Aktiivsuse mäng

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Aktiivsuse mäng

Post by TweeTy »

Hei!
Ilmselt mõtlete, mis see "Aktiivsuse mäng" on.
Aktiivsuse mäng on selline mäng, kus me vaatame teie aktiivsust ning 3 kõige aktiivsemat inimest saab omale auhinna.
See "mäng" algab 1. juulil. 1. juulil me hakkame teie aktiivsust jälgima, mida te näete ise ka iga 10min tagant Statistika lahtri juurest ekraanil, mängus. Aktiivsuse mäng kestab täpselt üks kuu, ehk 31. juulil see lõppeb ning siis selgitatakse võitjad. Aktiivsust mõõdame me tundides.
Võitjad saavad omale nime taha tähe A, mis tähendab Aktiivne, see on võitjatel nime taga niikaua, kuni keegi neist ebaaktiivseks jääb. Lisaks sellele saavad nad veel 5 päeva nautida VIP+ ranki.

NB! Keelatud on ehitada "AFKMasinaid" kõik kes sellega vahele jäävad eemaldatakse võistluselt!

Edu kõigile,
Prica juhtkond.

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Hakatakse kasutama "ehitisi", mis ei lase mängijal AFK minna ning kasutaja jääb sisse.
Image
Image
Image
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Me keelame need ära ning kui näeme kedagi (jälgime pidevalt mängijaid) siis eemaldame need mängijad.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Päris ammu eemaldasime juba juhtkonna aktiivsuse listist, ainult mängijad nüüd seal.

Täna eemaldasin 2 mängijat mängust. Üks nendest hackis (kill aura) ja teine afkis.
Mängijad olid:
  • Nick431
  • xZMaxT3rZx
ma ainuke nuub

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Eemaldasid aktiivsuse mängust, või üldse mängust?
Image
Image
Image
Image

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Mõlemad eemaldasin aktiivsuse mängust hackeri eemaldasin üldse prica serverist.
ma ainuke nuub

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

13 juuli, 1:27 seis
Image
Image
Image
Image
Image

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Hetkeseis:
Image
Image
Image
Image
Image

Mervyn
Posts: 944
Joined: 04 Jan 2012 17:42

Post by Mervyn »

Aktiivsuse mäng on katki (seda ei ole enam), sest serveri omanik eemaldas serveris kõik command blockid.
Mängisime sõda, ning ta otsustas, et ei suuda mulle vastu hakata mängus sees ning hakkas konsooli kasutama (millele mul ligipääs puudub) ning eemaldas kõik command blockid :)
Image
Image
Image
Image

User avatar
Martin
Posts: 1246
Joined: 01 Apr 2009 18:37

Post by Martin »

Mervyn wrote:Aktiivsuse mäng on katki (seda ei ole enam), sest serveri omanik eemaldas serveris kõik command blockid.
Mängisime sõda, ning ta otsustas, et ei suuda mulle vastu hakata mängus sees ning hakkas konsooli kasutama (millele mul ligipääs puudub) ning eemaldas kõik command blockid :)
Meenutame ka siinpool, kes alustas sellise sõja (muidugi Mervyn). Sina võtsid command blocki kasutusele, olin sunnitud eemaldama need command blockid, mis asusid spawnis, kuna ma ei hakanud sinu poolt rajatud command blocke, mis oli mõeldud sõjas vastulöögi andmiseks, taga otsima. Samas polnud minul aimugi, et aktiivsuse mäng sõltus command blockidest, mis asus spawnis (ei tea kus täpsemalt oli).

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

gg wp, tublid! Muidugi, teeme mingi sõja command blockidega.
ma ainuke nuub

Locked