2 villager

Moderators: Martin, Martin

Locked
Stoxey
Noor liige
Posts: 14
Joined: 09 Oct 2015 19:15

2 villager

Post by Stoxey »

asi nii, et üle öö on kaduma läinud 2 priest villageri, sooviks tagasi saada.

skyblockis

KORRAS L&A

Stoxey
Noor liige
Posts: 14
Joined: 09 Oct 2015 19:15

Post by Stoxey »

Mis toimub????? skinne ei näe serveris ja +4 villageri kadunud iron farmist... mul oli 5 tükki ühes kastis seal nüüd alles on 1.. seal oli vist 1 farmer kes tradeb vilja jne...fletcher, 2 library oma(1 kadunud neist, 1 alles) ja blacksmith kui ma ei eksi

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Sellel mingi probleem ja mulle öeldi et black näppis midagi siis läks.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

BlackRaven ei teinud midagi.
ma ainuke nuub

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Tehti "Nalja" siis?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Mis nalja? Meie arust ainuke loogiline vastus on, et server ei saa seda skinnide linki kätte, server blockib ära vms. Uurime seda veel.
ma ainuke nuub

Stoxey
Noor liige
Posts: 14
Joined: 09 Oct 2015 19:15

Post by Stoxey »

aga minu villagerid?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kindel, et keegi neid ära ei tapnud? Samas nad võisid despawnida ka, kui see võimalik.
ma ainuke nuub

Stoxey
Noor liige
Posts: 14
Joined: 09 Oct 2015 19:15

Post by Stoxey »

keegi pole tapnud

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Despawnimine on võimalik, jällegi sõltub pluginatest, kas kusagil piirab mobide hulka chunkis. Tapmist saate kontrollida AntiGrief pluginatega, et arutelu lühendada. Tooge välja kõigepealt info, mida olete antud probleemist uurinud ja seejärel arutlege, mis variandid jäävad üle.
Seega alustada tuleks
1.) Kontrollida AntiGrief pluginatega, mis villageridega alas juhtuda võis.
2.) Kui etapp 1 lahkamine vastust ei andnud, tuleks kontrollida üle pluginate confid, kas kusagil piirab mobide hulka chunkis.
3.) Kui eelmine punkt vastas tõele, tuleks analüüsida, kas hulk suurendada või veenduda, et alas ei ole muid farme, mis limiiti kõrgele tõstavad.
4.) Kui eelnimetatust probleemidest vastust ei saanud, tuleks kontrollida, kas keegi meeskonnast võis kasutada mingeid rollbacke/clear käsklusi, et mingi hulk mobe alalt eemaldada.
5.) Juurdluse arutamine siin teemas, kui ükski asi pole leidnud lahendust.

Probleem ei saagi lahendatud, kui meeskond küsib kannatanult küsimusi "Kas keegi võis neid tappa" Ta pöördubki probleemiga seepärast siia, kuna tal pole absoluutselt aimu, mis juhtunud on.

Mzgamerlp
Noor liige
Posts: 10
Joined: 06 Nov 2015 21:52
Location: Tartumaa

Post by Mzgamerlp »

Despawnimine on täitsa võimalik. Mul teises serveris kadus ka külaelanikke aeg ajalt. Arvasin ka,et keegi neid kas tapab(või laseb tahtlikult aedikust välja) või spawnib zombie nende elamises,kes kurja teeb. Aga lõpuks tuli välja,et kui elanike arv ületas teatud piiri(ma kahjuks ei mäleta palju see oli) siis võisid osad despawnida.Sama juhtus ka nendega,kes said oma elamisest välja ja läksid rändama.
Muidugi see ei pruugi olla Prica serveris nii,sest palju oleneb ka see kuidas on sätestatud mobide ja muude olendite spawnimise kiirus ja hulk.

Locked