Prica otsib abistajat #12

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Prica otsib abistajat #12

Post by TweeTy »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)
Kopeeri allolevad punktid ning vasta nendele!

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Abistaja ülesanded:
  • Chati korras hoidmine.
  • Mängija alale kaitse lisamine.
  • Mängijate probleemide lahendamine ning aitamine.

[!] Avaldused tuleb siia teemasse postitada.
[!] Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
[!] Kõikidele punktidele tuleb vastata!
[!] Avaldused, mis ei sisalda eelnevalt nimetatuid punkte, kustutatakse ette teatamata!
ma ainuke nuub

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Otsite jälle abistajat? :D

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Sinu eesnimi: Valdo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Valdo
Vanus:13.
Kaua oled minecrafti mänginud: umbes 5 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-3 aastat.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei mäleta.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen aktiivne (kui vaja) oskan säilitada külma närvi, tahan serverit arendada ja mängijaid aidata. Oskan panna protti
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-3h kui vaja võib rohkem :)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): TechCraft kus olin abistaja ja mingi 2 oli veel kus ühes olin admin ja teises abistaja aga need serverid läksid kinni.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen et lõpetaks ära kui ei kuula panen hoiatuse ja ikka ei kuule siis panen mute 10min (oleneb kui hullusti solvab ja segab)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin postid ja ütlen et diagonaalselt ja küsin mis ta nimeks tahab ja keda protti lisan.
Lisainfo enda kohta: Aktiivne, säilitan külma närvi, humoorikas, jutukas ja abivalmis.

Alysius
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 09 Sep 2015 19:36

Post by Alysius »

Sinu eesnimi: Anne
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Alysius
Vanus: Naistelt vanust ei küsita...
Kaua oled minecrafti mänginud: umbes 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Siin hakkasin mängima veidi enne mapi vahetust.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Õpin kogu elu
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Suudan säilitada külma närvi, võtan asju kergelt.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-4 tundi
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Puuduvad. Kuid olen siin serveris alati teisi aidanud, nii kuidas olen saanud. Ja olen teinud nö abistaja tööd, kui kedagi juhtkonnast pole sees olnud, vastanud teiste küsimusele jne. (ehk käib see ka kogemuste alla)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Käsin tal lõpetada, hoiatan teda. Siis mute/kick jne.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Tp-n tema juurde, panen postide järgi proti paika... Nagu ikka.
Lisainfo enda kohta: Olen abivalmis, tean hästi kaasmängijaid.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Vanust pead ikka ütlema, lisainfot ja Varasemat kogemusi ka-kui sul varaseimaid kogemusi üldse on

- - - Updated - - -
valdo wrote:Sinu eesnimi: Valdo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Valdo
Vanus:13.
Kaua oled minecrafti mänginud: umbes 5 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-3 aastat.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7.klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei mäleta.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen aktiivne (kui vaja) oskan säilitada külma närvi, tahan serverit arendada ja mängijaid aidata. Oskan panna protti
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-3h kui vaja võib rohkem :)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): TechCraft kus olin abistaja ja mingi 2 oli veel kus ühes olin admin ja teises abistaja aga need serverid läksid kinni.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen et lõpetaks ära kui ei kuula panen hoiatuse ja ikka ei kuule siis panen mute 10min (oleneb kui hullusti solvab ja segab)
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin postid ja ütlen et diagonaalselt ja küsin mis ta nimeks tahab ja keda protti lisan.
Lisainfo enda kohta: Aktiivne, säilitan külma närvi, humoorikas, jutukas ja abivalmis.
Kuid ma ei tea miks ma seda tegin kui ma niikauinii midagi ei saavuta sellega.

Anno Lehola
Noor liige
Posts: 36
Joined: 27 Jun 2015 00:53

Post by Anno Lehola »

valdo... joo vähem
Image

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

? Ütlesin midagi valesti?

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Palun ärme spammi siin, see teema ei ole selleks.
ma ainuke nuub

CoolGirlCool
Vaatleja
Posts: 231
Joined: 11 Oct 2012 20:10
Location: Tallinn

Post by CoolGirlCool »

Sinu eesnimi: Kristel
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: CoolGirlCool
Vanus: 14
Kaua oled minecrafti mänginud: Vahedega umbes 4-5 aastat juba
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1.2.5 lõpus liitusin esimest korda
Kas käid koolis (klass) või töötad: Koolis, 8. klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Kunagi ammu buggimise eest umbes 3 päeva jail ning võibolla mingeid pisikaristusi veel (mute paar min või jail)
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Mul on abistajale vajalikud oskused (proti commandid, mute/jail, oleneb mis permid abistajal nüüd on), mitu aastat mc kogemust, kogemused erinevate serverite ning erinevate rankidega, olen seltskondlik ning enamasti oskan kirjutada, suudan säilitada külma närvi enamustes olukordades.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Siiamaani olen olnud suhteliselt ebaaktiivne isiklikel põhjustel, kuid edaspidi võib 2-3 tunniga vähemalt arvestada, kui just midagi ootamatut ette ei tule.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Kui te mõtlete selle all kogemusi juhtkonnas, siis on need: Prica, Ultracore ning mõned teised serverid, mis on loodud kuid ei ole püsima jäänud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Oleneb millisel tasemel on solvamine ning kuidas ta segab. Esimese asjana on hoiatus. Kui kirjad lähevad ropuks tuleb kindlasti mute, kui segab inimesi tpa-spammiga, on nende alal või midagi taolist, siis jail takkaotsa.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Esimesel võimalusel liigun tema juurde ning panen tema alale kaitse ja vajadusel lisan veel isikuid.
Lisainfo enda kohta: Olen abivalmis ning jutukas, kogemusi on piisavalt ja päris paljude commanditega, vahest kipun trollima, kuid seda juhtub harva. Kui on vaja olen range ning ei karda ka oma sõpradele karistusi panna. Olen usaldusväärne ja õpin kiiresti, paljud tunnevad mind juba kaua, seega teavad, et mul on olnud häid ja halbu aegu, palun mitte palju heiti. :)

MissRachel
Noor liige
Posts: 30
Joined: 30 Mar 2014 23:31
Location: kehtna

Post by MissRachel »

Sinu eesnimi:Joosep Allan.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:MissRachel.
Vanus:14.
Kaua oled minecrafti mänginud:Üle 5 aasta.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Üle 3 aasta.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Koolis, 8 klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):On, spämmimise, x-ray eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen varem inimesi abistanud oma võimete piiris, aga sooviks rohkem abi neile pakkuda.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 4-6 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Omand serverit,olnud sõbra servus mode, ja veel paaris serveris abistaja olnud aga ei tule meelde.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Hoiatan 2 korda, kui ikka aru ei saa panen mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin kas postid valmis, kui on siis telen ta juurde,küsin ala nime, panen alale protti(flagid ka) ja kui ta soovib lisan ta sõpru ka sinna.
Lisainfo enda kohta:Olen positiivne. piisavalt kogemusi commandidega,natuke liiga palju arvutis :D , olen sellistel kellaaegadel üleval kus teised magavad :D , head suhted juhtkonnaga.
[SIGPIC][/SIGPIC]

User avatar
Krutonium
Noor liige
Posts: 15
Joined: 23 Feb 2015 02:31
Location: Tartu

Post by Krutonium »

Sinu eesnimi: Janno
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Krutonium
Vanus: 15
Kaua oled minecrafti mänginud: 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Umbes 3-4 aastat
Kas käid koolis (klass) või töötad: Käin koolis, 9. klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): On karistatud jailide ja mute-dega mõningad korrad, kuid need olid väga ammu.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna soovin pakkuda abi neile, kes seda vajavad.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Kõik oleneb muidugi päevast, aga arvan et 2-3 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Varasemaid kogemusi pole, kunagi taheti mind Kaevikus abistajaks, aga siis olin juba Minecraftist võtnud pikema pausi.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan paar korda nii segamise kui solvamise puhul ja kui mängija ei kuuletu, siis vastavalt situatsioonile jail/kick/mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Kõigepealt küsin kas mängija on postid paika pannud, kui on siis lähen Tema juurde ja panen proti paika.
Lisainfo enda kohta: Säilitan külma närvi, olen abivalmis, ma ei allu provokatsioonidele ja oskan olla viisakas.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

valdo wrote:Vanust pead ikka ütlema...
Nagu ta kirjutas:"Naistelt vanust ei küsita..."
Image
Image
Image
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Uuteks abistajateks on valitud Alysius ja Krutonium!
Õnne!
ma ainuke nuub

Locked