saama... ja oleks hea kui oleks kohe olemas Eliit... ja saaksin edasi mängida... ty lugemast.

Sw3
Noor liige
Posts: 19
Joined: 30 Sep 2015 15:40
Location: Eesti/Pärnumaa

Post by Sw3 »

Kuna Mootorsaag on vangistatud siis "Kuningas" valetas kõigile chatis kuidas ta endale raha sai.Siit minu poolt pilt mis ma tegin file:///C:/Users/Kasutaja/Documents/Bandicam/Okiedo.jpg

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Palun laadige screenshot netti üles ning pange link siia.

Sw3
Noor liige
Posts: 19
Joined: 30 Sep 2015 15:40
Location: Eesti/Pärnumaa

Post by Sw3 »

Vabandust vana lingi pärast see oli vigane see õige : https://www.upload.ee/image/5452920/Okiedo.jpg

User avatar
crazydev
Noor liige
Posts: 17
Joined: 01 Jan 2016 23:10

Post by crazydev »

Oh issand see kuningas saab ikka kõigega hakkama algul griif + varastamine ja nüüd scammib
Image
Image

Locked