Griif! s1takott

Moderators: Martin, Martin

Locked

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kui saaksid anda koha koordinaadid, siis ma vaataks ise selle üle.

User avatar
Fprerr aka janisar
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 06 Jun 2015 19:08
Location: Tallinn/Jüri

Post by Fprerr aka janisar »

X- ( -3348 )
y- ( 63 )
z- ( -816 )

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Mängija karistatud ühe kuulise banniga ropendamise ja griifimise eest. Kui temapoolt tuleb veel sama hullusid rikkumisi siis karistan teda eluajalise banniga.

User avatar
Fprerr aka janisar
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 06 Jun 2015 19:08
Location: Tallinn/Jüri

Post by Fprerr aka janisar »

Tänud , aga kas te rollbacki saaksite teha?
Ära küll ei viitsiks lõhkuda seda kõike.

Fprerr-

- - - Updated - - -[/SI

Denis Pavlov
Noor liige
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2013 21:17

Post by Denis Pavlov »

Minuarust täitsa ilus tuli välja, aga nad griifisid mind ennem, ega ma seda asjata teinud. Ainuke mille vastu ma eksisin, oli ropendamine. s1ttakott* võin ka enda koordinaadid siia visata, kui tarvis.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Pole vaja kohe tagasi teha. Oleks võinud ise siia kaebuse teha, et nad griifisid sind.

Denis Pavlov
Noor liige
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2013 21:17

Post by Denis Pavlov »

Miks ei ole? Kuidas nemad mulle, nii mina neile. Nad oleksid võinud seda mehelikult vastu võtta, mitte siia kohe kaevata. Ütleme nii, et nemad griifisid mind ja mina neid, ok see peaks nagu enam-vähem arusaadav olema ja ok jah ropendasin veidi, ning selle eest kuu aega? :P

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Griifimise + ropendamise eest said kuu aega. Sa oleksid võinud samuti siia teema teha, ei ole vaja ju nii lapslikult käituda?

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Denis Pavlov wrote:Miks ei ole? Kuidas nemad mulle, nii mina neile. Nad oleksid võinud seda mehelikult vastu võtta, mitte siia kohe kaevata. Ütleme nii, et nemad griifisid mind ja mina neid, ok see peaks nagu enam-vähem arusaadav olema ja ok jah ropendasin veidi, ning selle eest kuu aega? :P
Asju tuleb lahendada mõistusega mitte jõuga. Mis saaks meie maailmast, kui Venemaa ja USA hakkaks üksteisega sarnaselt käituma? Ära arvagi, et vööras tüli, mul jumala savi. Sina oled just esimene, kes rööbaste katteks tõmmatakse.

Siin ei ole küla -> koera poliitikat, seega ei olnud sul ka mingit õigust minna omavoli kättemaksu otsima.

Denis Pavlov
Noor liige
Posts: 15
Joined: 20 Aug 2013 21:17

Post by Denis Pavlov »

Jeps, tahtsin veel üle täpsustada, et kas need janisarid ja teised saavad ka mingi karistuse? Kuna minu pesast pole muud kui chest'id alles :P

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Miks siis teemat ei teinud? Nad pole mingit karistust saanud, sest minuni pole mingit kaebust jõudnud.

User avatar
Kinzzo
Vaatleja
Posts: 151
Joined: 31 Dec 2013 23:28

Post by Kinzzo »

Lapsik kaklus.. "minuga ei NUS*I" Vot see silt oli küll Spicy
Image

Locked