Prica otsib abistajat #11

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Prica otsib abistajat #11

Post by TweeTy »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Avaldused tuleb siia postitada.
Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
NB! Kõikidele punktidele tuleb vastata!
ma ainuke nuub

Kris Markus
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 10 Oct 2015 12:54

Post by Kris Markus »

Sinu eesnimi: Kris Markus
Sinu Minecraft kasutaja nimi: krismarkus
Kaua oled Minecrafti mänginud: Umbes 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: Paar kuud
Kas käid koolis(klass): 7 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud: Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima: Sellepärast, et minu arust admineid, modesi ja abistajaid harva sees.
Kui aktiivne sa oled serveris: Tööpäevadel 2h-1h Reedel ja puhkepäevadel olen rohkem sees(5h)
Varasemad kogemused: Netpot
Kui mängija solvab ning segab kaasmängijat: 1kord hoiatan, 2kord 10mint. jailiks, 3kord 2h jaili, 4kord 5päevaks banni
Kui mängija soovib oma alale kaitset?: Tp-n mängija. Küsin, kus postid on. Vajutan parema klõpsuga esimese posti peale ja vasakuga teise posti peale. Siis teen //expand vert. Ja siis /rg define (alanimi). Siis /rg addowner (alanimi) (mängija nimi). /rg flag (alanimi) greeting: Sisenesite (mängija nimi) alale! /rg flag (alanimi) farewell: Lahkusite (mängijanimi) alalt! Kui tegemist ei ole pvp alaga siis /rg flag (alanimi) pvp deny
Lisainfo enda kohta: Olen olnud 2aastat admin.

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Sinu eesnimi: Valdo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Valdo
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 5a
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2a vst
Kas käid koolis (klass) või töötad: 7.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): on aga ei tule meelde
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sest et tahan mängijaid aidata, saan juhtkonnaga hästi läbi ja oskan protte panna ja paljusid commandeid
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Nii palju kui vaja aga üle 4-5h vst ei saa
Varasemad kogemused (nimeta serverid): server pandi kinni ja nime ei mäleta
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: jailiks kui hullemini on
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: küsin "Postid?" ja diagonaalselt
/CODE abivalmis,lahke,viisakas

Thesanderkempi
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 10 Oct 2015 17:22

Post by Thesanderkempi »

Sinu eesnimi: Sander
Sinu Minecraft kasutaja nimi: thesanderkempi
Kaua oled Minecrafti mänginud: Umbes 4 aastat, ehk mängu väljatulemises ajast
Kaua oled Prica serveris mänginud: paar nädalat
Kas käid koolis(klass): 9 klassis
Kas sind on Prica serveris karistatud: jah
Miks me peaksime sind abistajaks valima: kuna adminitel oleks puhkus mitte, et neid spammatakse abi pärast
Kui aktiivne sa oled serveris: igapäev vähemalt 2h
Varasemad kogemused:
Kui mängija solvab ning segab kaasmängijat:algul hoiatan, kui aru ei saa siis panen kas mute või jaili algul mingi 10-15 minutit ja pärast rohkem
Kui mängija soovib oma alale kaitset?: Tpa-n ta.Küsin, et ta näitaks ala valmis.Vajutan parema klõpsuga esimese posti peale ja vasakuga teise posti peale. Siis teen //expand vert , /rg define (alanimi), /rg addowner (alanimi) (mängija nimi), /rg flag (alanimi) greeting: Sisenesite (mängija nimi) alale! või kui tal on erisoove, siis teen seda. /rg flag (alanimi) farewell: Lahkusite (mängijanimi) alalt! Kui tegemist ei ole pvp alaga siis /rg flag (alanimi) pvp deny
Lisainfo enda kohta: ma sain korra jaili kuna lollitasime sõbraga üksteist ja ta kaebas

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Mängija Fejitz'i avaldus, ta ise ei saanud postitada.

Sinu eesnimi: Robin.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Fejitz.
Vanus: 15.
Kaua oled minecrafti mänginud: 4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2-3 nädalat, võin ka siin öelda et olen üsnagi vähe mänginud aga õpin väga kiiresti serverit tundma ja sulandun sekka
Kas käid koolis (klass) või töötad: 9 klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma oskan inimesi aidata, olen rahulik igas olukorras, alati annan endast maksimumi, üldiselt olengi selline inimene kellele ei meeldi mitte koguaeg ehitada vaid inimesi aidata ja nende küsimustele vastata, seega ma peaks selle abistaja ülesandega väga hästi hakkama saama, samuti on mul väga palju kogemusi eelnevatelt serveritelt.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): See alati oleneb, eks meil kõigil on õppida ja teha veel erinevaid asju seega me ei saa ju koguaeg serveris olla seega mina proovin olla serveris 1-3 tundi kui hästi läheb siis võib ka 4 tundi.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): CU, Ultragaming (väga ammu), Interekt gaming.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Esialgselt panen mängijale hoiatuse, järgnev hoiatus on mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telepordin tema juurde, küsin poste, panen ta alale kaitse.
Lisainfo enda kohta: Olen positiivne.

Fejitz.
ma ainuke nuub

MissRachel
Noor liige
Posts: 30
Joined: 30 Mar 2014 23:31
Location: kehtna

Post by MissRachel »

Sinu eesnimi:Joosep Allan.
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:MissRachel.
Vanus:14.
Kaua oled minecrafti mänginud:5aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud:3aastat.
Kas käid koolis (klass) või töötad:kool, 7 klass.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ban(x-ray), jail+mute(vaidlemine).
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen varem inimesi abistanud oma võimete piiris, aga tahaks rohkem abi neile pakkuda.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Oleneb vahel olen 6h vahel 8h.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Omand serverit,olnud sõbra servus mode.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Kõigepealt panen hoiatuse ja kui edasi teeb siis mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Küsin postide kohta,siis telet ta juurde ja panen protti peale.
Lisainfo enda kohta:Olen positiivne,natuke liiga palju arvutis :D head suhted juhtkonnaga.
[SIGPIC][/SIGPIC]

MartenRager
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 11 Oct 2015 17:58

Post by MartenRager »

Sinu eesnimi: Marten
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: MartenRager
Vanus: 12
Kaua oled minecrafti mänginud: Kohe saab 5 aastat täis.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Alla ühe aasta
Kas käid koolis (klass) või töötad: 5.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen rahulik, ei närvitse iga asja peale, oskan probleeme lahendada.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Päevas 30 min-3 h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud paljudes Eesti serverites mis on kinni pandud, olen teinud ka ise serveri mis ei tasunud ära, natuke raha tõi küll sisse, aga see läks kõik hosti peale.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses hoiatan, siis panen kicki ja kui ta veel ropendab või segab, siis panen ta jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Telepordin ennast mängija juurde küsin postide kohta ja panen tema alale kaitse peale.
Lisainfo enda kohta: Olen kogenud mängur ja tore. Ei närvitse, ei ropenda jne. Oman MC Premium versiooni.

EestiRambo
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 11 Oct 2015 15:10

Post by EestiRambo »

Sinu eesnimi: Robert
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: eestirambo
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 2-3a
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1-2a umbes.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Jah, käin koolis.. (7. klass)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Pole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, et ma ei aja üleliigset juttu, hoian puhtana ja teen korraliku tööd.Oman selleks piisavalt kogemusi ning tean kõiki käsklusi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Üle 3 tunni päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): UG ja enda server.. Paar teist serveri veel mille nimed ei tule pähe.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses teen hoiatuse, kui sellest aru ei saanud siis panen mute või jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Kirjutan msgsse, et olen tulekul. TPn tema juurde kontrollin postid üle ja teen protectioni.
Lisainfo enda kohta: Olen aktiivne ja positiivne.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

EestiRambo wrote:Sinu eesnimi: Robert
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: eestirambo
Vanus: 13
Kaua oled minecrafti mänginud: 2-3a
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1-2a umbes.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Jah, käin koolis.. (7. klass)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Pole karistatud.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, et ma ei aja üleliigset juttu, hoian puhtana ja teen korraliku tööd.Oman selleks piisavalt kogemusi ning tean kõiki käsklusi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Üle 3 tunni päevas.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): UG ja enda server.. Paar teist serveri veel mille nimed ei tule pähe.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Alguses teen hoiatuse, kui sellest aru ei saanud siis panen mute või jaili.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Kirjutan msgsse, et olen tulekul. TPn tema juurde kontrollin postid üle ja teen protectioni.
Lisainfo enda kohta: Olen aktiivne ja positiivne.
Tuletan meelde, et UG-s olid sa ostetud admin paar või rohkemgi kordi. Ja väga kiirelt kaotasid oma õigused, kuna abusesid oma õigusi, võttes teiste kirstudest asju, rollbackides enda halbu tegevusi jne. See oli küll väga pikka aega tagasi, kuid mõtle hoolega, kas oled seekord valmis õigluse eest seisma.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Uueks abistajaks on valitud Fejitz!
Palju õnne ja edu!
ma ainuke nuub

Locked