Unban avaldus

Moderators: Martin, Martin

Locked
Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Unban avaldus

Post by Elvis Roose »

Mängunimi:-agsdoom
Millal ban pandi?-ei tea:
Kauaks banni pandi?-ei tea htkl on jäänud 1Week 6days 8Min
Kes bannis?-blackraven
Põhjus miks sind banniti:x-ray
Miks tegid seda, mille pärast sind banniti?- soovin tõestus banni põhjuse kohta.
Miks soovid bannist lahti saada? mul ei ole x-rayd seega soovin et mul ban ära võetakse
Attachments
IMG_01042015_162920.jpg

User avatar
BlackRaven
Noor liige
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2015 15:30

Post by BlackRaven »

Image

Image

Image

Minu arust on need käigud küll x-ray moodi. Sa oled ühe teemandi järelt teisele läinud.

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

kuule ma v6in ka panna sulle piltide peale lambi kastid ja ytlen et xraysid.. !

- - - Updated - - -

kuule ma v6in ka panna sulle piltide peale lambi kastid ja ytlen et xreysid .. ! ja esiteks kui sa n2ed piltide pealt se on kaevandus ehk tunnelid .. ! v6i sa pole kuulnudki siukestest kohtadest ? :I ja esiteks ma kaevan otse alla 20-30 k6rgusele ja siis kynnane otse 10 block vasakule 10 block 5 block paremeale 5 block vasakule ma ei tea millest sa aru ei saa mingi lambi pluginaga vaatad se pole isegi t6estust !

User avatar
BlackRaven
Noor liige
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2015 15:30

Post by BlackRaven »

Need pildid on tehtud mul Watsoni modiga ja see mod teeb CoreProtectiga koostööd, et kergesti näha, mida ja mis järjekorras keegi on mingit blocki lõhkunud.

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

sul pole ikka veel t6estust ! ma tahan t6estust n2ha ja nende piltide pealt ei saa midagi v2lja lugeda kuna seal tunnelid olemas kust kaevasin ja kust mitte mitte ei jooksnud diaogonaalis ja ei kaevand otse diade juurde nagu sa n2ed sul pole t6estust ikka veel ! se et kuidas iga yks kaevab ei tähenda et ta veel xrey on ! igal yhel oma m6tlemine kuidas diasi leida mitte ei kaevanda k6ik samamoodi !

User avatar
BlackRaven
Noor liige
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2015 15:30

Post by BlackRaven »

Minu arust sa oled küll diagonaalis läinud ja leidnud neid teemante siis edasi läinud järgmise juurde aga sa oled lihtsalt teinud seda tunneli moodi..

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

ei.. ! esiteks nendes kohtades on palju maaki ka olnd redstone lapiz goold coal oresi ! tahad need ka panna sinna hulka vb siis saad aru kuidas ma diasi leitsin v6i sa m2ngki lolli ? niisama bannimine keelatud eriti kui sa ei taju ise kohale tulla ja j2lgida vanishi alt se mingi lambi teema mida sa mulle ajad!

User avatar
BlackRaven
Noor liige
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2015 15:30

Post by BlackRaven »

Image

Image

Image

Lisasin, mingit erilist erinevust ei näe ja lõpetame lõpuks selle vaidluse.

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

Tsiteerin sinu teksti: "Minu arust on need käigud küll x-ray moodi. Sa oled ühe teemandi järelt teisele läinud." See ei ole just kõige kindlam süüdistus ja kindlasti pole sul õigust mind karistada kui Sinu arust need käigud x-ray moodi on! Nendel piltidel puudub ka igasugune seos minu kasutajaga sest piltidelt pole võimalik välja lugeda kelle käigud need on, milline oli mapi seis enne antud arutamisele kuuluvat kaevandamist, kuidas on antud maakidele lähenetud (ehk siis kas need on olnud nähtaval või on nendeni jõutud läbi kivi/munakivi). See pildi materjal ei ole mingi tõestus materjal. Lisa siia Core Protecti väljavõte, selline mida annab tõestuseks nimetada!

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Image
Kui sa saad midagi aru siis seal on sinu lõhutud diamond ore. Tõestus olemas, miks ta peaks kellegi suvalise mängija kaevanduse võtma?

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

kas sa ikka ei sa aru vaata number 2 pilti ja vaata seda pilti mis just postidasid .. ;I number 2 järgi on kohe n2ha et ma olen seal kaevadanud ja leidnud dia ! ;I kas as m6tled loogiliset yltse ? Image
http://postimg.org/image/5rmjnu20x/ selle pildi on järgi näed et ma olen seal kaevadanud phm mingi ulme süüdistuse teed .. sooviks et seda omanik näeks yltse mida sa korraldad siin..

- - - Updated - - -

ise endal xray peal ja süüdistad teisi !

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kui ausalt öelda, siis ma ei saanud midagi aru mis sa ütlesid. See pilt mis ma postitasin oli tõestuseks, et sina oled seal lõhkunud.
Mina olengi serveri omanik/arendaja.
Tal ei ole X-Ray'd peal, ta on kolmandas moodis, ehk spectator modes.

Elvis Roose
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 01 Apr 2015 23:27

Post by Elvis Roose »

selge mingi 13-14 aastased ei saagi aru ! kuidas pelada phm ! phm osad inimesed saavad ainult aru mingi 13-15 a kaeva ilma torchiteta ja ban kaeva otse maaalla ban kaeva vasakule ban leia dia ban ! ;I phm ongi nii lambi serverid t2iega ! varsti v6id kogu serveri 2ra bannida ! phm ! sa juba ei saabnd mu txtist aru ja oled serveri omanik/arendaja :D hea nali phm

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Elvis Roose wrote:selge mingi 13-14 aastased ei saagi aru ! kuidas pelada phm ! phm osad inimesed saavad ainult aru mingi 13-15 a kaeva ilma torchiteta ja ban kaeva otse maaalla ban kaeva vasakule ban leia dia ban ! ;I phm ongi nii lambi serverid t2iega ! varsti v6id kogu serveri 2ra bannida ! phm ! sa juba ei saabnd mu txtist aru ja oled serveri omanik/arendaja :D hea nali phm
Phm ! phm. !!
Image

zajebiis
Noor liige
Posts: 31
Joined: 03 Dec 2013 17:42

Post by zajebiis »

kle mida sa üldse vingud said kõigest 2 nädalat. Sa peaks olema õnnelik et permi ei saanud...

Locked