Lucas Garza Banned Again !

Moderators: Martin, Martin

Locked
Lucas Garza
Noor liige
Posts: 10
Joined: 31 Mar 2013 15:32

Lucas Garza Banned Again !

Post by Lucas Garza »

Tervist siis jälle , sain banned ning taheti et ma pildi siia paneks , no ma panen demo ka siis juba mille ma recordisin , mis tõestab et ma ei ole kooder , selline asi on olemas nagu sound ja skill kui Admin lala sellest midagi ehk kuulnud pole. Ei tasu hakkata lampi bannima kui te ise mängida ei oska .

Demo link : http://www.upload.ee/files/3224624/prica.dem.html

Image

User avatar
Artur.
Vaatleja
Posts: 186
Joined: 11 Sep 2012 19:26
Location: Tallinn

Post by Artur. »

Kutsikas selleasemel, et klähvima hakkata võiks enne viisakalt asju lahendada?

Sound võib ju olemas olla kui kuid awp silent vennale sihiku peale paned enne nägemist ja kuulmist siis kahtlane küll veits.. ja kui seda kordad siis muidugi hakkab pisike mure hinge närima.. seepärast ei pannud ka perm nagu kooderitele vaid viiaka lühiban millest vabanemiseks oli juhendid antud..

Kuid vaadates su teemat ei leia ma siit ei ip aadressi ega steam id..
nii, et jah....

ei saa aru miks mängivad pisikesed närvihaiged poisid arvutimänge...
kui närvid vastu ei pea sul ja su pepupoisist sõbral miks te niisama teineteist ei niku?...
Image

Lucas Garza
Noor liige
Posts: 10
Joined: 31 Mar 2013 15:32

Post by Lucas Garza »

Artur. wrote:Kutsikas selleasemel, et klähvima hakkata võiks enne viisakalt asju lahendada?

Sound võib ju olemas olla kui kuid awp silent vennale sihiku peale paned enne nägemist ja kuulmist siis kahtlane küll veits.. ja kui seda kordad siis muidugi hakkab pisike mure hinge närima.. seepärast ei pannud ka perm nagu kooderitele vaid viiaka lühiban millest vabanemiseks oli juhendid antud..

Kuid vaadates su teemat ei leia ma siit ei ip aadressi ega steam id..
nii, et jah....

ei saa aru miks mängivad pisikesed närvihaiged poisid arvutimänge...
kui närvid vastu ei pea sul ja su pepupoisist sõbral miks te niisama teineteist ei niku?...
Ehk siis vaataks demo läbi , kusotsas ma sul kooder olen. Ning sina tuled mind kutsikaks ja tatiks sõimama ?! Irw kasva ise suureks kõigepealt siis .. ma olen juba piisavalt mitmeid aastaid mänginud. Kui sa ise mängida ei oska siis pole see minu mure.

User avatar
Artur.
Vaatleja
Posts: 186
Joined: 11 Sep 2012 19:26
Location: Tallinn

Post by Artur. »

Lucas Garza wrote:Ehk siis vaataks demo läbi , kusotsas ma sul kooder olen. Ning sina tuled mind kutsikaks ja tatiks sõimama ?! Irw kasva ise suureks kõigepealt siis .. ma olen juba piisavalt mitmeid aastaid mänginud. Kui sa ise mängida ei oska siis pole see minu mure.
Artur. wrote: Kuid vaadates su teemat ei leia ma siit ei ip aadressi ega steam id..
....
Image

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Artur. wrote:Kuid vaadates su teemat ei leia ma siit ei ip aadressi ega steam id..
nii, et jah....
Vaata amxbansi lehelt.
Image
Image
Image
Image

User avatar
Artur.
Vaatleja
Posts: 186
Joined: 11 Sep 2012 19:26
Location: Tallinn

Post by Artur. »

Niipalju kui ma veel tegelenud olen CS serverites siis tavaliselt siiski inemene kes unban soovib annab teemasse oma IP/Steam id mitte mina ei pea taga otsima neid asja. :)
Image

Locked