Enternum on taas tagasi!

Online ja muud mängud (CS, SAMP, MC, GTA SA, GTA IV, jne)
Post Reply
T6nn1
Liige
Posts: 55
Joined: 23 Jun 2013 00:46

Enternum on taas tagasi!

Post by T6nn1 »

Veebimäng Enternum on tagasi!

http://www.enternum.net/

Mis on Enternum?

Enternum on brauseril põhinev rollimäng, milles oled sa tegelaskuju kes püüab saada erinevatel viisidel kõige rikkamaks inimeseks. Mäng on laiade valikuvõimalustega ning arenev.

Mida on vaja mängimiseks?
Mängimiseks on sul vaja ainult internetiühendust ning brauserit millega internetis käia. Ühtegi eraldi programmi vaja ei ole. Alustuseks tuleb sul registreerida Enternumi mängijaks, mis koosneb kahest etapist: andmete saatmisest ja aktiveerimisest. Registreerimine on tasuta.

Mida saab mängus teha?
Mängus on sul võimalik teenida raha ning osta erinevaid asju selle eest. Raha teenimiseks on mängus mitmeid võimalusi: röövimine, töötamine, puskari valmistamine, müümine, aktsiad. Sul on võimalik omada mängus kinnisvara, maffiat, relvi, aktsia jpm. Oma kinnisvara ning tervise kaitsmiseks röövimiste/rünnakute eest, on sul võimalus palgata turvamees kinnisvara valvama või osta relvi. Maffia abil saad sa ka ise käia teisi röövimas ning teenida sellepealt raha. Sul on võimalus luua ka oma kamp kus sa saad värbata teatud arv liikmeid. Kambas olles on sul mitmeid eeliseid: tasuta kamba kaitse röövide/rünnakute vastu, võimalus kasutada kamba abiväge röövimisel (nõuab mõnevõrra rohkem käike).
Käigud on põhiliseks ressursiks mängus, kuna see on vajalik peaaegu kõikide tegevuste sooritamiseks. Sulle tuleb iga 15 minuti tagant 15 käiku. Kui nendest jääb siiski väheks, on sul võimalik ka neid juurde tellida SMS-teenuste või panga kaudu.

User avatar
Artsu
Vaatleja
Posts: 105
Joined: 09 Jul 2013 22:00
Location: Võrumaa Antsla vald

Post by Artsu »

ook

User avatar
Dezal
Huviline
Posts: 328
Joined: 04 Oct 2012 17:45
Location: Annelinn

Post by Dezal »

Kus see vahepeal oli siis ?

Post Reply