Prica otsib abistajat #13

Moderators: Martin, Martin

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Prica otsib abistajat #13

Post by Martin »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.

[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!

AndresR
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 04 Dec 2015 17:18

Post by AndresR »

Sinu eesnimi:Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:AndresR
Vanus:29
Kaua oled minecrafti mänginud:Algusest peale.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Osaliselt aga praegu umbes 1 kuu juti.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Olen kodune.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Lampi sain ipbani ja 1 h mutet m6lisesin sipsa ylbelt sest sain lampi kaeistuse vms.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Sest tavalisetl 66seti pole kedagi ranke sees ja m6ni tahab just siis abi saada.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):1-12 h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Oma servu looja viljandicraft Mode.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Annan hoiatuse ja siis vb Saab mute vb ka jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Kui ma vaba olen siis panen kaitse peale PROTT.
Lisainfo enda kohta:Lisa inf enda kohta oskan ja tean pea k6ikke mc kohta.Olen isegi teistele algse servu pysti pannud.

User avatar
KcinGaming
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 19 Dec 2015 22:10
Location: Viljandi

Post by KcinGaming »

Sinu eesnimi:Jimmy
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:KcinGaming
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud: Alates sellest Minecraft.net lehest kus oli demo versioon ja sai teistega multiplayeris pelada + seal oli alati gamemode.
Kaua oled Prica serveris mänginud:1 Kuu
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis, 8.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):On mutetud 10minutiks kuna mul tapeti ära mu farmis olevad loomad ja siis spammasin ,et keegi aitaks ja paneks protti peale,
mida keegi sel hetkel ei teinud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna olen abivalmis ja olen öösiti kui ka päeviti sees serveris ja näen ,et ega serveris väga palju abistajaid/admineid/moderaatoreid pole sees nendel hetkedel kus just abi vajatakse.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Täpselt ei oska öelda, vahepeal 4-5h vahepeal rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Serveri nime ei mäleta kuna oli ammu, olin abi-omanik sõbra serveris, panime serveri püsti inimesi käis sees päevas 20-25inimest ja siis meie sõber otsustas griifida spawni ära ja rikkus terve serveri sellega.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Muten ta või siis hoiatan teda ja kui sellest vähe saab kicki ja kui ikka segab/solvab siis ban 5-10min ,et ta maha rahuneks
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Ütlen ,et teeks omale diagonaal postid ja panen alale kaitse peale commandiga /region define <id> [owner1] [owner2] [owner3] (jne.)
Lisainfo enda kohta: Olen 14a poiss kes elab viljandimaakonnas ja veedab oma ajast mängides arvuti mänge + valdab hästi inglise keelt.
:cool:Prica server on kõigile kes oskavad käituda ja on sõbralikud.:cool:

XxmootorsaagxX
Noor liige
Posts: 12
Joined: 17 Dec 2015 22:45

Post by XxmootorsaagxX »

Sinu eesnimi: Risto
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: XxmootorsaagxX
Vanus:13 (kohe varsti 14)
Kaua oled minecrafti mänginud: 4-5 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud:mingi 2,5 kuud umbes
Kas käid koolis (klass) või töötad: käin koolis 7. klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): olen saanud mute selle eest et doodlega oli jama... väike lõhkus creativega mu asju...
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: ei peagi lic kandideerin kuna olen natuke aega mänginud ja nkn mängin 1 ei mängi koos sõbratega ja ss väga ei rääägi kellegagi ja ns saaks abitajana .. aidata ja ns hackereid bannida/hoiatada ja ropendajasi hojatada/muteda/vb bannida sest seda juhtub suht thiti kui olen sees ja abistjasi ja admineid sees pole.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): nii ja naa kooli tõttu vähe ag nüüdse vaheajaga olen kuskil 1-8 tundi päevas vb ka mõni päev rohkem mõni päev vb ei saagi tulla...
Varasemad kogemused (nimeta serverid) :p olegi väga olen mänginud koos vana sõbraga tema servus kus olin op aga midagi ei teinud väga...
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: hoiatan või ss keelan seda tegemast kui ei lõpeta panen mute ja kui spammiks v segaks teda /msg kauda ss paneks nataks banni ngu 5-10 min
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: küsin kas potid on valmis kõigepealt ja kui vastab kuidas ss ütlen et diagonaalis ja kui postid olemas lähen tema juurte panen proti ära.
Lisainfo enda kohta:tavaline inimene kes mängib minecrafti...

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

AndresR wrote:Sinu eesnimi:Andres
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:AndresR
Vanus:29
Kaua oled minecrafti mänginud:Algusest peale.
Kaua oled Prica serveris mänginud:Osaliselt aga praegu umbes 1 kuu juti.
Kas käid koolis (klass) või töötad:Olen kodune.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Lampi sain ipbani ja 1 h mutet m6lisesin sipsa ylbelt sest sain lampi kaeistuse vms.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Sest tavalisetl 66seti pole kedagi ranke sees ja m6ni tahab just siis abi saada.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):1-12 h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Oma servu looja viljandicraft Mode.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Annan hoiatuse ja siis vb Saab mute vb ka jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Kui ma vaba olen siis panen kaitse peale PROTT.
Lisainfo enda kohta:Lisa inf enda kohta oskan ja tean pea k6ikke mc kohta.Olen isegi teistele algse servu pysti pannud.
Ma ei tea, mis lootustega sa siin välja tuled, kuid see avaldus tundub nii fake olevat. Arvestades sinu vanust, kirjastiili, lause ehitust, ei suuda ma siit avaldusest midagi tõepärast uskuda.
Ilmselgelt tuleks ka vanuse ülempiir panna, et mõned avalduse loomisega üle ei mõtleks.

User avatar
Krutonium
Noor liige
Posts: 15
Joined: 23 Feb 2015 02:31
Location: Tartu

Post by Krutonium »

Wow, pole lihtsalt sõnu. Teil pole isegi vist tahtmist abistajaks saada? Ainuke kellel on enamvähem tibens-tobens avaldus on KcinGaming. Teised peaksid kiire õigekirja kursuse tegema ja uuesti proovima.

User avatar
KcinGaming
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 19 Dec 2015 22:10
Location: Viljandi

Post by KcinGaming »

Tänud :D

- - - Updated - - -
Krutonium wrote:Wow, pole lihtsalt sõnu. Teil pole isegi vist tahtmist abistajaks saada? Ainuke kellel on enamvähem tibens-tobens avaldus on KcinGaming. Teised peaksid kiire õigekirja kursuse tegema ja uuesti proovima.
Tänud :D
:cool:Prica server on kõigile kes oskavad käituda ja on sõbralikud.:cool:

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Sinu eesnimi: Kristel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: CoolGirlCool
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbes 5 aastat kuid vahepeal olid ka pausid.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1.2.5 lõpust, paar aastat ehk ikka, sammuti pausidega.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Kool, 8. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): On, kunagi ammu buggimise eest 3 päeva jaili ning on olnud väiksemaid karistusi tujude pärast, kuid nende aeg on ammu möödas
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: On eelnevad kogemused paljudes serverites erinevated rankidel, tajun commande, oskan end kontrollida(paremini kui varasemalt), olen abivalmis, sõbralik, jutukas ja rõõmsameelne.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2 tundi tuleb ikka ära, kuid alati üritan rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): UltraCore(Abistaja, Moderaator), Prica(Abistaja), ning veel mõned serverid, kus olen admin olnud, kuid need on olnud algelised ning hiljem kinni läinud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Kutsun mängijat korrale, kui korrale kutsumine ei aita, siis tuleb võtta kasutusele rangemad meetmed ehk commandid. Karistus oleneb kui hullusti mängija solvab/segab. Nt: Pidev spamm ja ropendamine võib välja viia 10h muteni (võib tunduda veidi range, kuid teist korda ta seda enam ei soovi).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas proti postid on olemas, kui mängija on algaja siis seletan kuidas seda teha. Kui postid on valmis, võtan wandiga 2 posti ning seejärel commandid: //expand vert /rg define (alanimi) (mängija) /rg flag (alanimi) greeting Sisenesite (mängijanimi) alale! /rg flag (alanimi) farewell Lahkusite (mängijanimi) alalt! Kui möngija soovib lisada teisi inimesi oma alale, siis lisan nad commandiga /rg addmember (alanimi) (mängija), ning annan ka neile sellest commandist teada.
Lisainfo enda kohta: Typhome'i esimene leedi. Lol :) Oskan inglise keelt ning VÄGA vähesel määral vene keelt.

Foxy
Noor liige
Posts: 11
Joined: 07 Jul 2015 10:38

Post by Foxy »

Sinu eesnimi: Kevin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Foxy
Vanus: 21
Kaua oled minecrafti mänginud: 1.7.2 u sellest ajast.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2015 Juulist. igapäevaselt suht.
Kas käid koolis (klass) või töötad: E-R töö, L õhtukool. Kuid igaõhtu pricas kaua aega sees.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole kahjuks.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Igaõhtuti sees, Tean Prica igapäevaset elu. Aitan samuti teisi. Tunnen meeskonna asju hästi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-4h. Õhtuti enamusaeg.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Pelar,Kaevik,Sunrise.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Esialgu mainin talle, et lõpetaks oma solvamise või muu teema. Seljäral hakkaks uurima mis põhjusel täpsemalt. Vastavale põhjusele saab ka oma karistuse, kas hoiatuse,mute või ban. Oleneb mis ta tegi ja kui hullult.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Viisakalt käitub, tuleb kohe appi ja teeb oma Protect töö ära korralikult ja normaalse protinimega samuti.
Lisainfo enda kohta: Viisakas ja vaikne sell pricas. Enamusaeg ehitab ja lammutab oma asju.
Muidu omaelu elav iseseisev inimene. Normaalne tööline IRL elus, tõstukijuht laos.

Tänan!

traak
Vaatleja
Posts: 128
Joined: 11 Sep 2012 19:16
Location: Valga

Post by traak »

Sinu eesnimi: Sten
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: ESTraak
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: 1.8.1 beta alates.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2011 või 2012 alustasin, vahepeal oli mu arust poolteist või kaks aastat paus.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 10. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: On soov jälle abistajaks hakata ja aidata teisi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 1h-4h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen pidanud sõbraga serverit, kus oli 10+ inimest sees(Nime ei mäleta). Ja prica loomulikult.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: 2 hoiatust, kui ikka ei solvab/segab, siis mute/jail.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
1. Küsin kas tal on postid diagonaalis, kui ei ole siis aitan teha.
2. Telen mängja juurde.
3. Wandiga märgin blockid ära.
4. Teen veel paar commandi.
5. Profit?

Lisainfo enda kohta: Olen Valgast. Väga hea inglise keele oskus. Vene keelt ka oskan kui väga vaja. Ütlen otse välja kui midagi ei meeldi. Olen karm, aga õiglane.
Image
Image

MissRachel
Noor liige
Posts: 30
Joined: 30 Mar 2014 23:31
Location: kehtna

Post by MissRachel »

Sinu eesnimi:joosep
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:MissRachel
Vanus:14
Kaua oled minecrafti mänginud:üle 5 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud:üle 3 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis, 8 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):On karistatud jaili ja mute-dega mõningad korrad, kuid need olid väga ammu.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Kuna soovin pakkuda abi neile, kes seda vajavad.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):oleneb tavaliselt 3-5 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Omand serverit,olnud sõbra servus mode, ja veel paaris serveris abistaja olnud aga ei tule meelde.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan paar korda nii segamise kui solvamise puhul ja kui mängija ei kuuletu, siis vastavalt situatsioonile jail/kick/mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?::Küsin kas postid valmis, kui on siis telen ta juurde,küsin ala nime, panen alale protti(flagid ka) ja kui ta soovib lisan ta sõpru ka sinna.
Lisainfo enda kohta:oskan säilitada külma närvi,olen abivalmis.
[SIGPIC][/SIGPIC]

TheAnduboy
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 21 Dec 2015 19:35

Post by TheAnduboy »

Sinu eesnimi: Andreas.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: TheAnduboy.
Vanus: 13.
Kaua oled minecrafti mänginud: Ca 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Vanasti sai mängitud kõvasti :) Uues mapis olen suhteliselt uus, umbes 3 päeva.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis. 6. klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei, mind ei ole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen väga aktiivne, sõbralik ja väga osav abistaja.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Kuna vaheaeg tulemas, siis VÄGA KAUA, vahel lausa terve päev, kui end arvuti taha unustan.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): ThunderHub, ehh, neid on olnud, kuid väga ammu, kahjuks enam meelde ei tule.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Algul ütlen ilusti, et ta lõpetaks, kui ta jätkab lõppeb asi mutega/kickiga.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Commandid
//wand
märgin puukirvega postid diagonaalis
/region define (alanimi) (alaomanik)
Lisamine:
/region define addmember (alanimi) (lisatava nimi)
Lisainfo enda kohta: Olen sõbralik ,rahulik, viiskas ning vägagi lahe mängukaaslane. Oskan teisi kuulata ning ka nalja visata. Mina arvan, et ma sobin perfektselt abistajaks.

User avatar
Pengaboy
Noor liige
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2013 18:38

Post by Pengaboy »

Sinu eesnimi: Kalevi
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Pengaboy
Vanus: 24
Kaua oled minecrafti mänginud: 4-5 aastat, täpselt ei mäleta. Alustasin igatahes siis kui tuli välja 1.0
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes 2 aastat väikeste vahedega.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Mitte kumbagi.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kunagi väga ammu sain X-Ray eest karistada. Sain oma veast aru ning kandsin karistuse ära.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast et mul on piisavalt kogemusi, olen viisakas ning tihtipeale öösiti sees sest arvan et oleks tore kui keegi ka öösel serveril silma peal hoiab kuna tean omast kogemusest et öösiti kasutavad ka väga paljud cheate kuna juhtkonda pole sees.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2 ja enam.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): UltraGaming - Admin, UrrCraft - Admin, Prica - Abistaja. Olen ka omanud serverit ning oskan käia erinevate pluginatega läbi.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Annan talle hoiatuse(d). Juhul kui sellest ei ole abi siis kasutan vaigistamist.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Siis küsin kas postid paigas, juhul kui postid olemas siis teleporteerun tema juurde ning panen tema alale kaitse peale. Juhul kui postid puuduvad siis õpetan kuidas panna poste.
Lisainfo enda kohta: Olen mänginud siis serveris juba päris pikalt. Seltskond on tore ning server on stabiilne. Annan endast alati parima et olla eeskujulik. Oskan Eesti/Inglise ja Vene keelt. Meeldib õigekeel, kunst, muusika ja programmeerimine.
Image
Image
Image

Horizon
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 30 Nov 2015 15:08

Post by Horizon »

Sinu eesnimi: Kert
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Horizon
Vanus: 19
Kaua oled minecrafti mänginud: Umbkaudu 3 aastat, väiksemate ja suuremate pausidega.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kõigest 2 kuud, kuid olen selle aja jooksul oma aktiivsust küllaga tõestanud, vaadates mida olen üksi, 50% fly'ta ehitanud.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin 12.klassis ning kooli kõrvalt käin tööl nädalavahetuseti, reedeti ja harva ka neljapäeviti.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Seni on olnud puhas leht.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Aktiivne, otsekohese ütlemisega, ei ägestu, kui mõni püüab solvata.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Vägagi varieeruv, kuid õhtuti olen üldjuhul olemas ( tööpäevil alates kella kümnest )
Kuid püüan päevas olla vähemalt 2-3h sees olla.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Üpris minimaalsed, kuid olen olnud Mod kahes välismaa serveris, Eesti serveritega puudub seni kogemus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan, kui läbi selle kohale ei jõudnud, /kick ning lõpetuseks /mute (kui need command'id kuuluvad Abistaja käsutusse)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Esmalt eeldan, et abivajajal on märgitud ala, mida on vaja kaitse alla saada, järgnevalt võtan nurgad kätte ja panen kaitse alla.
Lisainfo enda kohta: Ei soovi avalikustada, eraelu ei ole teistele lugemiseks.

meikel
Noor liige
Posts: 17
Joined: 20 Oct 2015 22:33
Location: Orissaare

Post by meikel »

Sinu eesnimi: Meikel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Meikel
Vanus:11
Kaua oled minecrafti mänginud:3-4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:üle pool aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: koolis, 4klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): on aind kaks korda hojatatud
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna olen tihti sees ja olen kiire küsimustele vastata
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes) :o len tavaliselt 3-5 tundi aga vahel ka rohkem
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Ei ole aga olen näind oma sõbra töida juhtkonnas
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Esmalt hojatan sõnadega ja siis kui ei aita vaatan mis teha
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?::Küsin kas postid olemas kui on siis telen ta juurde ja küsin ala nime ja teengi ära
Lisainfo enda kohta:Olen tihti sees ja oskan teistele vahele sekkuda kui tülitsevad

Locked