Survival Reset

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Survival Reset

Post by TweeTy »

Hei!
Paljudel mängijatel on juba mäng nö läbi mängitud, pole enam midagi saavutada, samuti on ka maailm kõik läbi rännatud, pole enam midagi avastada. Seega, otsustasime, et vahetame mapi ära.

[HR][/HR]
Mapi vahetumisega kaasneb ka mõni muudatus. Esiteks, me eemaldame serverilt poe (/pood), et teha asjade kätte saamine natuke raskemaks, alles jäävad ainult mängijate poed, mida Te saate teha. Teiseks, plaanis on luua questimis süsteem. Näiteks sa viid mingile NPC'le 10 obsidiani ning saad vastu ühe teemanti. Lisaks nendele ka mõned väiksemad muudatused, mida näete serveris.

[HR][/HR]
Uus map pannakse see pühapäev (13.09), see aeg pannakse server whitelisti. Üritame teha nii kiiresti kui võimalik, et saaksite taas mängima.
Samuti tühjendame ka ban listi mapi vahetusel, et kõik kes soovivad saavad mängida.

Kui teil on midagi soovitada, mida lisada/muuta siis palun öelge!

Parimat,
Prica juhtkond. :o
ma ainuke nuub

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Mängijad kes on poolt (ei oma foorumi kontot):
*Alysius
*SKILL
*Mega100HD
Image
Image
Image
Image

Alysius
Uustulnuk
Posts: 3
Joined: 09 Sep 2015 19:36

Post by Alysius »

Tegin ka omale nüüd siia foorumisse konto..

Olen poolt! (ja väga põnevil)

Survival on tõesti praegu väga lihtsaks tehtud, sest kui midagi vaja on, saab alati poest läbi minna. Ning praegune map on paksult täis nende mängijate alasid ja maju, kes serveri täiesti maha on jätnud. Seega uus map on väga teretulnud! Questide süsteem annaks kogu asjale päris palju juurde.

Kuid /pood maha võtmine võib tekitada inflatsiooni ja muud sellist jama.. Praegu pannakse oma poodidesse hinnad umbes adminshop-i järgi.. Aga kes teab, äkki kõrgemad hinnad teekski survivalit raskemaks...? tegelt ma serveri majandusest ei tea mõhkugi, see on targemate inimeste teema :D

liivanehiir
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 19 Jul 2015 19:17

Post by liivanehiir »

Mina väga ootan ka uuendust.
Aint kahju, et ma ei saa cämpata ja olla esimene mitte-juhtkonna liige kes sisse tuleb ja kohe siis kui spawn otsa saab mingi maa ära prottida ja lasta endale maja jälle ehitada. Võistlused on, muidu keskenduks ainult minecraftile :P .
Aga asi mida mina tahaks, oleks nt et toimuks veel peale EV mingi hunger games või abba caving v midagi sellist.
:)

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Võiks teha sinna ka mingeid parkuure :)

- - - Updated - - -

ma saaks ise ka kunagi teha kui ei viitsita jamada :)

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Kuna paljud mängijad soovisid täna uut mappi, siis me muutsime täna mapi ära. Praegu juba saab mängida!
ma ainuke nuub

Foxy
Noor liige
Posts: 11
Joined: 07 Jul 2015 10:38

Post by Foxy »

Soovitan tulgu ka skyblocki restart.
Kui yhes mapis toimus restart. Siis ka teises võiks olla samuti.

Tänan.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Foxy wrote:Soovitan tulgu ka skyblocki restart.
Kui yhes mapis toimus restart. Siis ka teises võiks olla samuti.

Tänan.
Map resette tehakse, kui map on liiga rikutud, laggib meeletult. See pole mingi põhjendus, et "Map liiga läbi mängitud", kuna kolida saab ju alati ning oma homed kustutada. Skyblockiga on asi lihtne. kirjutad /is restart ja kogu su aasta töö kaob mõne hetkega.

Foxy
Noor liige
Posts: 11
Joined: 07 Jul 2015 10:38

Post by Foxy »

Hea alustada kõigiga koos yhiselt sama tasemelt skyblocki.
is reset ei muuda miskit. udu niigi ka lvl 1000.

User avatar
ArmyOps
Vaatleja
Posts: 196
Joined: 30 Dec 2012 12:59
Location: Tallinn

Post by ArmyOps »

Foxy wrote:Hea alustada kõigiga koos yhiselt sama tasemelt skyblocki.
is reset ei muuda miskit. udu niigi ka lvl 1000.
Isiklikult mulle meeldibki skyblocki mängida seepärast, kuna seal ei toimu väga palju resette. ja enamus mängibki just seepärast skyblocki, kuna nad tahavad kunagi ka midagi suurt saavutada, mitte iga paari kuu tagant uuesti kivikirgastega cobble raiuma hakata.
Pealegi ei ole skyblockis mingit auhindu, et kellegiga island leveliga rallit sõita.

Locked