Prica otsib abistajat #14

Moderators: Martin, Martin

Locked
User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Prica otsib abistajat #14

Post by Martin »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.


[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!

andres
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 20 Dec 2015 16:31

Post by andres »

Sinu eesnimi:Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:andres17
Vanus:17 kohe 18
Kaua oled minecrafti mänginud:ligi 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud :p ool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:käin tallinnas TTHKs õpin auto mehaanikuks 11klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest) :p vps tegime 2vs1 sain 30min jaili
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:kogemust juba varem serveritega. 2 aastat tagasi oli enda server.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):7-8tundi vahel ka rohkem
Varasemad kogemused (nimeta serverid):arizonacraft,enda server mille nimeks oli tobi craft.on olnud veel aga ei tule meelde
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:lühikeseks ajaks mute kui hiljem jätkub siis jail ka.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:kui mõni teine abistaja kiiremini pole jõudnud siis küsin kas nurgad on ja panen ise
Lisainfo enda kohta:ei oska midagi öelda enda kohta :D

Sw3
Noor liige
Posts: 19
Joined: 30 Sep 2015 15:40
Location: Eesti/Pärnumaa

Post by Sw3 »

Sinu eesnimi: Marek
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:Sw3
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud:Olen mänginug minecraft juba 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Ma olen Pricas mänginug juba 1.5 ajal aga siis ei teinud eriti midagi aga hakkasin rohkem mängima 1.6 ajal.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin Pärnu Vanalinna Põhikoolis 8 klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mind on karistatud pvp logimise eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Ma väga ei tea aga mulle meeldib see server olen Martinil abis olnud ja kui mingi probleem siis ei ole eriti kedagi sees ja siis läheb chat spammi täis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Tavaliselt mängin iga päev aga kui midagi ette tuleb siis peab ära jääma,ja mängin umbes 5 tundi päevas kui vaheaeg jne siis rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Olen kõrgem rank olnud Paljudes serverites Pelar,Pandacraft,Klotscraft,Ultragaming serverites.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Algul vaataks mis mure siis kui läheb edasi paneks warni ja kui hakkab juba hullemalt solvamine tuleks mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsiksin algul proti 2 posti,siis küsin mis ala nimeks tuleks ja paneks proti alale.
Lisainfo enda kohta:Mulle meeldib mängida mänge nt: Cs:go,Minecraft,Agar.io ja veel teisi mänge.Sõidan bmxiga.Enamasti meeldib mul serveris ehitada ja asju koguda.Olen interneti huviline.
Mul on palju toredaid ja lõbusaid sõpru.

User avatar
crazydev
Noor liige
Posts: 17
Joined: 01 Jan 2016 23:10

Post by crazydev »

Sinu eesnimi:Miko.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:crazydev.
Vanus:13.
Kaua oled minecrafti mänginud:6 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Alles alustasin kuid umbes varsti 1 kuu (tean et vähe).
Kas käid koolis (klass) või töötad:Jah, käin koolis lähemalt 7.klass ja käin ka tööl.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mind ei ole Prica serveris mitte kordagi karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Sest ma suudan säilitada rahulikku närvi, suudan korralikuks ja korrektseks jääda ka siis kui mind on aetud viimse piirini ning ma suudan inimestega rahulikult ja sõbralikult suhelda.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Igapäevaselt umbes 6-7 tundi oleneb kõik sellest kas mul on peavalu või miskit muud.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Ei tahaks reklaamida eriti kuid siiski:Kaevik (nüüdsest Nuhvel)ainus admin umbes 2 kuud, Cosmic Network (minu server) omanik, ArheoloogiaCrafti serveris moderaator.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Teen hoiatuse.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Ütleksin:"Ükshetk, kohe tulen" ja paneksin alale kaitset lahkudes ütleksin: "Korras".
Lisainfo enda kohta:Tegelen photoshopis piltide, logode, kaanefotode tegemise ja muutmisega. Vanuseks on mul 13 nagu üleval mainitud sai, kuid kõigest 25e päeva pärast olen 14. Elan Rakvere lähistel nagu ma aru saanud olen siis Duudel elab ka Rakveres. Kooliks on mul Rakvere Reaalgümnasium. Hobisid mul hetkel ei ole, kuid mulle meeldib igavuse põletamiseks putitada rollerit ja autot. Enamasti ma sõidan vabal ajal rolleriga ringi (kui kedagi huvitab siis rolleriks on Keeway Hurricane) talvel ma enamasti istun toas, sest ma ei soovi eriti õues külmaga olla ja seega on mul rohkem aega serveris olla.
Loodan, et sobib!
Tänan.
Image
Image

meikel
Noor liige
Posts: 17
Joined: 20 Oct 2015 22:33
Location: Orissaare

Post by meikel »

Sinu eesnimi: Meikel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Meikel
Vanus: 11
Kaua oled minecrafti mänginud: 3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 4.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah buggimise eest aga mina seda ei teind, see oli haker
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma käin tihti sees ja olen kiire vastama.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Umbes 4h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen aind sõbra pealt näind nii et .
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul räägin sõnadega ja kui see ei aita võtan midagi muud ette
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Esmalt küsin poste ja kui need olemas panen protti peale
Lisainfo enda kohta: Olen tavaline mincrafti mängia.

MissRachel
Noor liige
Posts: 30
Joined: 30 Mar 2014 23:31
Location: kehtna

Post by MissRachel »

Sinu eesnimi:joosep allan.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:MissRachel.
Vanus:14.
Kaua oled minecrafti mänginud:üle 5 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud:üle 4 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad:koolis/ 8 klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):On karistatud jaili ja mute-dega mõningad korrad, kuid need olid väga ammu.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna soovin pakkuda abi rohkemate võimalustega neile, kes seda vajavad.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):oleneb, tavaliselt 3-5 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Omand serverit,olnud sõbra servus mode, ja veel paaris serveris abistaja olnud aga ei tule meelde.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan paar korda nii segamise kui solvamise puhul ja kui mängija ei kuuletu, siis vastavalt situatsioonile jail/kick/mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin kas postid valmis, kui on siis telen ta juurde,küsin ala nime, panen alale protti(flagid ka) ja kui ta soovib lisan ta sõpru ka sinna.
Lisainfo enda kohta:oskan säilitada külma närvi,olen abivalmis.
[SIGPIC][/SIGPIC]

User avatar
bowgirl
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 30 Jan 2014 16:10
Location: Pärnu

Post by bowgirl »

Sinu eesnimi: Hanna
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: bowgirll
Vanus: 15
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Üle 2 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Ma käin koolis 8. klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Pole Prica serveris kunagi karistada saanud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Ma saan juhtkonnaga hästi läbi, oskan aidata inimesi kui nad vajavad abi. Õigekirjaga pole probleeme.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Vahepeal käisin igapäev 3-4h päevas, aga viimasel ajal olen vähem käinud kuna olin tükkaega kodust eemal. Olen valmis uuesti rohkem serveris käima.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Mul on olnud 2 enda serverit (TrueCraft) ja ühes olen olnud abistaja. (Kahjuks ei mäleta serveri nime.)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan algul, kui aru ei saa, siis panen mute või kick.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lasen tal enda alale postid teha ja küsin mis nime alale soovib ning lisan flagit. Küsin ka kas soovib kellegi veel protti lisada.
Lisainfo enda kohta: Mulle meeldib inimesi abistada. Olen sõbralik, aga vajadusel oskan ka kuri olla.

Enrik
Uustulnuk
Posts: 5
Joined: 25 Dec 2015 21:45

Post by Enrik »

Sinu eesnimi: Enrik
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Enrik.
Vanus:13 kohe 14.
Kaua oled minecrafti mänginud: 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Alustasin aastal 2012,mängsin väga kaua, siis tuli pikk paus. Alustasin uuesti pool kuud taga
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 7 . klassis.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen abivalmis, olen kaua serveris,
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Ma käin tavaliselt 3-5 tundi päevas serveris.6 tundi, vaheajal.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):,Miraaz, Endercraft ja Klotscraft.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ma teeksin algusel hoiatuse, kui ta edasi solvab teen /mute (mängija) (põhjus) (aeg)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin, kas ta on pannud postid paika. Kui panen kaitse. Lisainfo enda kohta: Mulle meeldib muusikat kuulata. Oskan Inglise, Eesti ja Saksa keelt. Olen sõbralik.

KutsikasPets
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 26 Nov 2015 22:29

Post by KutsikasPets »

Sinu eesnimi:Sven Erik
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:KutsikasPets
Vanus:12
Kaua oled minecrafti mänginud:4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:1 ja pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad:käin 6 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole karistatud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna ma olen sõbralik ja hoolitsen serveri eest ja olen abivalmis saan juhtkonnaga läbi
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):4-5 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Kännuke Miski Server Klotscraft
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Ma teeks hoiatuse ja siis kui edasi solvab siis mute või soovitan mängijal ignoreerida /ignore (mängijanimi)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: panen mängija alale kaitse kui ta on teinud postid või mingid muud asjad
Lisainfo enda kohta:Olen terve päev arvutis olen sõbralik inimene. Ja mulle meeldib teisi aidata ja oskan säilitada külma närvi mulle meeldib väga ka prica server

User avatar
Bounce
Noor liige
Posts: 13
Joined: 05 Jan 2016 14:31
Location: Aegviidu

Post by Bounce »

Sinu eesnimi: Tom-Egert
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Bounce
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: ~3-4 aastat, viimasel ajal uuesti mängima hakanud,kuigi mc 1.7 ajal ja enne seda olin ülimalt aktiivne minecraftis.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Praegu järjest ~nädal, kuigi mängisin ka ammu ammu aega tagasi Pricat ja olin mitmekümneid tunde serveris.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin Aegviidu Koolis, 9ndas klassis ja lõpetan see aasta kooli(2016).
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Vist mitte,kunagi ammusest ajast võibolla küll, aga midagi tõsist pole kohe kindlasti olnud,võibolla ainult mingi CAPS probleem vms.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on palju kogemusi Minecraftis,nii asjade tegemises/ehitamises kui ka commandite jms´ega. Positiivsed küljed: Abivalmis,sõbralik,mõistlik,rahulik ja kogenud inimene. Negatiivsed küljed: Oleksin serveris üpriski lühikest aega(~2h) päevas ja mu loomingulisus(ehitamises) on samuti kannatada saanud,pika pausi tõttu. Negatiivseks võib ka seda pidada,et olen ainult nädala mänginud..kuigi selle peaks heastama mu kunagine aktiivsus siin serveris(kui keegi mäletab siis tore) ja mu heatahtlikkus ja sõbralikkus? :P
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): ~2h, heal päeval 3-4h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Harjucraft (admin) ja siis mõni üksik server kus olin abistaja või moderaator aga need ei kestnud väga kaua ja olid enamasti kas tühjad või seal oli ainut mõni üksik mängija.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: 1. soovitan sellel isikul oma sõnavara kontrollida 2. Hoiatan 3. n.ö "viimane hoiatus" või siis mute. 4. Peale mutede saamist ja taas ropendamist küsin nõu kõrgemalt rankilt, või siis vajaduse korral panen ban(1-2h?)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Teavitan teda, et olen kas siis koheselt valmis tema juurde minema ja ,et tal olgu ala määratud, või siis juhul kui olen ainuke member serveris, teavitan millal saan teda aidata. Kui on ka teisi abistajaid/moderaatoreid ja näen, et nad pole abivajaja soovi märganud, siis saadan p.msg talle ja räägin asjast.
Üldjuhul aga serveris olles ei tohiks olla mul midagi sellist, mis takistaks kedagi aitamast.
Lisainfo enda kohta: Olen hea enesekontrolliga ja oskan käituda erinevates olukordades, ning ei karda küsida abi, juhul kui jään ise millegi puhul jänni või tekib mingi probleem.
I´m bouncing,flouncing,falling all around the show.
Rolling,bowling,I just can´t get it right! :/

- Loca the Pug

User avatar
dark_energia
Vaatleja
Posts: 180
Joined: 31 Dec 2012 17:00
Location: Pärnu

Post by dark_energia »

Sinu eesnimi: Margus
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: dark_energia
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 3 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: 9. klass. Vahepeal tööl ka
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen ennem olnud Prica serveris Abistaja ja Moderaator
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Oma server oli kunagi.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan paar korda ja kui aru saab, jääb hoiatusega ja kui ei saa siis mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Aitan heameelega teda ja vajadusel õpetan commande.
Lisainfo enda kohta: Külmanärviga inimene, oskan teisi aidata ja olen sõbralik.

Fury
Uustulnuk
Posts: 7
Joined: 08 Jan 2016 13:24

Post by Fury »

Sinu eesnimi: Daniel

Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Fury (/nick Frend)

Vanus: 18

Kaua oled minecrafti mänginud: Ei ütleks, et väga kaua, täpset aega ka väga ei oska ütelda, ütleks et vahelduva eduga olen mänginud MC-d.

Kaua oled Prica serveris mänginud: Mitte eriti kaua, nagu näha on siin foorumiski minu kasutaja uus.

Kas käid koolis (klass) või töötad: Hetkeseisuga veel gümnaasiumis 12. klass.

Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole, arvatavasti ei karistatagi, sest miks peaks? Olen paar korda kogemata spamminud, aga see ei ole nii väga hull olnud, sest mind ei ole selle eest karistatud pealegi ma ei ole seda korranud.

Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
• Olen abivalmis.
• Säilitan igas olukorras külma närvi, ning proovin jätta karistamise viimaseks.
• Olen sõbralik.
• Olen suhteliselt aktiivne.

Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Ei oska ütelda, mitu tundi, aga üle kahe kindlasti päevas.

Varasemad kogemused (nimeta serverid): Varasemaid kogemusi mul paraku ei ole, aga olen kiire õppija, ning esimene kord on ikka esimene.

Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Käitun järgnevalt: sõimab/ropendab>kirjalik hoiatus>jätkab>hoiatus commandina>jätkab>kick>tuleb tagasi ning jätkab>Mute 30m - 2h *oleneb, kui tõsine võitlus käib*

Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: TP-n tema juurde ning küsin, kus postid on, kui need puuduvad, lasen tal tõrvikutega vms. ära märkida kust maalt kuhu ta oma alale kaitset soovib järgnevalt märgin kohad ära(diagonaalina), küsin kas ta soovib mingisugust erilist nime oma alale, kui ei, siis panen mängija enda nime. Vajaduse korral teen talle selgeks kuidas lisada liiget enda alale ning kaasomanikku.

Lisainfo enda kohta: Tegelen vahelduva eduga skriptimisega, kuigi ma ei ole väga arenenud selle koha pealt, kuid õpin vaikselt, nii kuidas jõuan ja tuju on.

User avatar
Bounce
Noor liige
Posts: 13
Joined: 05 Jan 2016 14:31
Location: Aegviidu

Post by Bounce »

Mängutunde juurde tulnud, samuti taastunud ka oskused !


PS: Penga on rullnokk
I´m bouncing,flouncing,falling all around the show.
Rolling,bowling,I just can´t get it right! :/

- Loca the Pug

Locked