Prica otsib abistajat #10

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Prica otsib abistajat #10

Post by TweeTy »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.
  • Vanust vähemalt 13. (võime teha ka erandi.)

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas käid koolis (klass) või töötad:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:
Lisainfo enda kohta:
Avaldused tuleb siia postitada.
Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!
NB! Kõikidele punktidele tuleb vastata!
ma ainuke nuub

Kana
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 24 Aug 2015 15:36

Post by Kana »

Sinu eesnimi Dener
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:+Hrkana
Vanus:12
Kaua oled minecrafti mänginud:2-3 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud:1-2 Kuud
Kas käid koolis (klass) või töötad:Käin koolis(5.klass,lähen kuuendasse)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):Ei ole.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen külma närviga, ei ärritu kiiresti ja olen abivalmis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):Keskmiselt 2-3 tundi vahest ka rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Teised serverid pole nii head, Prica just see hea ja õige.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?:Esialgu hoiatan ja kui Sõimab vastu ja ikka segab siis 1h mute.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?:Telepordin ta juurde ja küsin kui suurt ala ta tahab endale(Ja postid tuleb diagonaalis panna).
Lisainfo enda kohta:Ei ärritu, suhteliselt rahulik, Ei uhkusta ja sõbralik(Eesti keel 1 klassist saadik viis niiet ei teki probleeme)Hea huumorimeel jne.

Jään vastust ootama. ;)

zajebiis
Noor liige
Posts: 31
Joined: 03 Dec 2013 17:42

Post by zajebiis »

Nimi: Oliver
Mängunimi: zajebiis
Vanus: 18
Kaua oled minecrafti mänginud: oma 4 aastat
Kaua oled Prica serveris mänginud: 1 aasta äkki
Kas käid koolis (klass) või töötad: Rakvere Ametikool
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): paar korda olen jailis olnud aga põhjuseid ei mäleta kuna need suhteliselt ammu
Lisainfo enda kohta: olen täitsa tavaline inimene kas mängib arvuti mänge
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Suhteliselt aktiivne oma 3 tundi tuleb ära kooli päeval
Varasemad kogemused(nimeta serverid): kodanike mc servus olin moderaator ja olen enne siis servus ka abi olnud.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Küsin mille pärast ta seda teeb.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Küsin kas postid on ja lähen sinna.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna ma tean serveris pelavaid inimesi ja saan kõigiga suht hästi läbi

valdo
Vaatleja
Posts: 124
Joined: 17 Jul 2015 21:15
Location: Valga maakond

Post by valdo »

Code: Select all

Sinu eesnimi: valdo
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: valdo
Vanus:13
Kaua oled minecrafti mänginud: umbes 5 a
Kaua oled Prica serveris mänginud: umbes pool aastad (natukene üle)
Kas käid koolis (klass) või töötad:7. klass :)
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): vist mitte
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: sest ma olen aktiivne ja oskan aidata
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2-3 kui vaja siis rohkem :)
Varasemad kogemused (nimeta serverid): server pandi kinni ja ei mäleta seda :/
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: panen hoiatuse aga kui edasi jätkub panen mute
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: küsin poste ja teen proti ja küsis mis ta proti nimeks tahab ja kas ta tahab kedagi sinna lisada
Lisainfo enda kohta: olen aktiivne abivalmis ja oskan aidata :)

ExplodingTNT
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 24 Feb 2015 12:07

Post by ExplodingTNT »

Sinu eesnimi: Mattias
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: ExplodingTNT
Vanus: 12
Kaua oled minecrafti mänginud: 5a
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kuu aega (Pausidega)
Kas käid koolis (klass) või töötad: 6 klass lähen
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah on, Ykskord ropendamise eest 1 tund ja mervynilt sain 17 Tundi ylbamise eest.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Kuna mul on palju kogemusi. Ma pean reeglitest kinni kuid vahel korra võin ropendada yhe sõna. Ma oskan paljusi commande ja mulle meeldib aidata inimesi. Ma oskan protti panna ja vaadata kes griifis.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-4h
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Klotscraftis olin nimega TurboMine45 Mode ja UG-s olin kunagi katseabistaja, olen muidu omanud ise 4 serverit.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatan ehk /warn Ära solva kui 3 warningut täis panen Mute 1-2h
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Ütlen "postid?" siis ta näitab ja panen talle protti peale :3.
Lisainfo enda kohta: Ma olen 12 aastane kellele meeldib jalgpall, ma võin vahest närvi minna aga siis tavaliselt lahkun serverist. Ma ei pea viha välja inimeste peale kui midagi ise halvasti pean, Ma proovin hoida külma närvi.

Hoareyou9099
Noor liige
Posts: 14
Joined: 20 Apr 2013 11:49

Post by Hoareyou9099 »

Jose Daniel
Hoareyou9099
15.a
Alates 1.7.3, kui pistonid lisati.
Vähemalt 3 aastat pausidega.
9.klass
Süütu reeglite suhtes, 1 korra jailiti naljana .
Aktiivne, oskan commande juba, saan olla kohtunik, olen abivalmis, kiire õppija.
2-3 tundi, saaks rohkem kui vaja.
Oli enda server servertit pole enam :( , siis vist pole mõtet seda kirjutada siia.
Küsin põhjust, kui see pole advekaatne, siis hoiatus , 2. korraga mute või kick olenevalt tõsidusest ja kui edasi siis lõpuks kauem mute.
Postid,vaatan kas see ala ei sega kedagi, ala nimi,teen ala, pvp flag disabled, küsin kas kedagi lisada, lisan ja õpetan kuidas inimesi lisada ja eemaldada.
Õppin vigadest kiiresti, tean kuidas hackereid tabada, nalja vend kui vaja, nõuanded on täidetud, tean kogukonda hästi, vaba prica mängija, ei lähe võimuga huuluks, suht erapooletu ja passivne, teen mis õige, prica komuun on mulle nagu ajaleht keskaelisele mehele ehk loen seda palju, mu süümekad ei luba mul väga halba teha, kiire kohapeal mõtlemine, meeldibadju täiendada( päriselt ka ma olen seda asja editinud 10 korda ja vb jäängi) , kui ei tundu nagu olen neid kvaliteete mängus näidanud, siis ütlen, et kui mulle antakse kohustus, siis ma võttan seda tõsiselt, eriti siis kui see on inimeste aitamine või nagu siin serveris abistamine. Ma hakkan arvatavasti seda postitus iga päev vaatama, et teada et na pole sõnu viskanud, et abistaja olla, vaid et tõesti teen, mida ma ütlesin.
Head päeva!
Ootan vastust!(Really I am)

Foxy
Noor liige
Posts: 11
Joined: 07 Jul 2015 10:38

Post by Foxy »

Sinu eesnimi: Kevin
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Foxy
Vanus: 21
Kaua oled minecrafti mänginud: Paar aastat vähemalt. Siis kui 1.7.2 tegutses Pelaris.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Alates juuli kuust, Koos BlackRaveniga.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Kool/Töö. Kuid igaõhtu paar tundi ikka MC rahus pelata. Aega ikka leian selleks.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Mitte milleski eest endateada.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen karmi ning kylma närviga pelur. Kes tunneb piisavalt meeskonnatööd ja samuti reegleid.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2-5h.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): PELAR, Kaevik, jne muud väiksemad serverid. Samuti endaserver ESTUM
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Hoiatus. Ole viisakas ning vali oma sõnu edasipidi!
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Tulen appi ning teen kiirelt ära korralikult vajalikud ala kaitse.
Lisainfo enda kohta: 21-aastane noormees, kes töötab laos tõstukijuhina(virnastaja). Samuti käin ka kord nädalas koolis õppeajal. Maainimene. ning mis ikka.
MC jaoks piisavalt aega. Tunnen reegleid, tunnen meeskonna tööd. Eriti chatis niisama juttu ka ei aja, vaid vajaliku jutu.

Kingincake
Uustulnuk
Posts: 2
Joined: 12 Aug 2015 23:28

Post by Kingincake »

Sinu eesnimi: Rauno
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Kingincake
Vanus: 18
Kaua oled minecrafti mänginud: Alates MC Beta 1.2
Kaua oled Prica serveris mänginud: Kokku paar aastat, nüüd olen tagasi uue nimega.
Kas käid koolis (klass) või töötad: 12.klass
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Laialdased administraatori kogemused erinevates serverites ( olen olnud ka siin serveris administraatori tiimis ). Oskan seista enda ja serveri huvide eest ning neid kaitsta. Oskan anda head nõu, kuidas midagi teha, oma kogemuste põhjal. Samuti võin väita, et kogemuste pagas, mis mul on, on olemas vähestel. Isiklikult olen leidliku ja paindliku mõtlemisega ning hea ehitus/realiseerimis oskusega. Oskan visualiseerida ning panna tööle kõik liikmed, kes on minu käsutuses mingi asja ehitamisel. Ei karda käsi mustaks teha ning ei jää lihtsalt kõrvalseisjaks
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Keskmiselt 1-4h, vahepeal tuleb rohkem.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): P6lva, Kuningriik, The Society ja mitu aastat siin Prica serveris ( Prica serveris on olnud pausidega, kuid nüüd olen tagasi ).
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Karistan või hoiatan vastavalt tema rikkumisele, ei tee liiga karistusega ning kui vaja räägin mitme osapoolega, et langetada sobivaim otsus.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Rahuldan mängija soovi, kui on näidatud üles vastavat huvi.
Lisainfo enda kohta: Leidlik, mitmekülgne, head juhiomadused ning puudub lapselik käitumine (nt ei viitsi aidata, mängin afki vmi). Kui suhtlen kellegagi, siis sõbralikult ning hoidun probleemidest. Isiklikult meeldib mulle arendada rohkem serverit, kui mängida (mängimise all mõtlen survivalit), näiteks käia välja mitmeid ideid, mis teeksid serveri atraktiivsemaks uute mängijate suhtes ning neid realiseerida.

ExplodingTNT
Uustulnuk
Posts: 4
Joined: 24 Feb 2015 12:07

Post by ExplodingTNT »

Tervist, kana sa ytlesid et pole karistada saanud kuigi said ükspäev mute. Miks sa valetad

Fire0boy
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 25 Aug 2015 14:51

Post by Fire0boy »

Sinu eesnimi:Lukas
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Fire0boy.
Vanus:13
Kaua oled minecrafti mänginud:3-4 aastat.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Peaaegu kuu.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Lähen 7 klassi
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, et ma oskan panna protecti alale ja mängin Prica serverit väga palju.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Oleneb päevast, E ja K on mul trenn aga muidu mängin kokku umbes 3-4 h.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Olen olnud moderaator serveris Vaarikas (väga imelik nimi) ja abistaja yhes teises serveris aga kohe üldse ei mäleta nime.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Ütlen, et rahuneks maha muidu saab mute või kicki hoiatuseks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Lähen tema juurde küsin kui suur ja siis teen //expand vert /rg define alanimi alaowner ja kui kedagi lisada siis /rg addmember alanimi ( mingi nimi)
Lisainfo enda kohta: Olen mänginud palju minecrafti ja oskan hoida külma närvi.

Tervitustega
Fire0boy

Oliver
Vaatleja
Posts: 125
Joined: 11 Sep 2012 20:51

Post by Oliver »

Sinu eesnimi: Oliver
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Oliver
Vanus: 17
Kaua oled minecrafti mänginud: 2012 suve algus.
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2012 suve algus.
Kas käid koolis (klass) või töötad: Jah käin küll. 11T.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Jah olen küll saanud, kuid ei mäleta seda, sest see juhtus aastal 2014.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Olen kogenenud kõikide minecrafti siseste commandidega
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): 2
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Mournival Gaming, alustasin abistajana seal ning tõusin administraatori kohale, kuniks see suleti. Siis võtsin omaniku loal serveri eest maksmise üle ning saavutasin abiomaniku tiitli. Mõnda aega hiljem anti mulle terve serveri informatsioon ning sain täisomanikuks.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid?: Soovitan tal maha rahuneda või ta saab tempmute'i, et maha rahuneda selle ajaga. Kui solvamine peale tempmute'i jätkab sama hooga, siis panen perma mute'i ning lasen kõrgemal astmel sellega tegeleda.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset?: Selgitan mängijale, et ala kaitseks peab ta panema kaks posti diagonaalselt, mis suuruses ala ta tahab ning seejärel laseb ta näidata, kus need postid asuvad. Seejärel küsin, et kas isik soovib alale flagi, mis pvp eemaldab tema alalt.
Lisainfo enda kohta: Olen tegelenud minecrafti serveri administratiiviga aastast 2013 ning alati ülespoole tõusnud. Oleks tore alustada ka seda teekonda Prica Minecraft serveris.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Täna on viimane aeg veel kandideerida!

- - - Updated - - -

Uuteks abistajateks on:
Kingincake & zajebiis!
ma ainuke nuub

Locked