Prica otsib abistajat! #9

Moderators: Martin, Martin

Locked
TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Prica otsib abistajat! #9

Post by TweeTy »

Nõuded kandideerijale:
  • Oskad säilitada külma närvi.
  • Oskad ilusti rääkida/kirjutada eesti keeles.
  • Oled aktiivne nii serveris kui ka foorumis.

Code: Select all

Sinu eesnimi:
Sinu Minecrafti kasutaja nimi:
Vanus:
Kaua oled minecrafti mänginud:
Kaua oled Prica serveris mänginud:
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest):
Lisainfo enda kohta:
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):
Varasemad kogemused (nimeta serverid):
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid:
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset:
Avaldused tuleb siia postitada.
Kandideerimine kestab niikaua kuni teema lukku pannakse!

Valdo Solätte
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2015 12:00

Post by Valdo Solätte »

Nimi: valdo
Mängunimi: minecraft
vanus:12
kaua oled minecrafti mänginud: umbes 3-4 a
kaua oled prica serveris mänginud umbes sama kaua
kas sind on prica serveris karistatud millegi eest: ei
miks me peaksime sind abistajaks valima? :sest ma tahan teisi abistada ja olen selles hea
kui aktiivne sa oled serveris: niikaua kui vaja aga tavaliselt 2-4h
varasemad kogemused: serverit ei mäleta: abistajana käitun viisakamalt, kui keegi abi vajab siis aitan, kui mängija solvab jne siis saab karistada
Kuidas käitud abistajana, kui mängia soovib oma alale kaitset: siis küsin kuhu ja kui kaugele ja aitan, ning olen viisakas

Leoknox
Uustulnuk
Posts: 1
Joined: 26 Jun 2015 16:11

Post by Leoknox »

Sinu eesnimi: Marken
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Leoknox
Vanus:13
Kaua oled minecrafti mänginud:Betast saadik
Kaua oled Prica serveris mänginud: 2 Aastat
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei ole.
Lisainfo enda kohta:Olen rahulik ja ei närva mingi tyhiste asjade peale.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?:Olen abivalmis ja tahan aidata kõiki isegi omanike ja endast kõrgemaid ranke kui saan aidata.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes):2-4 Oleneb (Kui õues ilusad ilmad siis saan umbes 1-2)
Varasemad kogemused (nimeta serverid):Enda serverid kui ka InfinityCraft,Klots,Ultragaming, Ja palju muudes serverites ka praegu ei tule meelde.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid:Solvab siis panen mute. ja kui ta hakkab segama siis 3 korda hoiatan kickiga ja siis kui ka aru ei saa siis tuleb tempban
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset:Tp'n tema juurde küsin postid kus on ja siis panen protti peale ja kysin ka kas soovib flage :)

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Täna viimane päev võimalik kandideerida!
ma ainuke nuub

Dex
Noor liige
Posts: 13
Joined: 25 Jun 2015 22:28
Location: Tartu

Post by Dex »

Sinu eesnimi: Kristjan
Sinu Minecrafti kasutaja nimi: Dexodes
Vanus: 16
Kaua oled minecrafti mänginud: Alates Beta 1.8-st olen mänginud n.ö premium minecrafti, enne seda suutsin classic ~niisama ehitamine~ Minecraftiga läbi ajada.
Kaua oled Prica serveris mänginud: Ilmselt umbes kuu aega.
Kas sind on Prica serveris karistatud millegi eest (kui jah, siis mille eest): Ei, karistusregister on puhas!
Lisainfo enda kohta: Elan Tartus, mängin alati pure Vanillat, sest arvuti muud välja ei vea eriti. Kunagi mängisin Tekkitit (mis on nüüd modpackide all Tekkit Classic), kus sain ka hakkama. Tean enam-vähem commande, sest olen ühes teises serveris küll tavamängija, aga kõik /help asjad on läbi loetud. Kiire õppija, kui on midagi uut vaja õppida ja külma närviga.
Miks me peaksime sind abistajaks valima?: Sellepärast, et siis oleks üks lisa-abistaja juures (you guys need them, really) ning ka sellepärast, et tean ja tunnen Minecrafti, Bukkitit ja selle commande üsna hästi.
Kui aktiivne sa oled serveris (mitu tundi päevas umbes): Oleneb päevast. Kui on selline ~järsem~ tuju mängida, siis võib vabalt u 5-7 tundi kokku tulla.
Varasemad kogemused (nimeta serverid): Minekraft.eu server, tavamängija, kuid tore abiline! ^-^ ning kunagi oli server nimega Terra-World (veebisait on terra-world.webs.com) kuid see suleti vähese mängijate arvu tõttu.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija solvab ning segab kaasmängijaid: Küsin põhjust (kui põhjus tundub segane) ning üritan leida küsimusele lahenduse. Kui põhjust pole, siis mute-in/kickin sõltuvalt solvamise tõsidusest.
Kuidas käitud abistajana, kui mängija soovib oma alale kaitset: Küsin, kui suurt kaitset on alale vaja ning teen kindlaks, et ala poleks liiga suur, sest see häiriks kaasmängijaid.

TweeTy
Huviline
Posts: 295
Joined: 30 Nov 2013 00:31

Post by TweeTy »

Uueks abistajaks on valitud Dexodes! Õnne!
ma ainuke nuub

Locked