Krissu eeskuju mängijatele

Moderators: Martin, Martin

Locked
Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Krissu eeskuju mängijatele

Post by Mervyn »

Ta ei kasutanud /msg ega # - kogu tema roppus oli nähtav kõigile.
Image
Image
Image
Image
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

On see pilt millestki välja lõigatud? Kindel, et sa ise midagi ei teinud?
ma ainuke nuub

Kristjan
Liige
Posts: 63
Joined: 29 Sep 2013 13:25

Post by Kristjan »

Selle võid ka oma allkirjaks panna.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

TweeTy wrote:On see pilt millestki välja lõigatud? Kindel, et sa ise midagi ei teinud?
Logides saab chati kontrollida.

Dex
Noor liige
Posts: 13
Joined: 25 Jun 2015 22:28
Location: Tartu

Post by Dex »

Jah, tunnistan, et oleksin pidanud oma sõnu valima ja/või oleksin pidanud kasutama /msg-d või # (juhtkonnachat-i). See oli tõesti minu viga, tunnistan seda ja olen valmis saama selle eest karistust.

Chatlog:
Image

Jutt käis sellest, et Mervyn spawnis Foxy annetus-warpi ca 1000 wooden hoed, mis täitsid Foxy hopperid ja chestid pilgeni täis ning laggis tervet poodi. Kaks korda palusin ma Mervynil neid eemaldada, kuid seda ta ei teinud, vaid jooksis selle asemel ringiratast.

Ma ei leia, et Mervyn oleks oma tööd kunagi valesti teinud, kuid samuti on see veider, et Mervynil on siiani alles juurdepääs operaatori commandidele ning ka konsoolile (nii, nagu ma olen aru saanud). See, et Mervyn on Martini sõber (nagu ta ise on seda kunagi väitnud ja ka öelnud, et sellepärast oligi ta juhtkonnas) ei anna see talle õigust neid commandeid hoida. Mervyn lahkus juhtkonnast, mis tähendab, et ta on tavamängija.

Vabandan kõigi ees, et sellist suuvärki kasutasin ja olen valmis vastu võtma sellega kaasnevat karistust, kuid ma arvan, et mina pole selles ainukesena süüdi.

User avatar
Krutonium
Noor liige
Posts: 15
Joined: 23 Feb 2015 02:31
Location: Tartu

Post by Krutonium »

Praegusel hetkel tegi Dex väga õigesti, et tunnistas ülesse. Merv, soovid sa nendest wooden hoe-dest pikemalt rääkida ja kuidas need sinna ültse said? Mulle ütlesid, et Foxy ise droppis need sinna ja tekitas sellega serverile laggi.

- - - Updated - - -

Ja ma ei usu ka, et Foxy viitsi ca. 1000 wooden hoe-d ise valmistada!

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Miks? Miks vaja ikka selliseid asju teha? Sa lahkusid juhtkonnast, miks sa rikud serverit ja mängijate tujusid ikka edasi? Täpselt nagu Dexodes ütles "Mervyn lahkus juhtkonnast, mis tähendab, et ta on tavamängija" Nagu näha, sa pole muutunud, trollid ikka edasi. See ei ole naljakas, see jätab serverist halva mulje. Ei ole vaja seda.
Mina eemaldan sult need õigused, küsi Martinilt tagasi kui tahad.
vsjo.
ma ainuke nuub

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Dex wrote:Jah, tunnistan, et oleksin pidanud oma sõnu valima ja/või oleksin pidanud kasutama /msg-d või # (juhtkonnachat-i).
Sel hetkel serveris olles oli sul täiesti pohhui mis eeskuju sa (Serveri abistaja) teistele annad.
Dex wrote:Jutt käis sellest, et Mervyn spawnis Foxy annetus-warpi ca 1000 wooden hoed, mis täitsid Foxy hopperid ja chestid pilgeni täis ning laggis tervet poodi. Kaks korda palusin ma Mervynil neid eemaldada, kuid seda ta ei teinud, vaid jooksis selle asemel ringiratast.
Ei spawninud chesti sisse, vaid droppisin need ise sinna hopperite peale. Ma ei näinud su palvet neid Ära.Koristada enne, kui oli hilja.
Mulle ütlesid, et Foxy ise droppis need sinna ja tekitas sellega serverile laggi.
Noup. Ta lõhkus hopperid mille sees olid need asjad mille tagajärjel need maha sadasid.
Image
Image
Image
Image

User avatar
Krutonium
Noor liige
Posts: 15
Joined: 23 Feb 2015 02:31
Location: Tartu

Post by Krutonium »

Ikkagi jõuame selleni, et Foxy ei teinud neid hoe-sid ise, sina Droppisid need sinna. Süüdistasid teda laggi tekitamises, aga tegelikult olid sina see kes seda tegi. Mida ta oleks pidanud tegema? Kas ükshaaval neid inventory tõstma? Loogiline, et ta teeb hopperid katki!

Foxy
Noor liige
Posts: 11
Joined: 07 Jul 2015 10:38

Post by Foxy »

Krutonium wrote:Praegusel hetkel tegi Dex väga õigesti, et tunnistas ülesse. Merv, soovid sa nendest wooden hoe-dest pikemalt rääkida ja kuidas need sinna ültse said? Mulle ütlesid, et Foxy ise droppis need sinna ja tekitas sellega serverile laggi.

- - - Updated - - -

Ja ma ei usu ka, et Foxy viitsi ca. 1000 wooden hoe-d ise valmistada!
Milleks ma pean omaenda annetusalale loobima mega palju neid asju. Merv... töö oli see. Isegi mul vist mõned pildid ka alles.
Mervyn tegi ka seda asja samuti eelmisel mapis 2korda mu vanas annetusmaal.
Nagu täie meelega. 1000 jne enam pole miskit annetus, vaid muu teema.

Krutonium wrote:Ikkagi jõuame selleni, et Foxy ei teinud neid hoe-sid ise, sina Droppisid need sinna. Süüdistasid teda laggi tekitamises, aga tegelikult olid sina see kes seda tegi. Mida ta oleks pidanud tegema? Kas ükshaaval neid inventory tõstma? Loogiline, et ta teeb hopperid katki!
Ma lõhkusin meelega ära need kirstud 2tk ja hopperid, kuna ma ei hakka neid lih chestist välja viskama, mida Merv ise korraldas täiega.

Kel pilte vaja, kirjutage PM. Otsin välja.

Tänan.

Locked