Arutlus

Moderators: Martin, Martin

Locked
User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Arutlus

Post by Martin »

Siin teemas arutame mis on seotud selle serveriga ja sellel serveril kasutuses modpacki kohta.

Kas sellel modpackil oleks võimalik toota energiat lõpmatult? Kui jah, mis meetodiga ja mis meetodi te kasutate? Oleks hea, kui on kerge teostada (algajale soovituslik..)

Muidu mul viimasel ajal hakkab klient kokku jooksma kui löön käega selle kaitseala märgistuse (nt gold block).

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Energiat saab sõna otseses mõttes lõpmatuseni ainult "Solar"-itega, kuna need vajavad päikese energiat ja see on piiramatu. Muidugi kõige parem on minu arvates laava power. Seda saab kasutada nii MJ, kui ka RD poweri loomiseks. Pannes vaid korra mängu jooksul üks pump netherisse ning kogudes seda ender tanki, saad lihtsalt laavat transportida igale poole.

Algajale on tõenäoliselt soovitatav teha omale mingi generaator, kuid hiljem soovitan minna laava poweri peale. RF süsteemile soovitaks kasutada Magmatic Dynamosid voolu tegemiseks.

Selle kaitseala kohta ei oska küll veel midagi öelda, miks ta sul kokku hakkab jooksma. Iseenesest on need olematud nurga blockid, mis ei tohiks midagi oluliselt määrata, kuid eks vaatleme seda asja veel. Kuniks asi katastroofiliseks ei muutu, ei ole hullu, kuna iga 10 minuti tagant sa neid nurki ju ei näpi.

User avatar
VarienSdw
Noor liige
Posts: 17
Joined: 04 Mar 2015 19:52

Post by VarienSdw »

Algul alustasin Tinker's Constructiga ja tegin endale tööriistad, hiljem tegin Thermal Expansion masinad valmis ning pärast seda IndustrialCraft^2 omad. Algselt kasutasin 20 Magmatic Dynamo ning 10 Geothermal Generator voolu, veidi hiljem lõin IC2 Nuclear reactori 320 EU/t outputiga, kuid vaid selleks, et oma auto UU-Matter>>Iridium farmile voolu saada. Üsna kiirelt sain ME süsteemi üles ning ArmyOpsilt Certus Quartz Crystale "laenates" sain kah ME süsteemi koheselt 64k kettad. See võimaldas mul teha väga kiirelt Quarry valmis ning kohe otse ka QuarryPlus.

Lõin endale hiljuti EU voolu jaoks 245 HV Solar Array (umbes 2 tundi craftisin) ning väga palju MFSU-sid. Resurssidest tänu mu mitmekordsele 256x256 QuarryPlus tegevusele puudust ei tule. Isegi teemanteid on nüüd vähemalt 10 000 ning kasutan neid pidevalt. Teisi resursse on rohkem kui ma elusees jõuan ära kasutada. QuarryPlus lõin resursirikkasse Mystcrafti maailma.

RF Vooluks kasutan umbes 60 Solar Generatorit, mille kõrvale on pandud RF hoidvad Power Cellid (50 mil RF hoiab üks). Kasutan Daylight Sensoreid ja Invertereid nende käivitamiseks, päeval nad toodavad voolu, öösel suunavad toodetud voolu Power Celli ümber. Power Cellide peale seadsin üles Tesseractid, mis viivad voolu kokku kõrge outputiga majja. Ei kasutanud mitte ühtegi Redstone Energy Conduiti selle süsteemi loomiseks, sest need limiteerivad voolu 10 000 RF/t peale, lastes otse energy Celli ja sealt Tesseraci saad 10 000 RF/t iga Energy Cell kohta, neid mul on kokku 30 tükki, mis teeb 300 000 RF/t otse Tesseracti.

Väga pikalt kasutasin QuantumSuiti, hiljem läksin üle Powersuitile selle hea lennuvõime ja forcefieldi pärast. Lõin armori, mille iga jupp kaalub 6.25 kg või vähem.

Olen teinud ka igasugu MagicalCrops farme ja teisi farme ning ThaumCrafti, et oma resursilimiidist täiesti lahti saada. :)
Image

Locked