Doodlee

Moderators: Martin, Martin

Locked
DobrogostPL
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 24 Nov 2015 19:36

Doodlee

Post by DobrogostPL »

Teatan administ Doodlee.
Täna 1.12.2015 umbes kella 17:15 ajal tuli Doodlee lampi minu ja XxmootorsaagxX alale ja hakkas nutma nagu väike beebi, sest talle ei meeldinud ehitised. Siis admin võttis world editiga ehitise maha ja XxmootorsaagxX tahtis oma wooli tagasi mida ta terve oma elu on korjanud. Admin ei andnud wooli tagasi. Hiljem nägin ühel hoovis nazi märki ja küsisin kas selliseid võib ka endale proti peale ehitada? Admin ütles, ei või ja kui üritasin ehitada ühe, siis admin ähvardas, et võtab eliidi ära. Hiljem läksin sinna kus nägin hoovis nazi märki ja kutsusin Doodlee kohale, Doodlee ei viitsind kohale tulla ja ütles, et ei jõua igale poole. Ootasin pikemat aega, aga teda kohale ei ilmunud, logis välja hoopis.
Küsimus siis kas Doodlee ei viitsi kirjutada 3 commandit, selline laiskus ei ole tolereeritud atiimis.'
Süüdistan Doodleet laiskuses.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kas sa oled loll või sa mängid lolli?

1. Ma ütlesin talle juba eelmine kuu, et ta eemaldaks sealt selle "ehitise", mis ta tegi? Midagi. Mina ei hakka talle asju tagasi andma, kui ma andsin talle juba võimaluse selle sealt ära eemaldada, ütlesin veel ennemgi, et eemaldaks, ta vastas aga "miks?".

2. Ma ei ähvardanud eliidi ära võtmisega, ma küsisin, kas võtan ära. Sa ei lugenud mis ma kirjutasin, kuidas ma siis su tähelepanu peaksin saama? Jällegi, see oli ainult küsimus.

3. Ma ei loginud välja - arvuti shutdownis, tulin veidi aja pärast sisse ja miks sa siis vaikisid?

Hetkel olete teie kaks siin nagu väikesed beebid, kes ei oska lugeda ja ei saa aru mida ma ütlen.
ma ainuke nuub

Alysius
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 09 Sep 2015 19:36

Post by Alysius »

Ma olin sel ajal sees, kui kogu see asi toimus. Räägin sellest, mida mina tähele panin..

DobrogostPL, sa toonitasid siin ainult neid asju, mis Doodlee'i käitumises "valesti" oli, ning proovid olukorda oma kasuks serveerida. Doodlee ütles sulle mitu korda, et võta see ehitis maha. Sul oli võimalus seda teha ja see wool tagasi saada. Sa lihtsalt ei kuulanud admini sõna, sa hakkasid talle räigelt vastu ning isegi solvasid teda. Nagu ma aru sain, siis see ehitis oli reeglite-vastane, seega sa olid kohustatud selle maha võtma.

Ning tõesti, Doodlee esitas sulle küsimuse selle eliidi ära võtmisega. Muidu sa lihtsalt poleks tema juttu kuulanud.

Ise ütlesid et admin keelas nazi märgi ehitamise. Miks sa siis tegid seda??

Ning sel ajal oli palju inimesi sees, kes abi vajasid. Keegi ei jõua olla kümnes kohas korraga. Sa aina vaidlesid ning proovisid oma tegevust õigustada.. Näha oli, et see vaidlus kuhugi ei oleks viinud. Lihtsalt teiste mängijate mured oleksid sinu taha toppama jäänud.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

DobrogostPL wrote:Teatan administ Doodlee.
Täna 1.12.2015 umbes kella 17:15 ajal tuli Doodlee lampi minu ja XxmootorsaagxX alale ja hakkas nutma nagu väike beebi, sest talle ei meeldinud ehitised. Siis admin võttis world editiga ehitise maha ja XxmootorsaagxX tahtis oma wooli tagasi mida ta terve oma elu on korjanud. Admin ei andnud wooli tagasi. Hiljem nägin ühel hoovis nazi märki ja küsisin kas selliseid võib ka endale proti peale ehitada? Admin ütles, ei või ja kui üritasin ehitada ühe, siis admin ähvardas, et võtab eliidi ära. Hiljem läksin sinna kus nägin hoovis nazi märki ja kutsusin Doodlee kohale, Doodlee ei viitsind kohale tulla ja ütles, et ei jõua igale poole. Ootasin pikemat aega, aga teda kohale ei ilmunud, logis välja hoopis.
Küsimus siis kas Doodlee ei viitsi kirjutada 3 commandit, selline laiskus ei ole tolereeritud atiimis.'
Süüdistan Doodleet laiskuses.
Kriipsutasin ja boldisin paar kohta sinu enda jutlusest. Mõtle nüüd selle üle, kas see on idiootsus või provotseerimine. Mina ei leia, et Doodlee on sulle kasvataja või isa eest ning ei pea käituma nende isikute kombe kohaselt, kes ninnu-nannutab. Kui sulle meeldib trollida, siis võid heaga mujale minna, kuna siin lolluste peale like ei visata. Oled ise süüdi, et sinuga normaalselt asju ajada ei suudeta.

Locked