Tervist! Sooviksin siis unban avalduse teha.

Moderators: Martin, Martin

Locked
Denis Pavlov
Noor liige
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2013 21:17

Tervist! Sooviksin siis unban avalduse teha.

Post by Denis Pavlov »

Mängunimi: s1ttakott (vabandan nime pärast, vahetan selle kiiremas korras ära, kui saan.)
Millal ban pandi? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): Äkki umbes 13 päeva tagasi ja ma ausalt kellaaega ei tea.
Kauaks banni pandi? viieks või kuueks nädalaks.
Kes bannis? TweeTy
Põhjus miks sind banniti: toppisin laavat ja vett netsman111 ja ta sõprade ala ümber, mis oli ära protectitud seega nende alal ei saanud ma suurt midagi teha. Põhjus miks seda tegin oli see, et nad hävitasd minu kodu. (TÄELIKULT :) )
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti? Mõtlesin kasutada loogikat "kuidas koer külale, nii küla koerale" , aga see pani mind kahetsema, et tegutsesin omapäiselt ja rumalalt. Palun selle tegu eest vabandust.
Miks soovid bannist lahti saada? Sooviks siiski pricat vahest külastada kuna seal leidub alati mõni norm vend kellega ringi huiata. No ja kui vahest harva vana semu, Mervyn sisse tiksub, siis temaga ka vestelda.
Ban kestab veel 4 nädalat 1 päev 9 tundi ja mõned minutid/sekundid ;) Loodan juhtkonnal minust arusaada ja ban maha võtta, või vähemalt tunduvalt kergemaks võtta.

Ette tänades, Denis.

PS. kuna mul on lohakas kasutajanimi ja ma rohkem kasutajasi teha ei saa, siis oleks soov, et keegi moderaatoritest või muu teeks mulle uue kasutaja nimega Denstep , Aitäh.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Laava + Vesi = Cobblestone & Obsidian. See mis sa seal tegid oli ikka päris suur. Aga kuna sa oled niikaua siin seda soovinud, siis lühendan su banni ühe nädala peale. Kasutajat sa saad ise muuta, kui sa sisse saad kustutad selle kasutaja ära (/unregister) ning teed uue kasutaja.

Denis Pavlov
Noor liige
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2013 21:17

Post by Denis Pavlov »

Suured tänud.

Locked