Prica taasavatakse!

Moderators: Martin, Martin

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Prica taasavatakse!

Post by TweeTy »

Hei,
Ilmselt oled juba märganud, et Prica Minecraft mänguserveri kallal tegeletakse taas. Jah, see on tõsi, olen juba natukest aega tegelenud sellega ning nüüd hakkab see valmis saama.
Kindlasti mõtlete, kes mina olen. Mina olen Prica Minecraft serveri uus administraator, nüüd tegelen mina terve serveriga, valin juhtkonda inimesi jms. Minecrafti mängin teise nimega, milleks on FunnyMannyMC.

Aga mis on kõige tähtsam, avamine toimub juba see laupäev (21.02.2015) kell 17:00!
Mängima ootame kõiki, uusi- ning vanu mängijaid.

Serveri versioon on 1.8
Sisse saavad kõik, cracked ning premium kasutajad.

IP: mc.prica.ee

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Yay!

zajebiis
Noor liige
Posts: 31
Joined: 03 Dec 2013 17:42

Post by zajebiis »

No tore eks siis näeb kuidas välja tuli. :D

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Kas ma võin küsida, kui vana Sa oled, TweeTy? :) Mitte mingis halvas mõttes, lihtsalt huvitab.. :D

guard
Uustulnuk
Posts: 6
Joined: 06 Dec 2013 10:43
Location: Pärnu, Estonia

Post by guard »

Olen kindlalt kohal! :)

zajebiis
Noor liige
Posts: 31
Joined: 03 Dec 2013 17:42

Post by zajebiis »

miks ma sisse ei sa?

User avatar
dark_energia
Vaatleja
Posts: 180
Joined: 31 Dec 2012 17:00
Location: Pärnu

Post by dark_energia »

Tere.
Et olin vanas Pricas algul Abistaja ja siis sain moderaatoriks et oleks võimalik ranki tagasi saada? :)

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kahjuks ei. Kui mängijaskond suureneb avan kandideerimise.

Avamine oli edukas, ehitusvõistluse ajal oli serveris 21 inimest.

User avatar
dark_energia
Vaatleja
Posts: 180
Joined: 31 Dec 2012 17:00
Location: Pärnu

Post by dark_energia »

Kas teistel administraatoritel sõnaõigust pole?

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

dark_energia wrote:Kas teistel administraatoritel sõnaõigust pole?
Tead, ta on ebaaus, ära hakka küsima, tüüp pani mulle niisama banni kuni olin ühtede inimeste grupis mängimas/ehitamas.
Ta on olevalt pannud reeglid paika, ning teeb erandeid enda jaoks, soovitan soojalt leida uus kommuun, sest see siin mis püsti pandi on Tema enda server Prica nimega (ehk nimi "Prica" annab talle mängijaid, mõneks ajaks veel)

Ps. Kena Signa ;)
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

"Jap, panin sulle niisama banni." Oleksid võinud neid keelata vms, et nad ei teeks seda, mida nad tegid? (arvan, et tead millest räägin.)
Lootsin juba, et kõik hästi ja siis tulite teie jamama, mingeid villagere spawnima, xp'sid laiali loopima creative maailmas?
Ma ei banni kedagi põhjuseta, teie olete esimesed, kes on banni saanud, kõik teised mängivad ilusti, probleeme pole tulnud. Kui teie serverisse tulite hakkasid kohe probleemid pihta, lag, crashid, tps langes jms. Bannisin teid ära, tühjendasin teie ploti ning crashe pole olnud, tps normaalne ja mingit lagi ei ole. See on teie enda süü.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Teie? Pigem nende? Ma ütlesin et ärge tehke, pärast ban vmis, aga juusiis nad ei kuulnud mind, Mida mina tegin? Me loopisime vahepeal Xp'd maha et näha kas sa oled lähedal kuna keegi vanishiga keksles meie juures... -.-
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

On sul mingisugust tõestust? Tahaks uskuda sind, tundud vähe taibukam, kuid ilma tõestuseta ma ei saa sind uskuda..

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Millist tõestust sa tahad? Chatilist? Tahad copyn enda .txt faili siia? Mida see annaks sulle?

Mul ei ole tõestust et ma midagi tegin, aga samas pole sul tõestust et ma tegin midagi.
Image

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Kinzzo wrote:Millist tõestust sa tahad? Chatilist? Tahad copyn enda .txt faili siia? Mida see annaks sulle?

Mul ei ole tõestust et ma midagi tegin, aga samas pole sul tõestust et ma tegin midagi.
See on tüüpiline, et 13 aastased võimukandjad ei soovi enda poolt antud haamri käigust aru anda. Veel vähem selle haamri löögi vabandamise eest. Raske on vahest tunnistada endale, et on hoopis ise valesti käitunud, aga kui sulle kord juba võim on kätte antud, siis pead näidatama ennast võimukalt. Nii et vali Edgar Savisaar ning sul ei teki enam mitte kusagil probleeme.

Locked